SPYWARE INFECTION Yazıyo Napcam?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    Kaspersky anti-virusle standar database kullanarak taratırsan spyware gibi şeyleri bulmaz. redunant database'i aktif hale getirip tarattığında bahsettiğin spyware'i de silebiliyor. Redunant database'i aktif hale getirmek için Settings>Threats and exclusions>Antivirus database in use>redunant database yapmalısın...

Always with me, always with you...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hemen sistem geri yükleme yuap ben böle tam 30 makian kurtardım cok bok bişeydir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek
    mcyargic bunu yazdı:

hemen sistem geri yükleme yuap ben böle tam 30 makian kurtardım cok bok bişeydir...

evt cok  haklısın bende ole yaptım cunku bıldıgım bırcok antıvurus programları bı ıse yaramadı hatta karspersky vıruslerı bulmasına ragmen sılemedı bıle sıstemı gerı yukle dosya kaybetmezsın sadece vırusler gıder

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bsw
    Bsw's avatar
    Erkek

bak ileride olacakları söyleyeyim sana yavaş yavaş dağılacak o ibnemsi şey.. explorer'ı bi siteye yönlendiriyo açar açmaz oraya gidiyo herhangi bi adres yazıp enter desen yine aynı yere gidiyo.. spysheriff, spyaxe denen zımbırtı çıkıyo piyasaya sinirleniyosun tabi.. spybot u açıyosun, update diyosun, ediyo bişeyler kafasına göre sonra ister yardırıyosun scan'a.. istersen ayarlara gelip sonraki sistem açılışında çalıştır diyosun reseti çakıyosun.. açılışta sadece bu spybot şeyi çalışıyo geri kalan tüm uygulamalar duruyo.. ozaman siliyo ne var ne yoksa fakat internet explorer'ı düzeltemedi hala.. başka browser kullanırım diyosansa sorun yok.. (dur şimdi bu fixi yarın makinaya format atmadan deneyek.).

Keser döner sap döner dün yedim tavuk döner..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eXoR_CIST
    eXoR_CIST's avatar
    Erkek
    ayrıca serial ve crackler için http://www.crack-cd.com adresini tavsiye ederim, virüs, spyware, trojan vs. bilumum hiç bir ipnelik içermiyor..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khmer
    khmer's avatar
    Erkek
    spy sweeper  diye bi program var bide oyla tarat işe yarayacaktır
Toplam Hit: 3976 Toplam Mesaj: 17