folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Superonline Kazığı (Hukukçular İçeri)

Superonline Kazığı (Hukukçular İçeri)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Sen Tekrar Muşteri Hizmetlerini Ara Bana 1 Ay Deneme Vermişlerdi Ben Memmun Kalmadım iptal Ettirdim Modemi De iade Etim Ama Bana Fatura Gelmiş Neyin Faturasi Diye Sor..

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

birazdan gidicem hocam süperonline a şuan için haklı görünüyorum bakalım ne diyip haksız çıkartcaklar çok merak ediyorum eğerki haksız sonuçlarnırsa arkadaşın kdediği gibi tüketici mahkemesi ne başvururum zaten dogalgazdır sudur elektırıktır bırıkmıs dag gıbı bıde hıcten 150 tl mı bayılıcam ben bunlara 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ottomanmurat
    ottomanmurat's avatar
    Erkek

Yeni Tüketici Haklarına Göre Birde Borçlar Kanunu Yeni Düzenlemesine Göre Kapıda Satışlarda Vatandaş Her Zaman Haklıdır Prensibi Getirildi Yani Bu Yasa Sayesinde Haklısın Onların Yaptıgı Sözleşme Vatandaşı Madur  Ediyorsa Geçersiz Oluyor Bu Yasaya Göre

Hayallerinizi Sadece Biz Gerçekleştiririz.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek

sağolasın eyvallah bunu bilmiyordum neyse bakalım ben çıkayım artık yazarım buraya gelince dertleri neymiş 

Biz bizimle bizdeydik Biz bizimle bize geldik Biz bizimle bizdeyken Bizi bizden mi sorarlar
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek

Hocam Sulh Ve Ceza Mahkemesine başvurmanı öneriyor yanımdaki Avukat

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    K4R4B4S4N
    K4R4B4S4N's avatar
    Erkek

niye bu kadar bedavacıyızz ? abi ben bedava lafını duyunca al onu bi tarafına diyorum. ayak üstü, kapıda kıyıda köşede satıcılardan uzak durun. her gün ararlar telefonla hızınızı 8 megabite çıkaralım 3 tl fark var niye 1 megabit kullanıyosunuz falan ttnet servisi. en sonunda sizene dedim kapadım sıkıldım artık belki ben yavaş interneti seviyorum alla ala yetiyor bana bir megabit :D  promosyona kampanyaya deneme bedava sözleşem yok ! oyunlarına gelmeyin. Adam illaki bi yerden düdükleyecek bunu anlayın artık :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rushOut
    rushOut's avatar
    Erkek
    sorunu hallettik allahtan mahkemelik olmadan ben kendimi o kadar hazırlamıştımki tek bir şey söylese yumruğu vurucaktım masaya fakat kadın o kadar nazik bir sesle müşteri numaranızı verin derhal iptal edeyim faturayı diyince mal gibi kaldım :D hocam bedavacı olayı değilde ev arkadaşlarımda kapıdan pazarlama işi yaptılar zamanında ula adama yazıktır deyıp almıslar ben yoktum olsam aldırırmıyım zaten netımız var ake :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

herzaan sözleşmeden 1 nüsha almanızı öneirrim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 6042 Toplam Mesaj: 29