folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Şunu Bi İzlermisiniz

Şunu Bi İzlermisiniz

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek

http://www.onlar.net/ abd nin ırakta yaptığı bazı uygulama fotoları

Carpe Diem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wepmaster
    wepmaster's avatar
    Erkek

ya gardas konuscak ve paylaşacak başka konu bulamadınmı bu sahnelerin burda işi yok

baska bir sorun varsa bilgisayarla ilgili yada Başka bir şeyle sorabilirsin?

sen ve ben evlensek anan verir mi :D
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CANN1
    CANN1's avatar
    Erkek
    NEDEN BUNLARIN BURDA YERİ OLMASINKİ YERİ GELİYO BİLGİ PAYLAŞIYOZ YERİ DE GELİR BU TÜR ŞEYLERİ PAYLAŞMALIYIZ Kİ YARIN HAKKINDA UFAK BİŞEYLER EDİELİM OK Mİ

Carpe Diem
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek
    canni arkadaşım sana katılıyorum haklısın... abd nin bir çok malını boykot etmeliyiz aslında ben kendi çapımda zaten ediyorum ama hiçbir arkadaşım benim gibi düşünmüyo ben coca cola çmiş değilim ve içmemde bir cafede herkes cola içer ben meyva suyu içerim herkes benle alay etsede böyle bir vebalı boynuma alamam....

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    manglerman bunu yazdı:

canni arkadaşım sana katılıyorum haklısın... abd nin bir çok malını boykot etmeliyiz aslında ben kendi çapımda zaten ediyorum ama hiçbir arkadaşım benim gibi düşünmüyo ben coca cola çmiş değilim ve içmemde bir cafede herkes cola içer ben meyva suyu içerim herkes benle alay etsede böyle bir vebalı boynuma alamam....

o meyva suyunun icindeki kimyasallar nereden geliyor acaba, paketleme tesisindeki makinalar nerede uretiliyor bu ornek uzar gider bu konuda zaten zaman zaman forumlarda cikip sakiz oluyor uzuyor gidiyor bu zamanda artik boykot etmekmis falan hikaye

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tatarramazan
    tatarramazan's avatar
    Erkek
      abd li bi yetkili türkiyede  boykot çağrısı yapanların başı ezilmeli falan demişti başlaranızı koollayın :)

Bu niymiş la?
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

xtlan bunu yazdı:

manglerman bunu yazdı:

o meyva suyunun icindeki kimyasallar nereden geliyor acaba, paketleme tesisindeki makinalar nerede uretiliyor bu ornek uzar gider bu konuda zaten zaman zaman forumlarda cikip sakiz oluyor uzuyor gidiyor bu zamanda artik boykot etmekmis falan hikaye

xtlan arkadaşımız çok zekisin :) oradaki esas amaç abd ye direkt olarak yardım yapan yerleri boykot etmek tabiki tüm amerikan mallarını boykot edemezsin edersen aç kalırsın sadece cocacola içmeyin yeter abd ye direk yardım eden coca coladır ok.

işte öyle
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yuxel666
    yuxel666's avatar
    Erkek
    philip morris tüttürmeyin laaaaaayn!!!!!!!!!!!   aslanlar gibi japan tabocco war piyasada yada gidin samsun için!!!!!!!!!    bu konu ciddi!  yaşıyo olduğum heran kanımın son alyuvarına kadar antiAmerika diyecem !!!!!!!!! 

fasist kaynıyo ortalık yaa..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piyanist_20m
    piyanist_20m's avatar
    Erkek
     amerika kahrooollllll!!!!!!!!!!!!!amerika hayranları uyaaaan!!!anti amerikancılAR boykotaaaaa

PIYANIST
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jezreel
    jezreel's avatar
    Erkek
    Yemişim amerikayı, çekerim cocacola lightı içerim winston boxı.

gaipten görüntüler
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    belali_hacker
    belali_hacker's avatar
    Erkek
    offffffffffffff   !!!!!!!   ya gecenin  1 i şu anda tam yatacam derken bu olurmu ya   SAVAŞA  HAYIR !!!

BİLGİ PAYLAŞTIKÇA ARTAR,,,YANLIZLIK PAYLAŞTIKCA AZALIR
Toplam Hit: 3045 Toplam Mesaj: 15