folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Steam Summer Sale 2016

Steam Summer Sale 2016

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

bende ücretler neden dolar ?

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    ArduouS bunu yazdı

Şimdilik sanırım bunları alıcam başka gören varmı güzel uygun

This war of minea para verme. Sahane oyun ama bedava oynaniyor, 7 lira 7 liradir.

sigara değil, balık olan.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek

the witcher wild hunt ı alsammı diye düşünüyorum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    manhyak bunu yazdı

walla hocam ben bitirdim beleş indirip, ama bloodvine i merak etmiyo değilim

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

ne alalım bu oyunlardan şimdi. son 2 senenin oyunlarına komple yabancıyım -_- alıp stok yapayım ekran kartını takınca indirip oynarım.

cs go gözüme kestirdim her mevsim gideri var çünkü. bide nba2k16 alayım diyorum eski kafalardan. assasian creed serisinde hangileri güzel acaba ? birde batmanın son oyunu yok sanki indirimlerde sonradan gelir mi ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek

football manager i bekliyodum 30tl olur diye steam cüzdanında bekletiyodum parayı  34tl  olmuş :D varsa bi 4tlniz alırım :d

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nrddnshn
    nrddnshn's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

ne alalım bu oyunlardan şimdi. son 2 senenin oyunlarına komple yabancıyım -_- alıp stok yapayım ekran kartını takınca indirip oynarım.

cs go gözüme kestirdim her mevsim gideri var çünkü. bide nba2k16 alayım diyorum eski kafalardan. assasian creed serisinde hangileri güzel acaba ? birde batmanın son oyunu yok sanki indirimlerde sonradan gelir mi ?

nba 2k16 alacaksan mycareer den çok bir şey bekleme derim. çünkü biraz heves kursakta kalıyo lise takımı üniversite takımı filan 5-6 maç yapabilyosun oralarda sadece bu yüzden biraz can sıkıcı. 

Zayıfa acımak doğaya ihanettir..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Hocam bende seriyi bitirdim.Wild hunt güzel oyun bitirmem baya uzun sürmüştü her ihtimali denemiştim herhalde.36 farklı sonu olması lazım.Ben 2. oyunu daha çok sevmiştim.Torrentten gog versiyonunu indirip oynamıştım sorun çıkmamıştı.2. oyunda türkçe dil seçeneğide vardı ama türkiyede çok satılmadığı için 3. oyunda türkçeyi eklememişler :)

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı

Şimdilik sanırım bunları alıcam başka gören varmı güzel uygun

This war of minea para verme. Sahane oyun ama bedava oynaniyor, 7 lira 7 liradir.

www.korsanahayir.org a davet ediyorum zeni izmarit :)

this war of mine kesinlikle kaçırılmamalı bence 7 liraya iyi.

bunun dışında benim önerdiklerim. çok cazip teklif olmasada fiyatlarını hak eden indirimler var.

stardew valley. son 3-4 ayın en popüler bağımsız oyunu. 24 lira verip almıştım. şu anda 19 lira -> http://store.steampowered.com/app/413150/?snr=1_4_4__summer2016-featured

darkest dungeon yanılmıyorsam biraz daha ucuzlamıştı ama yinede fiyatı güzel alınabilir. bu benim alacaklarım arasında 24 lira -> http://store.steampowered.com/app/262060/?snr=1_4_4__summer2016-featured

klasik payday2 her zaman ki indiriminde. sürekli bu fiyata düşüyor. almak istiyorsanız alın 7 lira gibi bir fiyat.

klasik lego oyunlarıda 7 lira civarına düşmüş. sevdiğiniz lego oyunu varsa onu alabilirsiniz.

AC black flag 17 lira. Bu oyun daha önceden 20 liraya düşmüştü. PS3 de oynamak için oyuna 170 lira gibi bir para vermiştim. Korsancılık seviyorsanız kaçırmayın.

Banished 10 lira. Çok iyi fiyat. Şehir kurmaca oyununa benzetebilirsiniz. Ama oyunda her tek bir sim bile çok değerli. Tek bir sim i bile sürekli takip ediyorsunuz. Öyle aşırı çoğalamıyorsunuz. Hava şartları, yaşam mücadelesi falan zorluyor.

Orc must die 2. Bu da tower defense oyunu gibi ama siz third person olarak oynuyorsunuz. Gelen dalgaları durdurmaya çalışıyorsanız. Zaten tower defense oyunların tadını bilen bilir. Bu tarz ilginizi çekiyorsa bakabilirsiniz çünkü 24 liradan 6 liraya düşmüş. ->http://store.steampowered.com/app/201790/?snr=1_4_4__summer2016-featured

witcher3 ve rocket league in de fiyatları güzel durumda.

steam sürekli kesildiği için bakamıyorum. -_-

dipnot: steamde geri iade seçeneği geldiği için. yani bir oyunu bugün %10 indirip alıyorsunuz, yarın %50 indirime giriyor. direk iade seçeneğiniz var. daha çok indirime girdi diye. ancak 2 saat den fazla oynamamaya dikkat edin. bu yüzden genelde oyun fiyatları değişmiyor eskisi gibi. bu oyun 10 lira şimdi, yarın dahada ucuzlar mı diye çok düşünmeye gerek yok yani.. yinede siz bilirsiniz :)

BerkayCit tarafından 23/Haz/16 22:03 tarihinde düzenlenmiştir

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArduouS
    ArduouS's avatar
    Erkek
    holederma bunu yazdı
    ArduouS bunu yazdı
    manhyak bunu yazdı

Hocam bende seriyi bitirdim.Wild hunt güzel oyun bitirmem baya uzun sürmüştü her ihtimali denemiştim herhalde.36 farklı sonu olması lazım.Ben 2. oyunu daha çok sevmiştim.Torrentten gog versiyonunu indirip oynamıştım sorun çıkmamıştı.2. oyunda türkçe dil seçeneğide vardı ama türkiyede çok satılmadığı için 3. oyunda türkçeyi eklememişler :)

http://www.w3tr.pidacs.com/ %100 çeviri ben indirdim kurdum çalışıyor

Toplam Hit: 9075 Toplam Mesaj: 78
steam sale summer