Şu 3 Telefona Bakarmısınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

sony xperia x8

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-xperia-x8-cep-telefonu-fiyati,421811.html

akakçede sanalreyonum fiyatı 453 tl

samsung monte     344 tl

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/fashion-entertainment/GT-S5620DAATUR/index.idx?pagetype=prd_detail

lg gt540     399tl

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-gt540-cep-telefonu-fiyati,362297.html

en düşük fiyatları yazdım

bide sanalreyonum.com sağlam bi sitemidir.

matematik24.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    degree
    degree's avatar
    Erkek

ne bileyim x5 dahamı iyi

...Düşmanın yoksa iyilik yap... Söz Ola Kese Savaşı Söz Ola Kestire Başı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Telefonlara baktim haci , sikayetvar.com'da hakkinda bircok sikayet var sanalreyonumun kapida odeme secenegi varsa o sekilde alisveris yapmani tavsiye ederim.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

bide bu niye bu kadar ucuz ordaki bi kaç site bi arkadaşım garantisi sadece istanbulda geçerli olduğunu söyledi ben mersindeym ist. göndermeme gerekyşor yani hrhangi bi durumda.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

dokunmatik olayı kapasitif daha mı iyi oluyor bide beyler. 2parmak kullanımı varmış sanırım. sezgisel mi diyolar bastırmadan

diğer rezestif biraz bastırarak kullanılıormuş.

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:
    -----------------------------

sony xperia x8

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-sony-ericsson-xperia-x8-cep-telefonu-fiyati,421811.html

akakçede sanalreyonum fiyatı 453 tl

samsung monte     344 tl

http://www.samsung.com/tr/consumer/mobile-phone/mobile-phone/fashion-entertainment/GT-S5620DAATUR/index.idx?pagetype=prd_detail

lg gt540     399tl

http://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-lg-gt540-cep-telefonu-fiyati,362297.html

en düşük fiyatları yazdım

bide sanalreyonum.com sağlam bi sitemidir.

Yaklaşık 1 sene önce Monteyi aldım çok memnunum bence ekonomik dokunmatiklerin en iyisi içerik veya performans hakkında soruların olursa cevaplayabilirim..

Tek kelimeyler harika

Fiyatına da dikkat edelim..

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

kardeş wifi kullanımı nasıl sence klavye kullanımı iyimi dokunmatik ne durumda

ses seviyesi iyimi menu kullanımı rahatmı ?

matematik24.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lostgun
    Lostgun's avatar
    Erkek

HeYeT bunu yazdı:

Menu çok güzel menu kendine göre tasarlıya biliyorsun..Menu konusunda korkma

WiFi konusunda da her gittiğim kafede giriyorum WiFi si güzel

Dokunmatiğide güzel mesela bi mesaj yazmak için akrobatik hareketler yapmana gerek yok rahat dokunmatiği

Vee Güzel Oyunları var: )

He bişey daha var mesela radyoda bi müzük beğendim ama ismini bilmiyosun hemen Monteni çıkarıyosun Müzük Tanıma Özelliği var açıyosun onu telefonuna dinletiyosun müziği yaklaşık 30 sn sonra sana müzüğün adını ve indirmek istermisin diyor..

Başka soru : )

Bir gün Ferrari alacağım.İnanıyorum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

monteyi tavsiye ederim kullanıyorum

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek

JackDaniels bunu yazdı:

Telefonlara baktim haci , sikayetvar.com'da hakkinda bircok sikayet var sanalreyonumun kapida odeme secenegi varsa o sekilde alisveris yapmani tavsiye ederim.

Sanal reyonumdan nokıa x6 kapıda ödeme olarak alış veriş yaptı ustam siparişide bizzet ben verdim sorun olmaz

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Lostgun bunu yazdı:

HeYeT bunu yazdı:

Menu çok güzel menu kendine göre tasarlıya biliyorsun..Menu konusunda korkma

WiFi konusunda da her gittiğim kafede giriyorum WiFi si güzel

Dokunmatiğide güzel mesela bi mesaj yazmak için akrobatik hareketler yapmana gerek yok rahat dokunmatiği

Vee Güzel Oyunları var: )

He bişey daha var mesela radyoda bi müzük beğendim ama ismini bilmiyosun hemen Monteni çıkarıyosun Müzük Tanıma Özelliği var açıyosun onu telefonuna dinletiyosun müziği yaklaşık 30 sn sonra sana müzüğün adını ve indirmek istermisin diyor..

Başka soru : )

hacı güzelmiş telefon tip olarakta güzel zaten xperia8 diyordum ama fiyat düşük olması daah makul şimdilik benim için monte hoşuma gitti sony hastasıydm ama ihtiyaçlarıma ve bütçeme uygun bşi taasarım bulamadım malesef xperia 8 alırım bişekilde ama zora girmeye hiç gerek yok.

şu lG hakkında bilgisi olan varmıydı beyler.

matematik24.com
Toplam Hit: 4256 Toplam Mesaj: 32