Süpermenin Gizli Günlügü

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaZeR
    RaZeR's avatar
    Erkek
    copy pastedir arşivimde buldum ama hangi siteden bilmiyom

7 Ocak Persembe

Bugün gene Klark Kent kiliginda ise gittim. Bu salak Klark"i oynamaktan biktim artik. Sen kalk koskoca Süpermen ol, ondan sonra otobüsle, dolmusla ise git. Otobüste sikisik sikisik giderken fordçunun biri arkama geçti, agzi da les gibi sarimsak kokuyordu. Seytan dedi ki sok su herifin agzina elini, parmaklarini gözünden çikar. Otobüsün lastigi patladi. Isin yoksa yürü babam yürü. Ise de geç kaldim. Bir de üstüne firça yedim. Kahve makinesinden kahve alirken üstüme döktüm. Luis her zamanki gibi dalga geçti. Ögle yemeginde çorbamdan sinek çikti. Yemekten dönerken Süpermen kiligina girip düsen bir uçagi kurtardim. Millet yine "çok yasa Süpermen" diye bagirdi, ben de onlara sirinlik yapip el salladim.

8 Ocak Cuma

Biktim artik bu dünyada yasamaktan. Yok arkadas ben bu dünyaya alisamadim. Bugün gazetedeki arkadaslarla beraber ögle yemegine Meksika lokantasina gittik. Hay gitmez olaydim. Yemekte Meksika usulü kurufasulye yedik. Sen misin yiyen. Aksama kadar gazdan geberdim. Gaz mesele degil bilader, -afferdersin- ossurunca geçer. Ama ya ossuramayinca? Midemde atom bombasi patlasa birsey olmaz ama bu Meksika fasulyesi acayip birsey. Süperbagirsaklarim birbirine dolandi sandim. Simdi hafiften ossursam binalar yikilacak, ossurmasam geberecem. Evrendeki kötü güçlerin basedemedigi süper kahraman Süpermen"i bir uyduruk kurufasulye oldurecek. Tuvalette üstümü degisip uzaya gideyim dedim, benden önce herifin biri girdi, tam iki saat çikmadi. Ne yaptin bilader iki saat yillik mi siçtin. Yuh be. Sonunda Süpermen olup uzaya kaçtim. Uzayda bir güzel zangir zangir ossurdum. Ooohh bee, dünya varmis. Acayip rahatladim. Bu arada yanlislikla arkami Ay"a dönüp öyle ossurmusum, benimki süperossuruk Ay"in yörüngesinde iki derecelik sapma meydana geldi. Neyse onu da yörüngesine oturttum. Bundan böyle kurufasulyeyi de kriptonit gibi zararli maddeler listesine koyuyorum. Insallah düsmanlarim bu durumu ögrenmezler.

9 Ocak Cumartesi

Bugün tatil. Deyli Planet gazetesine gitmedim, çok mutluyum. Can sikintisindan geberdim. Sonra bizim Betmen"le Örümcek Adam aradilar. Aksama kadar ellibir, yanik, pisti falan oynadik. Okey de oynayacagiz ama bilader dünyada üç tane süperkahraman var, olmuyor.Okeye dördüncü kahramani dörtgözle bekliyoruz ama nafile. Herkes bizim gibi dünyanin derdiyle ugrasacak kadar enayi mi arkadas.

10 Ocak Pazar
    Bugün tatil ve çok meçhul şeyler oldu analatamam...

11 Ocak Pazartesi

Yine mesai basladi. Yine ayni patirti. Yine ayni kosturmaca. Yine ayni salak Klark. Yine ayni ukela Luis. Yine ayni felaketler, Yine ayni "cok yasa Supermen" laflari. Yine ayni numaradan siritmalar. Hic degisen bisey yok. Milletin keyfi keka. Istedigini ye-ic, istediginle yat-kalk, kilikdan kiliga girmene hic gerek yok. Oh ne guzel. Millet de keske Supermen gibi olsak der. Hadi ordan. Bu dunyada Supermen olacagima keske Kripton"da çöpcü olsaydim. Ah gurbet ah. Kendi derdim yokmus gibi bi de elalemin derdiyle ugras. Herkesin derdine care bulmaya mecbur muyum arkadas? Hadi buyuk felaketleri, dunyanin basina bela olan zibidilerle ugrasmayi anladik, bir de ivir-zivir islerle ugrasiyoruz. Bilmem kimin kopegi kaybolmus gel Supermen, su borusu patlamis gel Supermen. Gel Supermen, git Supermen. Babanizin usagi mi var? Gecen gun birinin kicinda sivilce cikmis bana sunu bi patlat diyor. Bu insanlarla iyice yuz-goz olduk bilader,suc bizde. Bunlara bu kadar yuz vermiyecektik. Bak Betmen"e, adamin yanina kimse yaklasamiyor. Hem de acayip zengin. Biz de karin tokluguna kahramanlik yapiyoruz. Dunyayi kurtaran adammisiz. Hay siciyim dunyanizin icine.

