Steam Hesabı - Satılık

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek

Hocular steam hesabımı içindeki oyunlarla satıyorum. VAC veya herhangi bir problemi yoktur.

CS:GO itemleri + içindeki oyunlarla beraber istediğim fiyat pazarlıksız 100 tldir. (itemler görevde kullanılmış)
    Zaten tarikat için böyle bi fiyat biçtim yani pazarlıksız 100 tl :)

Fotoğraflarda gerekli bilgileri bulabilirsiniz, kafanıza takılanlar için pm gönderin hocular. 
    Ödeme yöntemi olarak iş bankası veya ziraat olur

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo

Hocam kusura bakmada 100 lira ederlik bişey göremedim ben. Para eden 2 item var water elm. + redline.

Cs go zaten 12 liraya alınıyor. enpara sağolsun. Aldığın tüm oyunlarda %75 indirimle aldığını tahmin ediyorum. Gta 4 vs. Sen burayı değil nakit akışının olduğu yeri göster. Toplasan 50 lira vermediğin oyunlara 100 lira istemek heleki burda ayıp.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    interfector bunu yazdı

Hocam kusura bakmada 100 lira ederlik bişey göremedim ben. Para eden 2 item var water elm. + redline.

Cs go zaten 12 liraya alınıyor. enpara sağolsun. Aldığın tüm oyunlarda %75 indirimle aldığını tahmin ediyorum. Gta 4 vs. Sen burayı değil nakit akışının olduğu yeri göster. Toplasan 50 lira vermediğin oyunlara 100 lira istemek heleki burda ayıp.

Tamam hocam dediğin fiyattan aldığım bütün oyunları %75 indirimle alalım farz ettim. 85 TL yapıyor cs:go itemleriyle. Neyin tatavasını yapıyorsun anlamadım ?  Kaldı ki cs:go , trasocean indirimde alınmadı. iyi hadi diceksin şimdi yine 15 tl açık var. Onu da nova 3 cs:go hesabı için istedim ve bide steam wallette 4 tl varmış :) Free oyunlar için zaten bi talebim olmadı. problem yoksa baltalama konuyu geç kenarı.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı

yine 15 tl açık var. Onu da nova 3 cs:go hesabı için istedim 

hoca baltalama olarak görmede bende global hesap var 50 kağit edermi veren varsa hemen satayım

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    costantin bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı

yine 15 tl açık var. Onu da nova 3 cs:go hesabı için istedim 

hoca baltalama olarak görmede bende global hesap var 50 kağit edermi veren varsa hemen satayım

eder hoca hileyle kasmadıysan demoları atarsan adamlara vac yemiyeceğin anlaşılırsa daha fazla da edebilir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

Tamam hocam dediğin fiyattan aldığım bütün oyunları %75 indirimle alalım farz ettim. 85 TL yapıyor cs:go itemleriyle. Neyin tatavasını yapıyorsun anlamadım ?  Kaldı ki cs:go , trasocean indirimde alınmadı. iyi hadi diceksin şimdi yine 15 tl açık var. Onu da nova 3 cs:go hesabı için istedim ve bide steam wallette 4 tl varmış :) Free oyunlar için zaten bi talebim olmadı. problem yoksa baltalama konuyu geç kenarı.

100 lira şu hesaba sen verir misin dışardan bi baksana ? 

Baltalamayla alakası yok mevzunun ederi 100 olmayan hesaba tbt özel diyip 100 lira diyosun, garip.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dentist
    Dentist's avatar
    Erkek

konuyla alakası yok ama;

dota2 hesabımı satsam para eder mi?

İçindeki itemleri şu alsanız rahat 200-300 gideri var ama hiç oyun yok steam hesabımda. 100 level. rank düşük 2.6 k ama istedikleri rank yapıp verebilirim arkadaşlara :D

merak ettim. eğer para ediyorsa satarım

Dentist tarafından 26/Nis/15 19:28 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mahlukat
    Mahlukat's avatar
    Erkek

Gold nova 3 hesaba ekstra ücret istediğine göre yapması zor olmalı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek

Hocam, değer biçmek istiyorsanız bu aracı kullanabilirsiniz; Gerçi bundlelardan gelen oyunları pek hesaba katmıyor.

https://steamdb.info/calculator/76561198001135274/

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bykamu
    bykamu's avatar
    Erkek
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

Baltalamayla alakası yok mevzunun ederi 100 olmayan hesaba tbt özel diyip 100 lira diyosun, garip.

40 tlsi cs:go ve itemler için, geri kalan 60 tl 5 oyun için. Oyun başı 12 tl mantıklı bence.
    He bu arada soran olursa 14 oyun var toplamda. 6 sı için ücret talep ettim. Ne kadara bıraksam makul gelicek 30 20 ? :D ölücüleri seveyim

id de atayım : http://steamcommunity.com/id/wse7en/

bykamu tarafından 26/Nis/15 19:55 tarihinde düzenlenmiştir
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mugen
    mugen's avatar
    Erkek
    bykamu bunu yazdı
    NoToLeRaNcE bunu yazdı
    bykamu bunu yazdı
    interfector bunu yazdı

40 tlsi cs:go ve itemler için, geri kalan 60 tl 5 oyun için. Oyun başı 12 tl mantıklı bence.
    He bu arada soran olursa 14 oyun var toplamda. 6 sı için ücret talep ettim. Ne kadara bıraksam makul gelicek 30 20 ? :D ölücüleri seveyim

id de atayım : http://steamcommunity.com/id/wse7en/

Direk en düşük fiyattan vermiş hocalar, https://steamdb.info/calculator/76561198081108182

mugen tarafından 26/Nis/15 20:19 tarihinde düzenlenmiştir

O mahiler ki derya içredir deryayı bilmezler.. .
Toplam Hit: 2568 Toplam Mesaj: 15