folder Tahribat.com Forumları
linefolder Ulaşım Araçları ve Seyahat
linefolder Ssangyong Actyon Sport Alsam Mı?

Ssangyong Actyon Sport Alsam Mı?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek

Hocalar bi araca ihtiyacım var artıkın kayınpederin arabası, biraderin arabası filan olmuyo artıkın.

Ssangyong actyon sport bakıyorum ama artısı eksisi çok kestiremiyorum, çevremdekiler alma elinde kalır, o ne la ilk defa duyuyom sanayok mu dedin filan kafamı karıştırıp duruyorlar, araştırınca kullananlardan eksiği yok fazlası var ağır basıyo. Var bi kaç tane gözüme kestirdiğim. Dağ bayır gezerdim eskiden crossum vardı, köyüme dönmek için de bi projem var hem neden olmasın elimde kalması değil problem satmak için almayacağım ( Allah tan bişey gelmez iş aciliyete binmezse tabi). 

Aranızda kullanan, sahip olan, yorum yapacak olan varsa bi ateş etsin zahmet olmazsa.

hayat boş pompala çoşşş :):)...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam Ssangyong binmedim kullanmadım ama çevrede çok görüyorum özellikle dağda bayırda işi olan yada tarlası bahçesi olan kullanıyor genelde off road işi olan ama amarok veya mercedes x class alamayan.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

satarsın sangyongun piyasası var kendi özelinde

destination@tahribat.com
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan
    volkan's avatar
    Erkek

ssangyong actyon sport   motor tasarımını mercedes yaptı güney korede montajlandı:)  vs  araç merdiven şase  2000cc  kapalı kasa ise ortalama 3 ton ağırlığında 2 çekerde kullanırsan  şehir içi km 65kuruş  yakıyor emsallerine göre fiyatı çok uygun ve az yakıyor   yedek parça konusunda bir çok malzemesi   mercedes le aynı 
    kullanımı çok rahat   istanbulda yaşıyorsan 1 köprü yasak   trafik yüzünden  otomatik almanı tavsiye ederim  bir diğer dez avantajı uzun araç olduğundan şehir içi park yeri bulmak zor  birde 4 çeker almanı öneririm  kar  , dağ yağmur etkilenmezsin  birde kapalı kasa kullanırsan  doblodan geniş bagaj hacmi var 

onekine?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Aracı bilmiyorum ancak, araç almak konusunda etrafındakileri ne kadar dinler ve ne kadar çok kişiye sorarsan alman o kadar zorlaşır. En kral arabaya da bok atan çıkacaktır.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Biocyte bunu yazdı

Aracı bilmiyorum ancak, araç almak konusunda etrafındakileri ne kadar dinler ve ne kadar çok kişiye sorarsan alman o kadar zorlaşır. En kral arabaya da bok atan çıkacaktır.

herkes kendi beğendiği dışında kalan herşeye çöp gözü ile bakıyor ve kimse negatif yönlerini söylemiyor

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    pompaci bunu yazdı

Hocalar bi araca ihtiyacım var artıkın kayınpederin arabası, biraderin arabası filan olmuyo artıkın.

Ssangyong actyon sport bakıyorum ama artısı eksisi çok kestiremiyorum, çevremdekiler alma elinde kalır, o ne la ilk defa duyuyom sanayok mu dedin filan kafamı karıştırıp duruyorlar, araştırınca kullananlardan eksiği yok fazlası var ağır basıyo. Var bi kaç tane gözüme kestirdiğim. Dağ bayır gezerdim eskiden crossum vardı, köyüme dönmek için de bi projem var hem neden olmasın elimde kalması değil problem satmak için almayacağım ( Allah tan bişey gelmez iş aciliyete binmezse tabi). 

Aranızda kullanan, sahip olan, yorum yapacak olan varsa bi ateş etsin zahmet olmazsa.

ssangyong korando sports kullanıyorum gayet memnunum alırken de satarken de rahat edersin piyasası var ama actyon sport yerine korando tavsiye ederim daha sorunsuz olduğunu düşünüyorum.

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek

Duster alsana haci niye ugrasiyon.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

kaç para bu araç. 

isuzu falan baksan nasıl olur

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    skyvalet bunu yazdı

Duster alsana haci niye ugrasiyon.

hocam duster dediğin araba kağıttan farksız artı kazasız olanı parçalanmamış olanı bulmak zor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pompaci
    pompaci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

kaç para bu araç. 

isuzu falan baksan nasıl olur

fiyat aralığı 70 den 120 lere kadar çıkıyo hocam km, bakım, motor, vites, 4çekeri gibi bi sürü değişken var

isuzuyu araştırmadım ama bu aracın fiyatının çok üstünde olacaktır büyük ihtimal

Toplam Hit: 1803 Toplam Mesaj: 19
ssangyong