Superonline Tarife

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Geçen bir konuda biri yazmıştı 50mbit gece 12-6 akk işlemeyen 69.90 mıydı neydi o tarifeyi bulamadım superonline sitesinde hala geçerlimi bilgisi olan varmı

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Malesefki degil hocam bende cikar die bekledim ancak olmadi :) tabletli olan tarifeyi almak zorunda kaldim.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

Onu bilmiyorum ama bilmeyenler varsa; SUPERONLİNE'DA 3 AYLIK FATURA BİRİKTİRDİĞİNİZDE TAAHHÜT BOZDUNUZ OLARAK KABUL EDİYORLAR ve cayma bedelini ödettiriyorlar.

..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ccaglayan
    Ccaglayan's avatar
    Erkek

özeldende yazdım burayada yazayım o bahsettiğim kampanya malesef kalkmış geçen sene bu zamanlar kaydolmuştum sanırım yeni kampanyalar çıkarıcaklar.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek
     ​

Bireysel Müşteri Hizmetleri

0532 532 00 00​

Kurumsal Müşteri Hizmetleri

0850 222 1 ​​​222

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

ben aylık 40 TL ye 50GB AKK'li 10mpbs hızında fiber internet kullanıyorum. superonline internet hizmetini oldukça kaliteli veriyor. modemi de fena değil. tavsiye ederim. aylık 10 lira fazla verirseniz de geceleri AKK ye takılmadan indirme yaparsınız.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek

Engelli tanıdığın vs varsa

25 mbit 100 gb akk 59 TL taahhütsüz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Kampanya kalkmadı ama farklı bir şekle büründü. İnternet paketini aldıktan sonra sitesinden süper servislere geliyorsun oradan AKK'siz gece'ye abone oluyorsun. İnternet faturana ekstradan aylık 9.99 tl yansıtıyorlar. Taahhüt filan gerekmiyor. İstediğin zaman sitesinden, mobil uygulamasından ve ya telefondan sms atarak iptal edebiliyorsun. Sadece geceleri kullanıyorsan gündüzleri hiç internet kullanmıyorsan en düşük kotalı 50mbit bağlantıyı al sonra bu servisi aktif et.

RaAmLis tarafından 12/Kas/16 17:15 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

Kampanya kalkmadı ama farklı bir şekle büründü. İnternet paketini aldıktan sonra sitesinden süper servislere geliyorsun oradan AKK'siz gece'ye abone oluyorsun. İnternet faturana ekstradan aylık 9.99 tl yansıtıyorlar. Taahhüt filan gerekmiyor. İstediğin zaman sitesinden, mobil uygulamasından ve ya telefondan sms atarak iptal edebiliyorsun. Sadece geceleri kullanıyorsan gündüzleri hiç internet kullanmıyorsan en düşük kotalı 50mbit bağlantıyı al sonra bu servisi aktif et.

Yaktim bi sigara resmen cigerim yandi :( bileydim keske onceden

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WitchKing
    WitchKing's avatar
    Erkek

aynen tarifenin adı Gece Kuşuydu bu arada 1 sene kadar kullandım şimdi tabletli tarife var. 25/5 e bi tarife vardı akksiz 70-80 lira civarı o duruyorsa ona geçmeyi düşünüyorum ben de

edit: 99 lira olmuş o akksiz tarife OMG!

WitchKing tarafından 12/Kas/16 18:05 tarihinde düzenlenmiştir

Güzelleş be oğlum, şimdilik ölümüne kadar hayattasın..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

bu gece kuşu tarifesi sadece fiberde mi oluyor, vdsl ya da adslde olmuyor mu? (adsl veya vdsl de türk telekom altyapısı kullanıyor), eğer gece kuşu tarifesi adslde falanda yapılıyorsa gelecek ay taahhüt bitiyor, en azından superonline a geçiş yapayım,

Bulunduğum bölgeye sağolsun superonline bir türlü fiber getiremedi

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 1519 Toplam Mesaj: 14
superonline