Spotify Üyelik

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    fkaraboa bunu yazdı

Spotify benzeri bir android uygulaması tamamen ücretsiz. Aradığım her şarkıyı buldu şimdiye kadar. https://www.dropbox.com/s/v60o2kgifdfm3gc/MusicAll_1.0.24.apk?dl=0

şimdi indirip deniyorum yazarım yine. Program ile ilgili bulduğum bir açıklama (alıntı)

*** Programın Özellikleri ***
    Program Google Play Üzerinde Bulunmuyor ! (Bu Yüzden Hiçbir Sorumluluk Kabul Etmiyorum.)

1) Program Tamamen Ücretsiz. 

2)Spotify Kütüphanesinin tamamı ve daha fazlasını barındırıyor.

2*(Örneğin AC/DC Grubu Spotify'da yok fakat Musicall'da mevcut)

3)Şarkıları çevrimdışı dinlemek için indirebilirsiniz. 

3*(Şarkıları tek tek indirebileceğiniz gibi albüm olarakda indirebilirsiniz )

3**(Şarkıları indirmek için senkronize etmeniz gerekli "Download" gibi bir tuş yok kafanız karışmasın)

3***(Beğendiğiniz şarkıcıya destek olmak isterseniz  şarkıları satın alabilirsiniz "Buy" Seçeneği var.)

4)Gmail hesabınızı kullanarak kolayca giriş yapabilirsiniz sizi üyelik için zorlamıyor.

5)Programın arayüzünde ve şarkılar arasında herhangi bir reklam yok ! 

6)Şarkıları istediğiniz bölüme kaydetmenize izin veriyor ayrıca ses kalitesini wifi için en yüksek mobil veri için en düşük şekilde ayarlı olarak geliyor. Tabiki internet hızınıza göre ayarlayabilirsiniz.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    taekwondo
    taekwondo's avatar
    Erkek

Denedin mi heza ? Ses kalitesi nasıl? 

Belamı bulmusum bulduqum kadar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    taekwondo bunu yazdı

Valla hocam şimdi kurdum, kalilteyi low medium high die wifi veya mobilde ayarlayabiliyorsun. Az önce wifi de high de bi iki şarkı çaldım gayet güzeldi. Hani öyle dinler dinlemez kaliteden anlayan tiplerden değilim ancak çızırtı arka fondaki parazitler vs yoktu gayet berrak bi sesi vardı. Beni tatmin etti.

Cem karacanın pek bilinmeyen bi iki şarkısını aradım buldum. Albüm olarak veya tek tek dinleyebiliyor ve çevrim dışı kaydedebiliyorsun. kaydettiği dosyalar mcl uzantılı. Yüksek kalitede 02:49 saniyelik bi şarkı 3.87MB tuttu. Kaydettiğin konumu değiştirebiliyorsun.

Ben sevdim valla. Bakayım bende ki antika şarkıları da bulursa mutlaka kullanırım.

edit: görmeyenler için yeni konu açılabilir bence güzel uygulama. Ama işte playde yok bi kontorl edilmeli bi kıllık var mı diye?

heza tarafından 23/Eyl/15 00:18 tarihinde düzenlenmiştir

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    marad10a
    marad10a's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    taekwondo bunu yazdı

Valla hocam şimdi kurdum, kalilteyi low medium high die wifi veya mobilde ayarlayabiliyorsun. Az önce wifi de high de bi iki şarkı çaldım gayet güzeldi. Hani öyle dinler dinlemez kaliteden anlayan tiplerden değilim ancak çızırtı arka fondaki parazitler vs yoktu gayet berrak bi sesi vardı. Beni tatmin etti.

Cem karacanın pek bilinmeyen bi iki şarkısını aradım buldum. Albüm olarak veya tek tek dinleyebiliyor ve çevrim dışı kaydedebiliyorsun. kaydettiği dosyalar mcl uzantılı. Yüksek kalitede 02:49 saniyelik bi şarkı 3.87MB tuttu. Kaydettiğin konumu değiştirebiliyorsun.

Ben sevdim valla. Bakayım bende ki antika şarkıları da bulursa mutlaka kullanırım.

edit: görmeyenler için yeni konu açılabilir bence güzel uygulama. Ama işte playde yok bi kontorl edilmeli bi kıllık var mı diye?

Kesinlikle katiliyorum yukledim yorumum ayni

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    heza bunu yazdı
    taekwondo bunu yazdı

Istedigi izinlere baktin mi hocam yuklerken?

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

İstediği izinler

i.hizliresim.com/zV62YB.png

Edit: mobildeyim tiklanabilir olmadi

heza tarafından 23/Eyl/15 01:25 tarihinde düzenlenmiştir

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    heza bunu yazdı

İstediği izinler

Uygulamayı kurdum ama izinler sıkıntı geldi sd kartı görme?? ikinci bir iCloud davası gibi olur.

Cayan tarafından 30/Eyl/15 16:09 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    newtonunkafasi bunu yazdı
    heza bunu yazdı

İstediği izinler

Uygulamayı kurdum ama izinler sıkıntı geldi sd kartı görme?? ikinci bir iCloud davası gibi olur.

sdcart ı görmeden müzikleri kaydedemez. de telefonu görme sıkıntılı geldi dbu sefer de bana. Telefonu görüp nabıcaksın? 

Çok sıkılıyom
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cayan
    Cayan's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    SweetyVolty bunu yazdı
    newtonunkafasi bunu yazdı
    heza bunu yazdı

İstediği izinler

sdcart ı görmeden müzikleri kaydedemez. de telefonu görme sıkıntılı geldi dbu sefer de bana. Telefonu görüp nabıcaksın? 

kaydetmesi için yazma izni yeterli dosyaları görme izni abartı.

https://www.youtube.com/watch?v=jQk82bpUy1Y
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Ios'ta var mı program varsa bir logosunu vb. Paylaşırmısınız bakalım

Toplam Hit: 6111 Toplam Mesaj: 22
spotify