Spotify Kullananlar?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

süper i okuduktan sonrasına bakmadım.

itunes gibi tüm albümler yok.

para veriyorsunuz internetiniz yoksa öyle aval aval bakıyorsunuz

Listene eklediğin.tüm.şarkıları telefonuna da indirip internet yokken normal mp3 gibi.dinleyebiliyorsun. Sen para verip aval aval baktın mı yoksa? Yada sadece reklam çıkmasın diye bi premium alınıyor sanıyorsun?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    C10H15N
    C10H15N's avatar
    Homo

Ben kullanıyorum ses kalitesi olsun uygulaması olsun gayet güzel aylık 10 lira 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

Sound cloud daha başarılı geldi bana. Bağımlılık yaptı tavsiye ederim. 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Listene eklediğin.tüm.şarkıları telefonuna da indirip internet yokken normal mp3 gibi.dinleyebiliyorsun. Sen para verip aval aval baktın mı yoksa? Yada sadece reklam çıkmasın diye bi premium alınıyor sanıyorsun?

Aynen premium'un en büyük avantajı o zaten. Telefona mp3 indirip depolama gibi bir durum olmuyor bu sayede. Ama bir ay premium almayınca sanırım uçuyor tüm arşiviniz. 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    swalker bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Aynen premium'un en büyük avantajı o zaten. Telefona mp3 indirip depolama gibi bir durum olmuyor bu sayede. Ama bir ay premium almayınca sanırım uçuyor tüm arşiviniz. 

Yok uçma olmuyor. Mesela premium almadın premium uçtu gitti. Tekrardan premium yaptığında listeleri çevrimdışı ya ayarladığında telefonla eşitliyor hızlıca. Arşiv hala yerinde duruyor. En son premium kullandığımda öyleydi. Değiştirdiklerini zannetmiyorum.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı
    swalker bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

Yok uçma olmuyor. Mesela premium almadın premium uçtu gitti. Tekrardan premium yaptığında listeleri çevrimdışı ya ayarladığında telefonla eşitliyor hızlıca. Arşiv hala yerinde duruyor. En son premium kullandığımda öyleydi. Değiştirdiklerini zannetmiyorum.

Hocam tekrar download çekiyor mu telefona bir daha, yoksa sadece eşitleme mi yapıyor. Eğer dediğin gibiyse sıkıntı yokmuş uçsa da olur premium. Tekrar uğraşmak kötü. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

spotify aldınız 1 yıl kullandınız listeler yaptınız vs vs.

ve artık para vermek istemiyorsunuz kapadınız premium u 

tüm içeriğiniz gitti. offline içerikleriniz 45 günde bir online olmazsanız oynatılamıyor. yemişim o işi.

itunes ile enpara ile 49 kuruştan 20 şarkı satın alırsınız aylık ( 30 35 kuruş oluyor bazen )

yılda 140 şarkı yapar. 

şarkıları dinleyerek satın alırsınız yüksek kalitede. ve son olarak aradığınızı bulursunuz.

spotify içeriklerini ve menüsünü beğenmiyorum al beni al beni demiyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CorretzA
    CorretzA's avatar
    Erkek

Deezer'ı deneyeniniz olmadı mı hiç :) Türkçe müzik altyapısı Spotify göre biraz daha iyidir. İkisinide kullanan biri olarak Deezer'ı tavsiye edebilirim. Spotify biraz fazla reklam aldığı için herkes tarafından biliniyor.Bu sene bide Deezer Enpara ile anlaşmışlar iyi oldu..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

xbox music kullanıyorum. istisnasız dünyadaki tüm sanatçılar var. evet ciddi ciddi dünyada amatörler de dahil tüm sanatçılar ve tüm albümleri var.

aylık 10 dolar fakat enpara ile %50 indirimle alıyorum. he nedir cihazınızın windows phone olması gerekiyor.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

muhabbeti geçmişken spotify in full çalışan versiyonu

http://www31.zippyshare.com/v/ov8SJHBZ/file.html 

ben kullanıyorum bi sıkıntı yok güle güle kullanın ;))

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 3199 Toplam Mesaj: 31