Steam İndirim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Survival oyunlariyla ilgili bana soyle bi mini ozet gecen olur mu ne alsak?

En azından birkaç oyun adı yaz onlarla ilgili bilgi verelim :) Benim şu an beğendiklerim h1z1 ve how to survive 1 - 2.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Survival oyunlariyla ilgili bana soyle bi mini ozet gecen olur mu ne alsak?

Piyasada survival adı altındaki oyunların çoğu zombi tabanlı olduğu için pek zevki kalmıyor. Fallout serisini kesinlikle öneririm sana. H1Z1, How to survive benim sevdiklerimden bir kaçı. Dying Light çok güzeldir. The Long Dark ise değişik bir hayatta kalma oyunu olarak son dönemde oyunun bitmesini bekliyorum. Henüz erken erişimde :(

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Dayzz sevmistim. Fallout torrentte, indiriyorum. Online olsa cici olur cracklenebilen seye para vermek istemiyorum, su ana kadar bi oyle para verdigim skyrim. Skyrim <3 Onlineini mi alsam? Watchdogsa ne dersiniz bu arada? H1z1i topluca oynamak daha zevkli olur sanki ama ben bi cs:go bi team fortress icin bile birlikte oynayacak adam bulamazken daha uzun soluklu bir sey icin bulamam herhalde. How to survive mi alsam? Asiri kararsiz ve fikirsizim su an :(

Ya da hikayesi guzel solo bir oneriniz var mi? Bioshocklari cok sevdim, portalin oynanisi degil de hikayesi cok hostu, onun disinda final fantasylerle yillarim gecti cok severim, skyrimi zaten soyledim.. Assasins creedlerin call of dutylerin hikayeleri keza cok cok iyi.

Bilemedim ki hic.

izzmarit tarafından 30/Kas/15 21:26 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek

Dün ilk defa bi oyun aldım Cs Go onu da kendime değil kardeşim için ama baya zor millet hard takılıyor kafayı çıkarmadan gövdeden mıhlıyolar .)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    izzmarit bunu yazdı

Dayzz sevmistim. Fallout torrentte, indiriyorum. Online olsa cici olur cracklenebilen seye para vermek istemiyorum, su ana kadar bi oyle para verdigim skyrim. Skyrim

Ya da hikayesi guzel solo bir oneriniz var mi? Bioshocklari cok sevdim, portalin oynanisi degil de hikayesi cok hostu, onun disinda final fantasylerle yillarim gecti cok severim, skyrimi zaten soyledim.. Assasins creedlerin call of dutylerin hikayeleri keza cok cok iyi.

Bilemedim ki hic.

Ozaman sana önerilerim şunalar Witcher 3 ve MGS :) Bende fallout torrentten çektim çalışmadı şimdi bi 30 gb daha indiricem :D Csgo dediğin mevzuya ise tbt içinde baya bir oynayan var arada konular zıplıyor. Steam ekleyebilirsiniz onuda vereyim oyun atabiliriz H1Z1, Payday2 ve Csgo deli dehşet oluyor :)

https://steamcommunity.com/id/abuzercann buyrunuz efenim.

This war of mine oynayabilirsin bak aklıma geldi. Güzel oyuyndur alttan müzik açıkken saatlerce oynadığımı hatırlarım. Şu sıralar bağımsız yapım oyunlar çok hoşuma gitmeye başladı enteresan hikayesi olan oyunlar var aklımda yok çoğu ama :(

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Dayzz sevmistim. Fallout torrentte, indiriyorum. Online olsa cici olur cracklenebilen seye para vermek istemiyorum, su ana kadar bi oyle para verdigim skyrim. Skyrim

Bilemedim ki hic.

senin adın duygu değil mi?duygu nerede kim kaçırdı? ulen bir kız böyle oyun isteyecek ve oynayacak arkadaş "erkek" bulamayacaksın.. vay bee.. gel birlikte minecraft akalım ev yapalım. ben sana eşya getireyim sen evimizi dekore et. pempe güller dik bahçemize :)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

@interfector bilgisayara gecebilince ekleyecegim tavsiyeler icin tesekkur ederim hepsine bakicam birer birer. Mail adresi pmlersen bendeki saglam fallout torrentini atayim sana.

This war of mine beni mahvetti. Bilmeden yasli bir ciftten yemek calmistim. Ya lanet yagsin. Eve gittim herkesin surat bes karis, sizin icin aldim diyecegim diyemiyorum, getirdigimi yemediler herkesin moral yerlerde, devamli o teyze olmus mudur acaba acliktan diye darliyorlar, iade etmeye gittim iade de edemedim, inanilmaz ic kararticiydi iki gun aklimdan cikmadi. Yasli insanlar oldugunu bilsem calar miydim. Sildim sonra oyunu temiz havaya ciktim da kendime geldim.

@mrberkay minecrafttan hevesimi aldim hocam zamaninda cok otomasyon pesinde kostum, yetti (: ama fpsde iyiyim dersen team fortress 2ye beklerim hizli ve bol stilli/haritali/classli olmasini seviyorum cs.godan daha keyifli geliyor bana coktur.

izzmarit tarafından 30/Kas/15 22:31 tarihinde düzenlenmiştir

sigara değil, balık olan.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkSkull
    DarkSkull's avatar
    Erkek

@izzmarit

H1Z1 ya da how to survive 1 - 2 oynayacaksan ben varım sadece akşamları giriyorum 8:30'dan sonra. Ben de oynayacak adam bulamıyorum 1 kişi bile olsa yeter.

http://steamcommunity.com/id/darrkness/

DarkSkull tarafından 01/Ara/15 00:03 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WhatsApp
    WhatsApp's avatar
    Erkek

h1z1 i aldım da tek başımayım git babam git bitmiyor anlamadım amacı.

adam geliyor bana tek atıyor benim topladığım her şeyi götürüyor.ne yani bu ?

ben oyundan çıkınca kaldığım yerden devam edemicem mi ? 

çözemedim cidden.

hangi servere girmemiz gerekir bir allahın kulunnu göremedim hiç bir yerde.

yer yön vs yok m ye basıyon ı 5 diyor mesela.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Bilemedim ki hic.

Witcher 3 alabilirsin. 40tl civarında olması gerek ki bu yıl çıktı bu oyun ve yılın oyunu olacak büyük ihtimal ile. Kitapdan uyarlama olduğu için hikayesi çok sağlamdır. Amma velakin devam oyunu olduğu için sıkıntı çekebilirsin. 1. ve 2.oyunuda indirimde olması lazım 2tl filan galiba önceki oyunları. Ama eski oyunlar oldukları için  grafikleri ve gameplay rahatsız edebilir. Gerçi şuan çoğu kişi 3.oyundan daldı olaya çok büüyk hype olduğundan. Oyunun başlarında hikayenin önceki oyunlarda geçen kısımları hakkında ufak bir bilgi verip verilmesi gereken kararları sana verdiyor aslında direk 3.oyundan da başlanabilir.

Bu arada blizzard team fortress temasında bir oyun çıkaracak yakında. Onuda takibe alabilirsin. Oyunun ismi overwatch.

Csgo iiçinde tbtnin steam grubu var oradan adam bulabilirsin. Hatta tbt klanı dahi var ama aktifliği tartışılır.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
Toplam Hit: 5963 Toplam Mesaj: 54
steam indirim sale