Süperbox Hakkında Bilgi Arîyorum..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Evimde kullandığım superonline netimden memnunum ama altyapısından memnun değilim malum tt olayı 10-15 yıl superonline ileyim bugün aradılar süperbox verelim dediler olabilir ama bilgi sahibi değilim dedim anlattılar baz istasyonu destekli hizmet uyar ücret 120 lira 2 yıl  kotasız taahhütlů kafamî kașıdım açıkçası bilgisi olanların fikrine ihtiyacım var. 🤨

Yeni konu açtım konu bulamadım..

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DesertSun
    DesertSun's avatar
    Erkek

2 yıl kotasız limitsiz fiyat 279 tl hocam sana dedikleri kotasız 10 mbittir

::: REALHACKERS.NET ADMIN :::
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

nasıl bir bilgi aradıgını yazsaydın keske. 

ya da nesini anlamadında bilgi ariyorsun?

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

kullanan bi mürid vardı nick hatırlayamadım. IP dagıtımında sınır var falan diyordu DHCP nin elinde kalmıştı en son bilmiyorum ne oldu. 

edit: murid nick : @Spyware_007

dcpromo tarafından 02/May/19 18:18 tarihinde düzenlenmiştir

next next next install
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://www.tahribat.com/forum/turkcell-sinirsiz-45g-23895

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DesertSun bunu yazdı

10 megabit 160 lira. 120 liraya muhtemelen eski müşteri diye indirim yaptılar. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    DesertSun bunu yazdı

10 megabit 160 lira. 120 liraya muhtemelen eski müşteri diye indirim yaptılar. 

@mkyb hocam dediklerinde haklılık payı var.

Evden hariç heryerde kullanabilirsiniz dediler atıyorum yarın İzmir e gidiyorum veya kampa gittim haftasonu tv yi açtım hamakta izleyecem hayır bu şekilde olmaz falan vs öyle 8-10 mb mevzusu varmı bilmek isterim.hızlarda sorun olamaz dediler bakalım beğenmezsem iade . 

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Kampanya dâhilinde sunulan taahhütsüz paketler:  10 Mbps 199TL/ay

çok para 

Minimalist Değilim Tembelim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Ucuz olanı 10 megabit indirme / 10 megabit upload. Bu hızdan fazlasını alamazsın. Pahalı olanı ise full hız. Ama gidipte dağ başında kamp kurup takılırım deme. Baz istasyonuna bağlı olan bir olay.

Zaten Turkcell öyle her başvuruya okey demiyor. Başvuruyorsun gelip evinde test edip kendileri kuruyor. 

Ayrıca sana verilen sim kart sadece o modemde çalışır. Modemde modem yani. Kafaya atsan adam öldürmekten yargılanırsın. 

mkyb tarafından 02/May/19 19:25 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Superbox çok iyi cihaz upload ve download da rakibi yok. Kullanıpta memnun olmayan bilmiyorum 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

Superbox çok iyi cihaz upload ve download da rakibi yok. Kullanıpta memnun olmayan bilmiyorum 

++

son 1 haftadır anten mi değişti nedir bilmiyorum ama gündüzleri 90mbit altına inmiyorum. geceleri 200-240mbit arası down alıyorum. upload zaten full 50mbit.

en güzel kısmı ise 50up yaparken aynı anda 100-150 down yapılabilmesi.

imza.
Toplam Hit: 8231 Toplam Mesaj: 81
superbox