folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Srcn Ve Adsense King Adlı Murit Hakkında

Srcn Ve Adsense King Adlı Murit Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

gencler merhaba

Bu arkadaslar biliyosnuz adsense hesap alıyorlardı.Ve dün kucagıma bir bomba bıraktılar.beni sifre degiştimek ve dolandırıcıkla sucladılar ve hakkımda dava acacaklarını söylemişlerdi.

ismim ve beni karalamaya calıstılar.halbuki ben bu arkadaslara guzellikle dedimki yanlıs yapıyosunuz öncelikle arastırın böyle bir ithamda bulunamazsınız.Alttaki pmlerine istinaden yorumu size bırakıyorum.Takdir sizin.Bu arkadaslara dikkat etmenizi öneririrm

Yollayan : Adsense-Mania   
    Alıcı : pillibebek 
    Tarih 19 Ocak 2012 Saat: 11:32 
    Konu : Özür Mesajı 

Bu sabah şirkete geldiğimde çalışan arkadaşlara sordum,hesapları bir arkadaş topluyodu,birini satmış mı hediye mi etmiş birine bende anlamadım,sonuçta hesap ikimizinde hatası olmadan değiştirilmiş. 

Sizden Şahsım adına çok çok ÖZÜR DİLİYORUM kardeşim.Umarım Hakkını Helal edersin.İnanın çok mahçup olduk manevi tazminat tarzı ücret vs talep etme hakkınız da var bize karşı,sorunsuz özrümüzü gösterebiliriz de. 

Dediğim gibi çok çok özür diliyorum.İnanın o kadar laftan sinirden sonra 20 yasında arda die bi çalışan vardı işine de son verildi. 

0537 017 40 77 

Ahmet KAYA 
    Aspire Teknocity 
    Web Tasarım / PHP / CSS-HTML / Yazılım-Web Grafik Hizmetleri 

Her türlü soru veya sorununuzda ulaşabilirsiniz,Özrümüzü belirtmek adına her türlü konuda yardımcı olmaya çalışırız. 

Tekrar kusura bakmayın Hocam 

Hayırlı Günler 

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdiburak
    erdiburak's avatar
    Erkek

Takdire şayan bir tavır sergilemiş.Hatalarını anlayıp telafi etmek ugruna herseyi yapmış gibi gördüm.Tabiki sana soyledikleri laflar vs vs şeyleri görmeden bu yazıyı okuyarak böyle yazdım.

Geçmiş olsn.

| GTP | TBT | Desinatör | icrypex.net | Turknet = XMP85HC93OKM
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

Konuyu başından sonuna takip etmiştim hocam, senin sergilediğin tutumla, karşı tarafın tutumunu da çok iyi şekilde görme şansım oldu.

Sen durum kesinleşene kadar, olayla ilgili detay bile vermezken, açıkça iftiraya maruz kaldın ki, Allah gerçekten iftiradan saklasın.

Yalnız beni o konuda en çok rahatsız eden, bu adsense king denen şahsın, dün üye olup, bugün sağa sola atıp tutması. Herkese karşı bir havalarda gidiyor, sağa sola üç kuruş para dağıtacak diye, böyle adamlarla muhattap olmak zorunda kalmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Seni eskilerden de biliyorum, kötü bir şekilde anıldığına da rastgelmedim.

Yalnız diğer kişi için aynısını söyleyemeyeceğim, gözümde peş paralık değeri yok açıkça söyleyeyim(Senin olayın sonucuyla iligli değil de, sergilediği tavırlar nedeniyle böyle bir kanıya vardım). 

Böyle adamdan tahribata hayır gelmez, çüküne sahip çıkamayanın çükünü keseceksin. Ya tahribat içinde ticarete bulaşması yasaklanmalı ya da tamamen siteyle ilişiği kesilmeli diye düşünüyorum.

Senin adına da tekrar çok sevindim, geçmiş olsun hocam.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek

Mc_cO_By bunu yazdı:
    -----------------------------

Konuyu başından sonuna takip etmiştim hocam, senin sergilediğin tutumla, karşı tarafın tutumunu da çok iyi şekilde görme şansım oldu.

Sen durum kesinleşene kadar, olayla ilgili detay bile vermezken, açıkça iftiraya maruz kaldın ki, Allah gerçekten iftiradan saklasın.

Yalnız beni o konuda en çok rahatsız eden, bu adsense king denen şahsın, dün üye olup, bugün sağa sola atıp tutması. Herkese karşı bir havalarda gidiyor, sağa sola üç kuruş para dağıtacak diye, böyle adamlarla muhattap olmak zorunda kalmaya gerek yok diye düşünüyorum.

Seni eskilerden de biliyorum, kötü bir şekilde anıldığına da rastgelmedim.

Yalnız diğer kişi için aynısını söyleyemeyeceğim, gözümde peş paralık değeri yok açıkça söyleyeyim(Senin olayın sonucuyla iligli değil de, sergilediği tavırlar nedeniyle böyle bir kanıya vardım). 

Böyle adamdan tahribata hayır gelmez, çüküne sahip çıkamayanın çükünü keseceksin. Ya tahribat içinde ticarete bulaşması yasaklanmalı ya da tamamen siteyle ilişiği kesilmeli diye düşünüyorum.

Senin adına da tekrar çok sevindim, geçmiş olsun hocam.

aynısı bana da yapılmıştı : http://www.google.com.tr/search?sourceid=chrome&ie=UTF-8&q=enableturk+taraf%C4%B1ndan+doland%C4%B1r%C4%B1ld%C4%B1k

ALLAH İFTİRADAN KORUSUN

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc_cO_By
    Mc_cO_By's avatar
    Erkek

EnableTurk, seninle ilgili konuyu da tamamen takip etmiştim. Yalnız o konuya senin cevabını hiç bir zaman göremedim.

