folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder Süper Bi Mp3 Sitesi (Direk Link)

Süper Bi Mp3 Sitesi (Direk Link)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    süperbi mp3 sitesi hemde direk link buyurun sömürün http://www.mp3indir.co.uk/
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek
    olm bugun  mıllet  uctu a.q.  ne is lan  suraya  bak  onune  gelen  konu acıyo  harbıden bu isin poku  cıktı  haa   bide   reklam  yapıyo   olm  sıktırın  gıdın yaa 
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek
    olm  yardım isteyın  ise  yarıcak  bisi  verın  bu ne lan  mp3  sitesıymıs  a.q.  ben  bunun  dırekt   indirenı  yada   indir  yazınca  mp3 indiren  bı programı  yoq mu  onu yayınla   boyle  sıkım  sıkım  konular  acmayın
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aga valla site benim site degil nette buldum paylaştım beni bilen bilir ben reklam yapmama ben bu siteyi seviyorum herkes iyi ma arada istisnala rvar tabiki şu reklamcıları bide yok etsek
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek

tamam  baba  napayım a.q.  bende  bayadan  berı  buraya  arkadasın  kullanıcı adıyla  gırerdım sımdı uyelık  serbest olunca  bende  uye  felan  oldum  ama  bugun  ayar  oldum yaa    dedıgım gibi bayadan  berı  takılırdım tahrıbata  hıc  boyle   gormedım  bugunku  gıbı  her kes  konu  reklam  a.q.  uyuz  oldum  yaa  zikim  zikim  konular  neyse  pardon baba  yanlıs  anlama  yanı

su  uyelıkı  kapatsınlar  a.q.  mıllet   bokunu  cıkardı

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noencos
    noencos's avatar
    Erkek
    ya baba bıde su forumıcı arama olayının olmaması kotu oldu herkes acıo 1 seyle alakalı 3-5 tane aynı konu acılıo

www.sinanoglu.net Bu site, Oktay Sinanoglu"nun mücadelesini tanitma ve yayma amaciyla, tamamen gençler tarafindan kurulmus bir sitedir. Hiçbir siyasi görüsü ilke olarak benimsememistir. Bizim mücadelemiz ne sag ne sol,ne komünizm ne de fasizmdir. Bizler sadece, Türkçemize sahip çikip, dilimizi unutturmamaya çalisiyoruz. Bunun yaninda Türkiyemize dayattirilmis belalari gözler önüne serip, bunlardan kurtulma yollari ariyoruz. Bunun için de vatanimizin her kesiminden insanlari seferberlige davet e
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

Hadi len!

İlk defa sağlam,adam gibi bir link verildi onu da eleştiriyonuz her tür şarkı full albümler tık indi.

Üyeliksiz,zartsız,zurtsuz...

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RuzgaR
    RuzgaR's avatar
    Erkek

eff_ bunu yazdı:

olm  yardım isteyın  ise  yarıcak  bisi  verın  bu ne lan  mp3  sitesıymıs  a.q.  ben  bunun  dırekt   indirenı  yada   indir  yazınca  mp3 indiren  bı programı  yoq mu  onu yayınla   boyle  sıkım  sıkım  konular  acmayın

şimdi ben sana boş konuşuyorsun ,konu olsun diye konu açıyorsun ,böyle yapma desem yırtınacaksın.

En iyisi ben demedim sen de okumadın....

Aşk,Tanrı"nın Nefesini Hissetmektir!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    falca
    falca's avatar
    Erkek

onu bunu bılmem sıte guzel.cok ıs gorur

Was here...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozsahan
    ozsahan's avatar
    Erkek
    haklısın eff_

EMRE ÖZŞAHAN
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eff_
    eff_'s avatar
    Erkek
    babalar  a.q.  dun  konu  ustune   konu  acıldı    herkes  canı  sıkıldıkca  konu  felan  acıyo  ayar  oldum  dedıgım  gibi ben  yenı uye  oldum  ama  bayadan  berıde  buraya  arkdasın  kullanıcı adı ve sıfresıyle   giriyodum  boyle  gormedım  burasını  hıc  napaq  a.q.  herkes  yazıyo  bisiler bende  bi dur  denılmesını  istiyom  buna 
Toplam Hit: 4543 Toplam Mesaj: 22