folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şükür Kavuşturana!

Şükür Kavuşturana!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

Herkese selam olsun..

Tekrar dostlara kavustuk, umariz ayrilmayiz bir daha..

Güzel muhabbetlerde bulusmak üzere..

Selametle.. ;)

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cancanBey
    cancanBey's avatar
    Erkek

s.a.

internette yapacak bişi kalmamıştı benim için ama artık yine var :) hoşgelişler ola :)

İnsanları mutlu edecek yegane vasıta, onları birbirlerine yaklaştırarak, onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını sağlamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünya barışı için de insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmalarıyla mümkündür. M.Kemal ATATÜRK (1931)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cimba
    cimba's avatar
    Erkek

HolyOne , Jerusalem , NRA , Kıbrıslı

gerisi yalan...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siLenT
    siLenT's avatar
    Erkek

waLLa babaLar sELaM esKiLer naSIL bea herKez sonunda kavuştu novemberrain jerusaLam zebani burdaysanız yene bana mesaJ atın nerde kaLdı hacKerLık bea unreaL servers

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek
    Hairli olsun ehli tahribat vel cemaat

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

No_ProbleM bunu yazdı:

YA O KADAR KARISTIKI İŞLER ARTIK BİLEMİYORUM YA DİĞER SİTELER İÇERİSİNDE SAYGINLIGINIZ KAYBETTİ BENCE BİR COK KİŞİYLE TARTISIYORUM TAHRİBAT HAKKINDA HEPSİNEDE BİR YERDEN SONRA CVP VEREMİYORUM NEDİR TAHRİBATIN SORUNU ANLAMADIM GİTTİ KİMİ BASKA SEY DİYO KİMİ BASKA SEY...AMA TAHRİBATSIZ BİR SANAL ALEMDE DÜSÜNEMİYORUM

ŞİMDİ SORUYORUM BEN KARSI OLDUGUM HACK SİTELERİN YONETİCİLERİYLE KONUSUNCA NE DİYECEM TAHRİBAT HAKKINDA ARTIK KAPANMIYCAKMI YOKSA HER AN KAPANABİLİR BELLİ OLMAZ MI LÜTFEN AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM

Hepinizin mna koymak icin döndü de tahribat.

Buda Size Kapak Olsun Hocalaaaarrr!!!!

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviOnlineTeaM
    MaviOnlineTeaM's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bu bir rüya olmasın

BEŞİKTAŞ bir gerilla"nın hayata itirazıdır, Susarsa ÇATIŞMA, Konuşursa SAVAŞ, Yazarsa DESTAN, Severse DEVRİM olur..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Rüya olan ne hacı ?

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    atix
    atix's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

No_ProbleM bunu yazdı:

YA O KADAR KARISTIKI İŞLER ARTIK BİLEMİYORUM YA DİĞER SİTELER İÇERİSİNDE SAYGINLIGINIZ KAYBETTİ BENCE BİR COK KİŞİYLE TARTISIYORUM TAHRİBAT HAKKINDA HEPSİNEDE BİR YERDEN SONRA CVP VEREMİYORUM NEDİR TAHRİBATIN SORUNU ANLAMADIM GİTTİ KİMİ BASKA SEY DİYO KİMİ BASKA SEY...AMA TAHRİBATSIZ BİR SANAL ALEMDE DÜSÜNEMİYORUM

ŞİMDİ SORUYORUM BEN KARSI OLDUGUM HACK SİTELERİN YONETİCİLERİYLE KONUSUNCA NE DİYECEM TAHRİBAT HAKKINDA ARTIK KAPANMIYCAKMI YOKSA HER AN KAPANABİLİR BELLİ OLMAZ MI LÜTFEN AYRINTILI BİLGİ İSTİYORUM

Süper cevap Holyone...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SensaR
    SensaR's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

No_ProbleM bunu yazdı:

Diyecek birşey yok diyelecek her şeyi bir cümlede anlatmış :).

Güzel bir cevap gerçekten..

Tebrikler.. 

Toplam Hit: 7567 Toplam Mesaj: 41