folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Fatura Ödenmesine Rağmen Ne Açılmadı 6 Saattir Öneri!!

Superonline Fatura Ödenmesine Rağmen Ne Açılmadı 6 Saattir Öneri!!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cohndoe
    cohndoe's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı

Superonline ayrıca faturayı mail adresine gönderiyor.

Tam 2 aydır benim internetimin faturası nerededir, acaba kaç para borcum vardır diye düşünmediysen sen suçlusun.

Bir dahakine faturanı yatırmayı unutmazsın.

Derdim zaten neti neden kestikleri değil, kesildiğini öğrenince şaşırdım bende hemen ödedim, kendime faturayı takip etmediğimden/neti kestirdiğimden yakınmaktan başka. Sanırım yanlış anladın. Sorunum;

-2 faturayı da ödediğim halde ancak 2 saat sonra açılacağına dair mesaj atmaları,

-2 saatlik zaman geçtikten sonra, açılmaması üzerine aksaklık oldu herhalde iyi niyetiyle temsilciyi aramam ve ancak 1.30 saat sonunda bağlanmam,

-1.30 saat sonunda bağlandığımda temsilcinin bana mesajın hatalı olduğunu 18 saat beklemem gerektiğini söylemesi, ilaveten ben tepki gösterip, hattımı iptal etmek istediğimi söylediğimde iptal edemeyeceğini, şikayet oluşturmak istediğimde şikayeti oluşturamayacağını söylemesi,

-İlerleyen saatlerde çözüm odaklı birisine ulaşma ümidiyle tekrar aradığımda aslında 24 saat beklemem gerektiğinin söylenmesi, daha önce 2 saat, 18 saat beklemem gerektiği söylendiğini belirttiğimde onların hatalı olcduğunu, 24 saat beklemem gerektiği,

-Beni yetkili birine bağlayın, çözüm merkeziniz falan yok mu dediğimde, kesinlikle aptal-salak gibi düzeylerde bile bri hakarette bulunmama rağmen(asla birine kırıcı birlaf bile etmem, mizacıma ters) telefonu kapatmakla tehdit etmeleri,

şeklindedir.

Zateninternet 19 saat sonunda açıldı. Ama telekom, türknet, dsmart veya benzeri bir şirkette böyle bir prosedür var mı. Bunlar fiber ışık hızında hizmet sağlayıcısı olduklarını iddia ediyorlar. İlaveten ben superonline tam 2.30 saatte açtırdım yeni aboneliği. Sıfırdan abonelik 2.30 saat, fatura kesintisinde 19 saat normal mi sence?

cohndoe ///// ygzkoc ///// R10 YaÖzKo
Toplam Hit: 11697 Toplam Mesaj: 12
superonline superonline internet bağlantı