Şuna Bi Bakın !!!!Yardım!!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ya bişi sorcam herhangi bir siteyi açtığım an değişik değişik sayfalar açılıyor ve bu sayfalar reklam sayfaları ne yapacağımı şaşırdım bi yardım ederseniz sevinicem

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    ya sayfayı yenıledimmi bile çıkıyor ya deli oldum bi bakın şuna

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    format

... sorcerer & musket ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    bende onu düşünüyorum ztn ak bu adult siteler varya onların ak

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    birde iyibir spyware ve antivirüs

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hoca neden bahsettiğini tam anlamadım.Açılan sayfalar mesela sen bir mp3 sitesine giriyosun oradaki açılan pencereler mi yoksa benim de bi başıma gelmişti,herhangi bir sayfayı açınca ad-w-a-r-e.com gibi aptal reklam sayfaları mı?
    ben mecburen format atmıştım başıma geldi de ama sana tavsiyem sitede verilkmişti spyware doctor diye bir program onu bir kur önce gerçekten güzel program.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=&folderid=22131

işte bu linkte verilmişti bu programı kur bi dene belki bu program kurtarır seni...

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    kelv1n hoja harbi format lazım sen dolas a.k aduktkarı:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    A.q. ağzı olan formatı basmış,bu kadar basit mi ? Sonra hdd bozulur,bad sektor oluşur ikide bir format format. Benim pc ye o kadar virus spy trojan girdi ki bir kez bile format atmadım. Bakın hocam birkaç öneri, güzel bir antivirus ve spy tarayıcı bul,ad-aware iyidir,kasperskyda birlikte. Sonra güvenli moddaaa aç pc yi kaspersky ile tarattır,temizle,ad-awareyle de orda tarattır,sonra başlat çalıştıra msconfig yaz,ordan başlangıç sekmesine tıkla.Listede bilmediğin tüm işaretleri kaldır ve windowsa dön.Eğer olmazsa sistem geri yüklemesi yap,o da olmazsa komut istemine geç,

önce smartdrv.exe yi çalıştır. ==>Hdd ön bellekte çalıştırma
    sonra scanreg/restore de
    ordan kaydını bir kaç gün geri alabilirsin v.s.

Biraz düşünüldüğünde formattan başka nice çareler mevcut
    son

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    sağolun valla şimdi pcyi açtım pingatccakın dediği programa bakıyorum pek falza anlamıyorumz bilgisayardan ınfection found diye bir şey var 1400 tane bişi buldu bu ne anlama gelıyor acaba

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    buldu bütün trojenlerı ak birsürü trojen var makınede 1400 tane de bunları nasıl silcem bir kerede?

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    hacı o zaman sen bu programı cracklememişsin.crack yapabilmen için orada crack dosyası var onun içindeki doktor şekilli dosyayı kopyalayıp C:\programfiles\spywaredoctor dosyasının içine atacaksın değiştirilsin mi diye sorar sen de ewet diyeceksin ve program full olacak sen de böylece yakaladığı trojan vb rahatça silersin...
    yine yapamazsan buraya yaz veya pm at.

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 2543 Toplam Mesaj: 12