Yani, bu bence yanlış bir tutum, konu silinmemeliydi. Senin kişisel açıklamanı görememiş olan herkes için suçlu olarak kaldın.

Hatta, konu açacaktım, EnableTurk'le ilgili konunun sonucu nedir, silinmemeliydi diye, sonuca bağlandı diye konuyu uzatmak istemedim.

Umarım sen de kendini aklayabilmişsindir.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

hocam bunlar gibi genc arkadasların yapabileceği hatalar.Sen yaşın gereği olgun davran ve arkadaslara  yüklenme.Demek ki onlarda muakeme yapmadan böyle konuştular ama simdi hatalarını anlamıslar.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ANNE
    irwa
    irwa's avatar
    Dişi

genelde her forumda görebileceğimi şeyler bunlar lakin ben tbt ailesine yakıştıramıyorum ne bi iftira ne de gerçekleşmiş bir suç...

yine de senin olgunluğunu koruman güzel bir hareket olmuş tebrik ederim..

tbt yi ilk takp etmeye başladığımda koşulsuz güwen duyuyordum buradaki herkese fakat bunları göre göre bi durup ne oluyor bu foruma da demiyor değilim

dewdim dewrildim geldim
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

ben SRCN arkadaşımızı çok iyi tanıyorum, bir çok iş yaptım onunla ne ondan bana nede benden ona bir yanlış olmadı.

Ayrıca tehtidkar bir şekilde arkadaşın konuşması doğru olmamış tabiki, ancak durumun doğru yola girmesi için gösterdiği gayret ortada.

Özrünü dilemiş, elinden geleni de yapmış bence, yaptığı yanlışıda devam ettirmemiş ve özürünü dilemiş. (keşke tehtid kar konuşmasaymış)

Olayın karşılıklı olarak sizleri üzmesi ve germesi çok kötü ancak aranızdaki buzları eritmeniz gerektiğini düşünmekteyim.

Karar tabi ki sizin.

Saygılarımla.... 

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pillibebek
    pillibebek's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

SnipeTR bunu yazdı:

ben SRCN arkadaşımızı çok iyi tanıyorum, bir çok iş yaptım onunla ne ondan bana nede benden ona bir yanlış olmadı.

Ayrıca tehtidkar bir şekilde arkadaşın konuşması doğru olmamış tabiki, ancak durumun doğru yola girmesi için gösterdiği gayret ortada.

Özrünü dilemiş, elinden geleni de yapmış bence, yaptığı yanlışıda devam ettirmemiş ve özürünü dilemiş. (keşke tehtid kar konuşmasaymış)

Olayın karşılıklı olarak sizleri üzmesi ve germesi çok kötü ancak aranızdaki buzları eritmeniz gerektiğini düşünmekteyim.

Karar tabi ki sizin.

Saygılarımla.... 

doğrudur suana kadar hiç problem yaşanmamış olabilir cok güzel cok hoş cok sevindirici bi olay.lakin bu arkadaslar bana pm atmıs sifreyi neden değiştirdiniz savcılıga verileceksiniz vs vs.işten 17 de cıkıyorum,servisde cepten tbt ye giriyorum fakat pm leri göremiyorum.msn de kayıtlıydı arkadaslar hemen pm yi okuduktan sonra msn e bağlandım.hayırdır sorun nedir hacım dedim.bana ilk verdikleri cevap savcılıga verileceksiniz dedi.yahu arkadasım bi dur bakalım benmi yaptımda bana böyle bir iftira atıyosun dedim.ben anlamam belli bir saattir giremiyorum sifreyi degiştirmişsin dedi.yahu baskası yapmıstır ayıp ediyosunuz dedim.anlamadılar.dedimki ya benden özürdileyin yardımcı olayım dedim.sifreyi vereceksen ver yoksa avukatımız gerekli işlemleri yapacak dedi.

birde artistik çekiyor biz 1 tl ye avukata yaptırıyoruz bu işleri.paradan korkmayız.bizim iicin guvenli diye.

yarın savcılıga verin dedim sildim msn den.

Arkadaslar bir hata yapmıs ama davranıslarının kabul edilebilir tarafı yok gördüğünüz gibi.önce bir sor nedir ne degildir.neler ysapabileceğimize baakalım.bu kadar dürüst olduugunu söyledğiniz arkadasın bunu yapması acıkcası herkesin guvenini sarsar.

herneyse iftira ettikleri ile kaldılar.ben pmlerine cevap vermedim ama tabiki özürlerini kabul ediyorum.Umarım birsonraki problemi çözmelerinde bu yaptıkları kendilerine ders olmustur.

İç güdüyü Tanrı;Aklı ise İnsan Güder.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

srcn iyidir la...

öle bişi yapmaz herhalde... tabi benim bildiğim srcn (özçobanlar) ise. başkasını bilmem

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YasamaK
    YasamaK's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Paşam büyük geçmiş olsun her 2 tarafa da başka bişey demiyorum... doğru olanı 2 taraf da yapmış galiba inş bun dan sonra böyle büyük hatalar yaşamasınız her 2 taraf için de geçmiş olsun.... iyi çalışmalar..

SEVİŞİRKEN EN ZEVKLİ OLAN ŞEY.. tamam, dikkatinizi çektim. ne kadar meraklısınız böyle şeylere terbiyesizliğin lüzumu yok yani :D (, sessizce öldürüyor.)
Toplam Hit: 1920 Toplam Mesaj: 12