folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline AKK'siz 25 Mbit 99 TL

Superonline AKK'siz 25 Mbit 99 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek

Biri uydunet demişken bende yapıştırayım. Silvan'a tayin olduğum için elimde taahhütünün dolmasına 10 ay kalmış bir uydunet+kablo tv üyeliği var. Aylık ödemesi 59 tl. Devralana şu docsis 3.0 modem ile decoder mıdır nedir işte uydu alıcısı onları da vereceğim. 25 Kasım itibari ile Ankarada olacağım devralmak isteyen varsa pm bekliyorum.

Bu zamanlar; kendimizi ait hissettiğimiz yıllarda olmadığımızı farkettiğimiz zamanlar. Keşke 80 sene önce doğup, 20 sene önce ölseydik.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Biri uydunet demişken bende yapıştırayım. Silvan'a tayin olduğum için elimde taahhütünün dolmasına 10 ay kalmış bir uydunet+kablo tv üyeliği var. Aylık ödemesi 59 tl. Devralana şu docsis 3.0 modem ile decoder mıdır nedir işte uydu alıcısı onları da vereceğim. 25 Kasım itibari ile Ankarada olacağım devralmak isteyen varsa pm bekliyorum.

konu aç belki almak isteyen olur .

Dost Bildiklerimin Sessizliğini Unutmayacağım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek

ben  bu kampanyaya taahhüt verdım. 

bundan önceki 3 senede 20 Mb.  AKK siz interneti 69 tl ye kullanıyordum.

zorla bu kampanyaya geçtim sidmi 5 mb fazla internet için 40 tl daha fazla kullanıyorum

geçmek isteyen arkadaşlara huawei modem taktırsınlar wlan olarak kablosuz 25 mb rahatlıkla alabiliyor

torrent download hızım 2,8 ile 3,2  /s arasında değişmekte

diyeceklerim bu kadar mevcut şartlar altında hız ve fiyat olarak bence tatmin edici.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    Genki bunu yazdı

24 ay taahhüt verilmez abi

önümüzde 4.5g mevzuları var 24 ay çok amq

4.5 G adsl kullancılarını etkilemez boşuna beklemeyin.

3 megabiti nasıl yettiriyorsunuz abi ? 720p'de beklemek gerekiyor netten bir şey indiremiyorsun, evden başkası nete girince net işkence oluyor vs.

Tam olarak etkilemeyeceğini kim söylüyor ? Bunu bir kaynaktanmı okudun yoksa kafandan mı sallıyorsun hocam

http://www.r10.net/datacenter/1522168-4-5g-ayak-sesleri.html

Datacenterlar bile binlerce lira yatırım yaparak operatörler ile arasında peering başlatıp bu konu üzerine yatırımlar yapmakta iken varsa bi bildiğin söylede adamlara ileteyim boşuna para harcamasınlar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Çünkü kotalı mobil internet. Şirketler düzeyinde belki değişir belki değişmez onu bilmem. Zaten halihazırda operatörler otobüs firmalarına toptan sınırsız internet hizmeti veriyor otobüslerde wireless olsun diye.

4G gelirse fiber altyapımız gelişecek o kadar. Türk Telekom tekelken adsl'den bi mok olmaz boşuna bekleme.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Çünkü kotalı mobil internet. Şirketler düzeyinde belki değişir belki değişmez onu bilmem. Zaten halihazırda operatörler otobüs firmalarına toptan sınırsız internet hizmeti veriyor otobüslerde wireless olsun diye.

4G gelirse fiber altyapımız gelişecek o kadar. Türk Telekom tekelken adsl'den bi mok olmaz boşuna bekleme.

Hocam az mantıklı konuşurmusun lütfen.

4g gelirse fiber altyapımız gelişecek o kadar demek ne demek ? Madem ki fiber alt yapı gelişecek bunla orantılı neden adsl alt yapısı gelişmesin ? Veya sen ADSL denilen şeyin neden sadece Turk Telekom tarafından sunulabileceğini düşünüyorsun

Türk telekomun adslde tekel olması , kullanıcıların mobil operatörlerden internet almasına ne gibi bir engel olacak ? D.C sahipleri veya mobil trafik ile iletişim içerisinde olan firma sahipleri salak mı binlerce lira yatırıp peering yapsın 

Bunları yapmalarındaki amaç direk olarak mobil trafiğin datacenter ile aralarında dönmesini sağlamak .Aradan telekomu , yurtdışından dönen bağlantıyı kaldırmak iken seni "telekom tekelken adslden bi bok olmaz bosuna bekleme" gibi düşünceye iten tam olarak nedir ?

"Zaten halihazırda operatörler otobüs firmalarına toptan sınırsız internet hizmeti veriyor otobüslerde wireless olsun diye." bu kısmın alakasını tam olarak anlayamadım.

Ya bişi bilion bizden saklıon, yada laf olsun torba dolsun hesabı.. Biraz açık konuşurmusun , sonuçta millet 24 ay taahhüte girecek boru değil

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    qoqo bunu yazdı

Yeni baglatacaksan superonlineden baglat. Bu taraftarda ttnetten kat kat daha iyi ve oyle kota gecince cart diye dusmuyor hiz.

Gerci benim 1 yil olacak nerdeyse hiz hic dusmedi :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

Yeni baglatacaksan superonlineden baglat. Bu taraftarda ttnetten kat kat daha iyi ve oyle kota gecince cart diye dusmuyor hiz.

Aklımda superonline var benim de ama şimdi bulunduğum yerde telefon bile zor çektiği için onu düşünmeye fırsatım bile yok :D

Bu zamanlar; kendimizi ait hissettiğimiz yıllarda olmadığımızı farkettiğimiz zamanlar. Keşke 80 sene önce doğup, 20 sene önce ölseydik.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yalnizturk
    yalnizturk's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

devredemezsen iptal edebilirsin hocam yeni taşındığın yerde uydunet yoksa haberin olsun.

Ey Türk, Titre ve Kendine Dön! Üstte mavi gök çökmedikçe, Altta yağız yer delinmedikçe, Kim bozabilir senin ilini ve töreni!.. Bilge Kağan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    yalnizturk bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı
    qoqo bunu yazdı

devredemezsen iptal edebilirsin hocam yeni taşındığın yerde uydunet yoksa haberin olsun.

Taahhüt bozmuş olacağım ama hocam? Detaylı bişgi verebilirmisin?

Toplam Hit: 2723 Toplam Mesaj: 30
superonline akksiz