folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Adsl Kullananlar

Superonline Adsl Kullananlar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dertli
    dertli's avatar
    Erkek

bulunduğun yerde kendi alt yapıları varmı önce bunu öğren sonra bağlat.

imzayı bıraktım basıyorum artık
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    focuturk
    focuturk's avatar
    Erkek

Bunlara ek olarak her ay durmadan digiturk icin ararlar.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slayshot
    slayshot's avatar
    Erkek

16mbit kullanıyorum 64 tl sanırım. Hiç akk uygulanmadı memnunum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    slayshot bunu yazdı

16mbit kullanıyorum 64 tl sanırım. Hiç akk uygulanmadı memnunum

aynen bende bunu düşünüyorum. ama buna telefon parası dahil mi onu anlamadım ben ?

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

8 mbit kullanıyorum. 6 aydır 100 GB altında download yok, hiç hızım düşmedi hiç denk gelmedim. 

Kesmeye de fırsat bulamazlar 6 cihaz 24 saat aktif sömürüyoruz :)

Ah bi fiber olaydı, bütün mahalleyi sömürürdük o zaman ya neyse :)

imza.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

160gb download yaptım hala adil kullanıma düşmemişti, bayramda gidicem yine o kadar kullanıcam yine düşmeyecek hız

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    OttomanSlap bunu yazdı

160gb download yaptım hala adil kullanıma düşmemişti, bayramda gidicem yine o kadar kullanıcam yine düşmeyecek hız

iş böyleyse çok iyi hocam. başvuru formu bıraktım bakalım. arasınlar net olarak öğreneyim seslerini de kayda alayım kolpa olmasın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sakabey
    sakabey's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

iyi geceler hacılar. başlıktaki gibi süperonlinenin adsl hattını kullanan var mı acaba ?

yalın pakete baktım 64 tl'ye 16mbit 75gb akk veriyor adamlar gayet iyi geldi.

ayrıca artık ttnet'ten çıkmak inat meselesi oldu başka bi olay değil sırf inattan değiştireceğim :/ ama bu da aynı ttnet gibi ise hiç boşuna kendimizi yormayalım başka alternatifleri araştırayım.

kısaca;

1 - superonline adsl kullananlar memnun mu ?

2 - akk anında uygulanıyor mu ? bazı söylentiler dolaşıyor. ttnet gibi hemen düşmüyor yok düşse bile 5 6mbit görüyor gibisinden.

Işık Hızını Dene Kampanyası 24 Ay Taahhütlü ALO Hizmetli**   25 mbps 75 gb kota 49+4.99 alo hizmeti ile 54 tl iki yıl taahhütlü bu daha iyi değilmi? yalın interneti güya daha ucuz olsun diye yaptılar ama ülkede herşeyin cılkı çıkığı için yalının anlamı kalmadı telefonlu kampanyalar daha ucuz yalını tavsiye etmiyorum. telekomla problemli olduğum için sırf telekom kazanmasın diye süperonline a geçmeyi düşünüyorum

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=92 

sakabey tarafından 22/Eyl/14 21:23 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    sakabey bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

iyi geceler hacılar. başlıktaki gibi süperonlinenin adsl hattını kullanan var mı acaba ?

yalın pakete baktım 64 tl'ye 16mbit 75gb akk veriyor adamlar gayet iyi geldi.

ayrıca artık ttnet'ten çıkmak inat meselesi oldu başka bi olay değil sırf inattan değiştireceğim :/ ama bu da aynı ttnet gibi ise hiç boşuna kendimizi yormayalım başka alternatifleri araştırayım.

kısaca;

1 - superonline adsl kullananlar memnun mu ?

2 - akk anında uygulanıyor mu ? bazı söylentiler dolaşıyor. ttnet gibi hemen düşmüyor yok düşse bile 5 6mbit görüyor gibisinden.

Işık Hızını Dene Kampanyası 24 Ay Taahhütlü ALO Hizmetli**   25 mbps 75 gb kota 49+4.99 alo hizmeti ile 54 tl iki yıl taahhütlü bu daha iyi değilmi? yalın interneti güya daha ucuz olsun diye yaptılar ama ülkede herşeyin cılkı çıkığı için yalının anlamı kalmadı telefonlu kampanyalar daha ucuz yalını tavsiye etmiyorum. telekomla problemli olduğum için sırf telekom kazanmasın diye süperonline a geçmeyi düşünüyorum

http://www.superonline.net/kampanya-detay?k=92 

ah ah yaramı deşme hocam :/ bende fiber istiyorum ama maalesef yok buralarda. mecbur adsl paketlerine bakıyorum.

sırf seninle aynı sebepten çıkıyorum ttnetten. 1 yıldan fazladır tahattüt bitti ttnet ile. siktiler kendini aferdersin yeni kampanya için yapmadım. aynı hizmeti bile sunsa kabulumdur geçerim s.o.'ya

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Superonline iyidir hem evde hem ünide kullanıyorum hiç bi sıkıntı yaşamadım.

Paketin linkini atsana hocam bi inceleyelim iyiyse ona geçeriz

Toplam Hit: 2243 Toplam Mesaj: 25