folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şu An En İşe Yarar Kredi Kartı Hangisi?

Şu An En İşe Yarar Kredi Kartı Hangisi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Enpara+finans gayet iyidir 

Cesnist tarafından 18/Kas/15 22:09 tarihinde düzenlenmiştir

طדṮ
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siyahbereli
    siyahbereli's avatar
    Erkek

En çok taksit vs için world kart yada axes ben garanti kullanyom ama hesabını kullandıgım için mecbur olmasam garanti ile işim olmaz. İş bankadı ile çalışırım

Yapmadıklarınıza pişman olmaktansa, Yaptıklarınıza pişman olun...Yapın pişman olun, yada yapmayın yine pişman olun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _PesimisT_
    _PesimisT_'s avatar
    Erkek

10 yıl önce isbankasi maaşla birlikte k kartı verdi. Sonra Vakıfbank,  ziraat, garanti ile çalıştık.  Hepsini iptal ettim. İş bankasından memnunum 10 yıldır sıkıntı yaşamadım.  Kart aidatı kesiyorlar arayın iade ediyorlar. Duzenli olarak Aylık 500 tl gibi bir harcama yapılınca iade ediliyormus. 

Bu dahil; tüm genellemeler yanlıştır! Yolcu; Kendi Yolunda.... Şükür biz Allahtan başka sahibi olmayanlarız!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ehlikeyif
    ehlikeyif's avatar
    Erkek

akbank axess kredi kartı, 10 yıldan fazla kullanıyorum memnunum.

Ben Sana Mecburum Bilemezsin...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    uLtRaLoVeR
    uLtRaLoVeR's avatar
    Erkek
    UTHO bunu yazdı
    uLtRaLoVeR bunu yazdı
    UTHO bunu yazdı

Hepsi ocağına incir ağacı dikmek için idealdir. 

Yıllardır kullanıyorum. Bir kez dahi ocağıma incir ağacı dikmedi. Bahsettiğiniz kullanmayı bilmeyenler için geçerli. Onların da ocağına incir ağacı diken kredi kartı değil, akılsız başları. Kredi kartı olmasa, arkadaştan borç alır, tefeciye bulaşır. Yine ocağına incir ağacı diker.

Yıllardır kullanan birisinin böyle bir konu açmasına sasirdim. 

Halbuki deneyimli bir tüketici olup,  hangi bankanin ne mal olduğunu bilmeniz gerekirdi. 

Iyi arastirmalar. 

Öncelikle yıllardır kullanıyor olmak her banka ve her kartı kullanmak anlamına gelmiyor. Her geçen gün yeni kampanyalar ya da yeni bindirmeler çıkıyor. Veya her bankadan bir kartınız yoksa hepsinin yazılımlarını, müşteri hizmetlerini deneyemiyorsunuz. Eğer siz müşterisi olmadığınız her bankanın nasıl çalıştığını, müşterisine nasıl davrandığını, hizmetlerini, kampanyalarını, avantajlarını, indirim ve taksit imkanlarını biliyorsanız sizi tebrik ediyorum. Hayatta başarılar. Ama nedense iki cevabınızda da art niyet seziliyor. Canınız sağolsun.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Finans iyidir 5 yıldır kullanırım bi sıkıntı yaşamadım.

3 Yıldır axes kullanıyorum oda iyi kart aidatını felan direk iade ediyolar arayınca. 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Birde enpara hesabın varsa Fix Kart al derim. Aidatı yok ama en fazla 5 taksit yapıyor. 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SiyahBeyaz
    SiyahBeyaz's avatar
    Erkek

hocam bende taraftar deniz bonus'a basvurdum kullananların yorumunu merak ediyorum 

ayrıca daha önce garantiye basvurdum adamlar direk red verdi su zamana kadar ne kart kullandım ne baska şey . 2 yıldır sigortalı calısanım vermediler.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Atlas
    Atlas's avatar
    Erkek

Kredi kartı için Garanti miles and smiles Fatura ödeme,diğer ödemeler ve para tutabileceğin hesap olarakta en para bir kullanıcı olarak başkalarını tanımam tavsiyede etmem

-
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exchanger
    exchanger's avatar
    Erkek

cebte teb kampanyaları gayet güzel çok memnunum yemek sepetinden sürekli alışveriş yapan biri için aylık 50 lira civarında indirim kazanabiliyorsun. (her alışverişinin %20sini veriyor ama aylık toplamı 50 lirayı geçmeyecek.) Ancak gel gör ki müşteri hizmetleri falan bir enpara kadar başarılı değil. 

"Dünyanın bütün kötülüklerine baş kaldır. Bazen senin iyiliğin başkasının kötülüğüne de olabilir. Kendi iyiliğine de baş kaldır..." Y.Kemal
Toplam Hit: 3335 Toplam Mesaj: 39
banka kredi kartı