12 Ocak Sali

Bu gun cok kotuyum. Bir-iki gundur kabiz olmustum. Bu kabizlik da benim icin hersey gibi buyuk dert. Zaten bu dunyada bana rahat-rahat sicmak bile haram arkadas. Cocukken koyde idare ediyorduk. Orasi genis arazi. Pek farkedilmiyor. Ama ya koca Metropolis"te. Sehrin gobeginde olmuyor. Mesela Arizona krateri aslinda benim marifetimdir. Metropolis"e ilk geldigimde normal insanlar gibi ben de tuvalete gitmistim. Biraz zorlayinca benim Superbok tuvaletin betonunu delip dunyanin obur tarafindan cikmisti. Zaten bosuna dememisler "azimle sican betonu deler" diye. O zaman buyuk olay oldu. Ama kimse bunun benim marifetim oldugunu anlamadi. Bu azimli bir vatadasin isidir deyip olayi kapattilar.Zaten o zamanlar boyle meshur da degildim. O zamandan bu yana rahatlamak icin uzaya cikiyorum. Ilk baslarda iyi oluyordu. Rahat rahat isimizi goruyorduk. Bu uzay arastirmalari falan ciktigindan bu yana artik uzayda da rahat yok arkadas. Zaten dunyanin yorungesinde -afferdersin- boktan bir uydu yapmistim. Bu insanlar beni burada da rahat birakmadilar. Ben de Ay"i tuvalet olarak kullanmaya basladim. Ay yuzeyindeki bir cok krater benim eserimdir. Ama ne care, insanlar oraya da gelmeye baslayinca bu sefer Mars"a gitmeye basladim cok iyi oluyordu. Hem orasi kayalikda bir yer. Kicimizi taslara siliyorduk. Cok iyi gunlerdi onlar. Sonra insanlar oraya da uydu bilmem ne gondermeye basladilar.Oraninda tadi kacti. Bir gun Mars"ta rahat rahat isimi gorurken birden bir seyin kicimi yokladigini hissetim. Benim bildigim Mars"ta hayat yok, arkama baktim insanlarin dunyadan gonderdigi robot kicimi inceliyor. Tabii aynen yamulttum robotu. uzuldum ama ne yapalim bilader bizim de kendimize gore bir imajimiz var. Ondan sonra butun dunyaya "iste Supermen"in supergotu" diye yayinlayacaklar. Dunyanin maskarasi olacagiz. Daha onceden de dunyanin yorungesine sicarken NASA astronotlari bilmeden fotograflarimi cekmislerdi. Onlari NASA"dan rica edip almistim. O olay oylece kapanmisti. Bu sefer herifler Internetten canli yayin yapiyor arkadas. Sonra diger gezegenlere, Jupitere, Saturn"e gitmeye basladim. Bu insanlar orada da rahat birakmadilar. Gunes sisteminin her yerini uydularla doldurdular. Nereye gitsem karsima ya bir uydu, ya da bir sonda falan cikiyor. Bir sefer gunese gidiyim dedim, az daha kestaneyi kebap yapiyordum. Ben de artik Gunes Sistemi"nin en uzak gezegeni Pluton"a gidiyorum. Orasida cok soguk, adamin seyi donuyor ama ne yaparsin iste,gurbetlik. Iste neyse gecen gun acayip kabiz olmusum. Iyileseyim diye 10 kilo mushil aldim. Vay sen misin alan. Bu sefer de ishal oldum. Bu ishal beni mahvetti. Mesela gazetede calisiyorum, zart, kriz geliyor. Hemen tuvalete gidip kilik degistiriyorum ondan sonra ver gotunu -pardon- elini Pluton. Bir guzel rahatliyorum. tekrar donup yerime oturuyorum, iki dakika sonra bir kriz daha. Hadi bir daha ayni seyler. Tam 1643 defa Pluton"a gittim geldim. Bir iki seferde Pluton"a varamadan donumuza ettik. Pelerin-melerin hepsi batti. Allahtan Pluton"da bir miktar buz var. Buzlari supergozlerimle eritip ustumu basimi yikadim.
    Hadi.....eyvallah.

Dalımızı Kıranın Ağacını Kökten Sökeriz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hellkeeper
    hellkeeper's avatar
    Erkek
    bencede güzel olmuş bide bu adam sakat dı demi
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pc_KoPaT
    Pc_KoPaT's avatar
    Erkek
    Puhahaaaaahahaha!
    Bu ne olm!? Komikmiş Bayaa!...

Pisi Pisi KoPaT'ım...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    öldüm la gulmekten zıcacaktım az daha...Elıne koluna saalık!

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Criminal
    Criminal's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    hastası oldum yaaaaa

(Daimi imza : Yokluğun cehennemin öbür adıdır, üşüyorum kapama gözlerini.)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    cok iyiydi...
    burdakiler kendi kendine niye guluyorsun diye soruyorlardi.
    copy paste yapip yolladim simdir herkes koltukta zor duruyor.
    artik birkac gun supermen geyigi doner burda
    :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    uehuehu gunluk mu,
    dI$kI anilarimi, ishal/kabiz - kabiz/ishal

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MartyN
    MartyN's avatar
    Erkek
    huehueheuheuheu :)))))))

222 gün siteye giriş yapmayı unutan emekli admin.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Only_Time
    Only_Time's avatar
    Erkek
    muhtesem bişey olmusya Gülmekten yıkıldım inan devamı varsa bekleriz

Bilgiyi paylasmak guzel şey
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AycosSSS
    AycosSSS's avatar
    Dişi
    feci güldüm yaaa eline koluna sağlık:))
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj