folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Staj Kağıdı Kaybolursa Ne Olur? Yenisi Nasıl Çıkarılır?

Staj Kağıdı Kaybolursa Ne Olur? Yenisi Nasıl Çıkarılır?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Birinin staj kağıdını kaybettim, stajı okullar başladığında başlayacaktı, bu staj kağıdını yeniden çıkaramayacağını falan zırvalamış babası da homurdanıp duruyor, ne menem bir boktur bu staj kağıdı ve yenisi çıkarılamaz mı? Çıkarılabilirse maddi karşılığı nedir, ne yapması gereklidir?

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Senin yanında çalışan stajyerden mi söz ediyorsun? Staj kağıdı diye bahsettiğin şey staj defteriyse eğer bizim okulda (ODTÜ) 2,5 liralık bi defter önce okulda bölüm sekreterliğine götürüp resmini yapıştırıp üzerine mühür bastırıyorsun. Sonra işyeri dolduruyor ve geri veriyor. Öyle çıkarmalık filan bi durum yok :/

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

Senin yanında çalışan stajyerden mi söz ediyorsun? Staj kağıdı diye bahsettiğin şey staj defteriyse eğer bizim okulda (ODTÜ) 2,5 liralık bi defter önce okulda bölüm sekreterliğine götürüp resmini yapıştırıp üzerine mühür bastırıyorsun. Sonra işyeri dolduruyor ve geri veriyor. Öyle çıkarmalık filan bi durum yok :/

Yok o değil tek sayfa bir kağıt var onu doldurup okula vermek gerekiyormuş o kağıdı kaybettim.

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Staj kağıdı denen dalga, senin o firmada staj yaptığını kanıtlayan bir belge niteliğinde.

Bu staj kağıdını önce öğrenci kendi kısmını dolduruyor, sonra staj yapacağı firma staj tarihleri vs. doldurup kaşesini basıyor. Daha sonra öğrenci bu doldurulmuş kağıdı okulun staj komisyonuna veriyor. Oradakiler de staj tarihlerine bakıp ssk başlangıcını yapıyorlar. Yani kısaca öğrencinin staj yapabilmesi için gerekli bir belge.

Eğer staj kağıdı teslim tarihi geçmediyse ilgili kağıdı alıp tekrar doldurtabilir. Bu staj kağıdı en azından bizim üniversitede, üniversitenin sitesinden indirilip yazıcıdan kolayca çıktı alınabilen bir şey.

torpedo_XL tarafından 09/Eyl/15 17:37 tarihinde düzenlenmiştir

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek

Tamam hangi okul hangi bölüm bu söyle bi bakalım. Bir de sen işveren misin yoksa arkadaşın mı o kişi?

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı

Tamam hangi okul hangi bölüm bu söyle bi bakalım. Bir de sen işveren misin yoksa arkadaşın mı o kişi?

okulunu dahi hatırlamıyorum, sadece babasına gitsin okuldan çıkarsın diyicem bir para ödemesi gerekiyorsa miktarını öğrenmek istiyorum koyucam zarfa vericem.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

Okullarin ilgili bölüm sayfasında word olarak oluyor genelde. (unilerde oyle) para edecek bir sey degil. Sadece tekrar hocasına vs vs  doldurtacak. Ama bi kopyasi onlarda da olmasi lazim. Bizde oyleydi rica etsin onun kopyasini alsin.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angels_demos
    angels_demos's avatar
    Erkek

bahsettiğin kağıt okulun sitesinde oluyor genelde. en azından bizimkinde var

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek
    angels_demos bunu yazdı

bahsettiğin kağıt okulun sitesinde oluyor genelde. en azından bizimkinde var

Myo larda oluyormu

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sherlock.
    r10aldinho
    r10aldinho's avatar
    Erkek

hocam staj sicil formundan bahsediyorsun sanırım.

öğrencinin bölümünün sitesinde olur genelde.

bir örnek : http://muhendislik.sdu.edu.tr/assets/uploads/sites/152/files/staj-sicil-formu-06102013.pdf

İlk batışını ben gördüm güneşin, Gün dönümüne sen yetiştin, Kaptanı benim bu geminin, En son ben çıkarım, Panik etmeyin ___________________________________________________________ iletisim: www.tahribat.com@gmail.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    RETRET bunu yazdı

Birinin staj kağıdını kaybettim, stajı okullar başladığında başlayacaktı, bu staj kağıdını yeniden çıkaramayacağını falan zırvalamış babası da homurdanıp duruyor, ne menem bir boktur bu staj kağıdı ve yenisi çıkarılamaz mı? Çıkarılabilirse maddi karşılığı nedir, ne yapması gereklidir?

okula gerı goturmesı gerekıyor smdı staj defterlerı ya ad kagıtlarında okulların ımzaladıgı kısımlar var o kısımlar kayıpsa zor . Ama arkadaslarından aynısını bolup renklı taratıp bastırabılırsın. 

Ic sayfalar yenıden bastırılıp alınabılır. okulla ıletısıme gecın maddı bır karsılıgı yok abı . dırekt okulu ara sen fırma yetkılısı olarak okul pek sıklemez 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
Toplam Hit: 2111 Toplam Mesaj: 18
staj kağıdı