folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Staj Yapacak Yer Arıyoruz

Staj Yapacak Yer Arıyoruz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek

Merhaba hocalarım,

2 Arkadaş Staj yapıcak yer arıyoruz, Ankara / Sincan / Fatih'te oturuyoruz. Seneye dershane gideceğimizden dolayı, daha çok rahat olabileceğimiz yerler arıyoruz. Üniversite derdi bilirsiniz işte, başta Fatih olmak üzere sonra Sincan, son ihtimal'de Merkez'de olmak kaydıyla staj yerleri arıyoruz, eş dost akraba tanıdık olursa seviniriz. Bilgilendirmeyi bize geç haber verdiler, başvurulara Ocak ayından çoktan yapılmış. Mebla olarak yüksek fiyat olmasına gerek yok, paranın cebimizde kalması önemli her ay aldığımızı dershaneye yatıracağız. PM veya buradan arayan,soruştura bilecek olan varsa çok seviniriz. 

Load time: 100101001110101010010000100100 Miliseconds.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    otocu bunu yazdı

Merhaba hocalarım,

2 Arkadaş Staj yapıcak yer arıyoruz, Ankara / Sincan / Fatih'te oturuyoruz. Seneye dershane gideceğimizden dolayı, daha çok rahat olabileceğimiz yerler arıyoruz. Üniversite derdi bilirsiniz işte, başta Fatih olmak üzere sonra Sincan, son ihtimal'de Merkez'de olmak kaydıyla staj yerleri arıyoruz, eş dost akraba tanıdık olursa seviniriz. Bilgilendirmeyi bize geç haber verdiler, başvurulara Ocak ayından çoktan yapılmış. Mebla olarak yüksek fiyat olmasına gerek yok, paranın cebimizde kalması önemli her ay aldığımızı dershaneye yatıracağız. PM veya buradan arayan,soruştura bilecek olan varsa çok seviniriz. 

Siz kimsiniz, necisiniz, ne iş yaparsınız? Nickden anlayabilirse insanlar otocu sanırsam?

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLuMiNaTi
    iLLuMiNaTi's avatar
    Erkek

Mebla olarak yüksek fiyat olmasına gerek yok ?!?!?!

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    iLLuMiNaTi bunu yazdı

Mebla olarak yüksek fiyat olmasına gerek yok ?!?!?!

Arkadaşlar 400 TL'den falan staj'a başlamışlar bazı kurumlarda, onu kast ettim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    otocu
    otocu's avatar
    Erkek
    ZoRKaYa bunu yazdı
    otocu bunu yazdı

Merhaba hocalarım,

Siz kimsiniz, necisiniz, ne iş yaparsınız? Nickden anlayabilirse insanlar otocu sanırsam?

Ahmet Andiçen Anadolu Ticaret Meslek Lisesinde, Bilişim sınıfı öğrencileriyiz.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

lise stajlarında ücret olmuyor diye biliyorum

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Schwarz
    Schwarz's avatar
    Erkek
    rebelpower bunu yazdı

lise stajlarında ücret olmuyor diye biliyorum

3 sene önce asgari ücretin 3 de 1 bide yemek parası veriyolardı bize :D

Ignorance is bliss.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    azizsenel55
    azizsenel55's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

geçen duymuştum stajinmerkezi.com

Bir gün HERKES FENERBAHÇELİ OLACAK...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Derin Meva
    rebelpower
    rebelpower's avatar
    Erkek

valla hocam yaklaşık 4 yıl önce 2 tane stajer almıştım. eski işyerimde bir bayan bir erkek bi tek yemek yediriyordum oda kendi insiyatifimle çünkü öyle bir yasal hakkı yok stajer olan öğrencinin. zaten toplamda 40 gün gelcekse 20sini evde geçiriyor.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Sen bana para öde, belgelerini yolla, İstanbulda bi firmada seni stajyer olarak göstertiyim. Gelmene de gerek yok bak. Tam aradığın gibi yattığın yerden stajyerlik. Tek bir farklılık var, biz sana değil de sen bize ödüyceksin :)

3 sene önce ben de staj yaptım. Bırak aylık maaş istemeyi, yemek yada yol paramızı ödeseler havalara uçuyoduk. Sen birde maaşın yüksek olmasına gerek yok demişsin :)

...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Haci sen once kimsin necisin alanin nedir ne yaptin suana kadar yada staja girdigin yerde ne ise yararsin networkcu musun webci misin hapci misin buffci misin nesin bunlardan bahset once.

Liseyi bitirmissin nerdeyse.Yani biseyler biliyor ufak tefek yapiyor olman lazim.

EDIT:Naylon staj ariyorsan baska tabi.

u235 tarafından 21/May/13 21:20 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 3083 Toplam Mesaj: 33