folder Tahribat.com Forumları
linefolder Database - Veritabanı
linefolder Sql Öğrenmek İstiyorum Tavsiyeleriniz Neler

Sql Öğrenmek İstiyorum Tavsiyeleriniz Neler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

Selam Arkadaşlar,

Sql öğrenmek istiyorum nereden başlamalıyım hiç bir bilgim yok internetteki videolara bakıyorum fakat çözemedim. askerden yeni geldim piyasada bu alan üzerine işe girmek istiyorum gsm firmalarında ama biraz öğrenmem lazım.

Yardımcı olabilir misiniz?

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Hocam biraz sql öğrenerek gsm firmalarında işe nasıl gireceksin merak ettim.

Hangi veritabanın da çalışacaksan onun dökümantasyon u ile başlamanı tavsiye ederim. Genel hatlar aynı olsa da önemli bazı farklılıklar oluyor doğal olarak. 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    https://www.w3schools.com/sql/default.asp Burası işine yararmı ?

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    emrah20 bunu yazdı
    https://www.w3schools.com/sql/default.asp Burası işine yararmı ?

Emrah'ın verdiğini https://www.w3schools.com/sql/trysql.asp?filename=trysql_select_all bu adreste test edebilirsin hocam

Titanyumun gücü adına!!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

@coder2  hocam 2011 den beri  gsm firmalarında çalışıyorum temel yapıyı öğrendikten sonra gerisini getiririm, Geçen sene vodafonda son kullanıcı testlerini yapmıştım mesela, sql bilseydim farklı şekilde ilerleyebilirdim. Biraz bilgim olsun yeterli şuan için.

@emrah20 @Yazilimci  teşekkür ederim hocam bunlarada akşam bakacağım :) 

Acer 4820TG i5 Ati 5650 & İphone 4 & iphone 6 & Turkcell Platinum & Ipad Mini Retina & Playstation 4 & GTA V & Logitech Z506 & Cookoo & Samsung Evo 250gb
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MhmdAlmz
    MhmdAlmz's avatar
    Erkek

Şuan hangi firmadasın  

Andolsun kuşluk vaktine ve dindiği zaman o geceye ki, Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! El açıp isteyeni de azarlama! Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enesshn18
    enesshn18's avatar
    Erkek

Hocam şu an piyasadaki en kaliteli eğitimi veren ve sıfırdan en ince detayına kadar anlatan kişi udemy üzerinde ÖMER ÇOLAKOĞLU. Ciddi anlamda çok güzel videoları var. SQL i derinlemesine öğrenmek istiyorsan tavsiye ederim. Bugüne kadar kaç video izledim SQL ile ilgili ama bunun kadar sağlamını görmedim

barmak bassak olurmu gadasını aldığım :D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

sadece sql bilip de çalışılacak iş var mı? Varsa neler hangi pozisyonlar ve parası ortalama nedir ?

Teşekkürler.

next next next install
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek
    ilteris bunu yazdı

sadece sql bilip de çalışılacak iş var mı? Varsa neler hangi pozisyonlar ve parası ortalama nedir ?

Teşekkürler.

Hocam benimkisi bu artı olacak sadece :) öyle bir iş var mı bnde bilmiyorum

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    archair23
    archair23's avatar
    Erkek

@MhmdAlmz  şuan işssizim hocam ocakta askerden geldim işssizlik ödeneği alıyorum mayısa kadar alacağım bir yandan iş bakıyorum.

@enesshn18  teşekkür ederim hocam ona bir bakayım

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yazilimci
    Yazilimci's avatar
    Erkek
    archair23 bunu yazdı
    ilteris bunu yazdı

Teşekkürler.

Hocam benimkisi bu artı olacak sadece :) öyle bir iş var mı bnde bilmiyorum

Öyle bir iş tabiki var. Veri madenciliğini araştırabilirsiniz. Maaşlarıda gayet iyi ancak klasik select * from ile olacak iş değil :)

Titanyumun gücü adına!!!
Toplam Hit: 2830 Toplam Mesaj: 12
sql öğrenmek