Şu Telefon Nasıl?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Snapdragon 835i varmış iyi bişeye benziyor.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kara_Mc
    Kara_Mc's avatar
    Erkek

S10e yi yaklaşık 5 önce eşime aldım.. 

Kafanı kurcalayan nedir?

Yardımcı olabileceğim konu da olmaya çalışayım.

Kahpe Dostun Olacağına Delikanlı Düşmanın Olsun....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    Kara_Mc bunu yazdı

S10e yi yaklaşık 5 önce eşime aldım.. 

Kafanı kurcalayan nedir?

Yardımcı olabileceğim konu da olmaya çalışayım.

Ben de ablama bakıyorum işte.  Beli başlı sorunları var mı diye ... 

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JiggSaw
    JiggSaw's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    JiggSaw bunu yazdı

Xiaomi Tavsiye ederim ...

Resmi Garantili Kayıtlı alıcaksan : Redm 9t Onnumara cihaz ...

IMEI attırıp kaçak kullanirim derseniz , Xiaomi K20 Pro ...

xiaomi nin 20 den fazla modelini elime aldım

hepsinde değişmeyen gerçek bir kalitesizlik biz her an sorun şıkartabilme hissi var 

redmi note 7 biraz daha iyiydi diğerlerine göre 

Bildiğim en problemli ve kronik sorunlu telefonunu sorunsuz kullanmissin hocam , Tebrikler :)

O sende oluşan his aynı cihaza Samsung a 5000 verip , emsali cihaza Xiaomi de 2500 / 3000 verdiğinden kaynaklanmıştır ... Bı 5.000 bayilsan sorun falan kalmazdi aslında :)

Şaka bir yana da : Xiaomi nin Mi6 , Mi Note 3 , Mi Note 6 , Mi A1 ve şuanda Mi 9t cihazlarını sorunsuz kullandıktan sonra Redmi K20 Pro almayı düşünen biri olarak ben f/p ürünü olarak gönül rahayligiyla Tavsiye ederim ...

Bende Xiaomi ile tanışmadan Samsung , LG , Vss alayını kullanmıştım ama hani benim de Xiaomi ile tanışmak 15 senelik arkadaşımın 4 sene bir modelini ( Mi 4 ) kullanmasıyla oldu , geç bile kalmisiz ...

İmza YOK !!!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Xiaomi'nin kasa kalitesi kötü. Ucuza alındı diye cihazı parlatmaya gerek yok. Teknolojide bir ürün ucuz ise görünmeyen yerlerinden kırpılmış demektir. Xiaomi Facebook gruplarını açın bakın ghost screen, cepte yamulan telefonlar, menüde gezerken çıkan reklamlar vs tonla şikayet var.

Teknolojide fiyat/perfornmans yoktur. Elindeki paraya göre alabileceğin köfte vardır. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bir dönem Nokia 5800 (hani şu bastırmatik ekranlı telefon) ile iPhone 4'leri kıyaslayanlar vardı. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manyaksi
    manyaksi's avatar
    Erkek

bu baya iyiymiş tr fiyatı belli değil ama bence özellikleri bakımından uygun olacaktır dtiye düşünüyorum begendim ben bunu

https://www.youtube.com/watch?v=ihyIYZphb5M 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Lenovo telefon konusunda çok iyi bir firmaydı ama LG gibi onlarda salmışlardı. Şuanda tekrardan topladılar ama maalesef Türkiye'de yoklar. Türkiye pazarı şuan Xiaomi, Samsung ve Huawei himayesinde. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nespace
    Nespace's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Xiaomi'nin kasa kalitesi kötü. Ucuza alındı diye cihazı parlatmaya gerek yok. Teknolojide bir ürün ucuz ise görünmeyen yerlerinden kırpılmış demektir. Xiaomi Facebook gruplarını açın bakın ghost screen, cepte yamulan telefonlar, menüde gezerken çıkan reklamlar vs tonla şikayet var.

Teknolojide fiyat/perfornmans yoktur. Elindeki paraya göre alabileceğin köfte vardır. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

Bir dönem Nokia 5800 (hani şu bastırmatik ekranlı telefon) ile iPhone 4'leri kıyaslayanlar vardı. 

Redmi note 4 cihazın üzerinden motosiklet (yaklasik 160 kg) bir de kendim 110kg ile geçtim. Sadece ekran çatladı. Kilifsiz. 

Soru:Şu şu adam forumda Nazizm/Faşizm/Satanizm/... propagandası yapıyor banlayalım manyakmıdır nedir? Cevap:Aklı başında adamın burda işi ne zaten, bütün forumu mu silek yani?
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Nespace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Redmi note 4 cihazın üzerinden motosiklet (yaklasik 160 kg) bir de kendim 110kg ile geçtim. Sadece ekran çatladı. Kilifsiz. 

Üst kısımdan geçmediysen bir şey olmaz. Anakart üst kısımda o modelde. Alt ve orta kısımda sadece batarya var. Kaldı ki o modelde kasa bile yok. Her şey ekranın üstüne monte. Metal kısım kapak aslında kasa değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Nespace bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

Üst kısımdan geçmediysen bir şey olmaz. Anakart üst kısımda o modelde. Alt ve orta kısımda sadece batarya var. Kaldı ki o modelde kasa bile yok. Her şey ekranın üstüne monte. Metal kısım kapak aslında kasa değil.

Redmi note 4 var ikinci kattan betona düstü çizik bile yok şeffaf silikon kılıf var ekran koruyucu yok + onlarca kez masadan cebimden düstü hala çizik bile yok.

Toplam Hit: 2430 Toplam Mesaj: 24
samsung s10e