folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Su An Taksim Ya Da Dolapdere Civarlarında Olan ?

Su An Taksim Ya Da Dolapdere Civarlarında Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

biraz önce bi arkadas mesaj attı, o da twitter'daki mesajlardan görmüs olaylar oldu diye.

evde polis bi abimiz var, kendisi de beyoglu subesinde görevli, ona söyledim, arattırdım subeyi.

gayet olagan bir durummus gibi konustular, 3 molotov + 1 sis bombası atılmıs.

ama twitter ya da eksisozluk'te yazılanlara bakarsak oralarda ev ve arabalara ciddi saldırılar varmıs ?

her yere saldırmıslar kudurmus köpek yavruları.

acaba bizden birileri var mı ?

bu da yeni düstü sayılır :

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2011/11/01/istanbul-beyoglunda-polise-saldiri

edit : 

http://www.cumhuriyet.com.tr/?hn=290046&kw=Beyo%F0lu'nda+olayl%FD+gece!

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaZi_
    NaZi_'s avatar
    Erkek

Andrei bunu yazdı:
    -----------------------------

biraz önce bi arkadas mesaj attı, o da twitter'daki mesajlardan görmüs olaylar oldu diye.

evde polis bi abimiz var, kendisi de beyoglu subesinde görevli, ona söyledim, arattırdım subeyi.

gayet olagan bir durummus gibi konustular, 3 molotov + 1 sis bombası atılmıs.

ama twitter ya da eksisozluk'te yazılanlara bakarsak oralarda ev ve arabalara ciddi saldırılar varmıs ?

her yere saldırmıslar kudurmus köpek yavruları.

acaba bizden birileri var mı ?

bu da yeni düstü sayılır :

http://www.sabah.com.tr/Gundem/2011/11/01/istanbul-beyoglunda-polise-saldiri

Cosmic haber vermişti ama anında yok edildi konu. Seninkininde ömrü uzun olmaz herhalde.

Şerefsizliklerin ardı arkası kesilmiyor. Geçmiş olsun.

Kendimi bir akşam toplumun ete kemiğe bürünmüş hali ile yemeğe çıkarken hayal ediyorum şimdi; yemekler gelmiş ve çiğnemeye devam ediyoruz. Tam o sırada topluma doğru bakıyorum, ben aseksüel olmaya karar verdim, diyorum ve toplumun yüzü düşüyor. Başlıyor neden ve sonuçlarını sorgulamaya, felaket senaryoları anlatmaya ve yer yer yaftalamaya. Hayal ediyorum, yerimden kalkıyorum ve masanın etrafında bir yarım tur atıyorum, artık toplumun yanı başında, tabiri caizse ensesindeyim. Bir kolumu masaya dayıyorum ve kısa kollu tişörtümden uzanan kollarım yılların emeği sonucu bir kas yığını şeklinde, tam da toplumun bakacağı yerde duruyor. Kulağına doğru eğiliyorum ve şöyle diyorum; desene sen her bi sikimi çok iyi biliyorsun lan ?!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

NaZi_ bunu yazdı:

Andrei bunu yazdı:

Cosmic haber vermişti ama anında yok edildi konu. Seninkininde ömrü uzun olmaz herhalde.

Şerefsizliklerin ardı arkası kesilmiyor. Geçmiş olsun.

bunda silinecek ne var ki ?

siyaset icin acılmıs bir konu degil, belki bizden birileri vardır da 1. sahıstan duyarız bilgileri.

az önce kim sildiyse mümkünse karısmasın bu sefer.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Free_Mans
    Free_Mans's avatar
    Erkek

arabam vardı o tarafta almak için gittim. benzinliği yakmışlar molotof atmışlar. polis karakoluna da saldırmışlar. arabaları falan yakıyorlar diye duydum ben ondan arabamı çektim otoparka. 60 kişilik bi grupmuş ama sesler okmeydanından duyuluyordu. 

www.homecept.com | Ev dekorasyon ürünleri, konsept tasarımlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

o taraflardaydı babamda bizim arabayada yakın molotof gelmiş hemen terketmiş orayı peder. ses bombasıda atmışlar evlerın camları ınmıs asagıya bı anda bi grup gelip dagıtmıs arabaların camlarını kırıp geçmişler kaçarak karakolun önünden resmen aq:/

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

30 dan fazla patlama oldu. silah seslerini saymıyorum bile

Bittik biz bittik
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jigsaw
    Jigsaw's avatar
    Erkek

taksimde oturuyorum dolapdere ve tarlabaşı tarafındaki piçlerden nefret edıyorum ya amk bı ara yıkıcaklardı oraları keske yıksalardı !

Başkalarına hakim olan kuvvetlidir, kendine hakim olan kudretlidir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek

Jigsaw bunu yazdı:

taksimde oturuyorum dolapdere ve tarlabaşı tarafındaki piçlerden nefret edıyorum ya amk bı ara yıkıcaklardı oraları keske yıksalardı !

öyt genelleme yapma :|

Bittik biz bittik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PHP-SEO Developer
    Erdem
    Erdem's avatar
    Erkek

Cosmic bunu yazdı:

Jigsaw bunu yazdı:

öyt genelleme yapma :|

Cosmic sendede gram şans yok mınakoyim :)) 

adam yeni geldi istanbula 3. günde silahlar patlıyor felan aman yarabbi :))

Php for SEO nun ardından Php for Gcode (CNC)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

azdı köpekler ilaçlamak lazım haşereyi 

herşeyin bir şeyi vardır
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    n2n2
    n2n2's avatar
    Erkek

Olağan bi durummuş orada yaşayanların anlattığına göre zaten 15 günde bir falan oluyomuş,

Hani devlet olmasa şöyle olur böyle olur deniyor ya kaosmuş güvenliğinin olmamasıymış bilmemneymiş, al işte şimdi var devlet.

Toplam Hit: 2248 Toplam Mesaj: 13