folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sürekli Baş Ağrısı Sorunu

Sürekli Baş Ağrısı Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karabudun
    karabudun's avatar
    Erkek

Dediğim gibi normal bir muayene olmalısın. baş ağrısını yüzlerce nedeni olablir. Astigmatın düşük değil 2 yıl zarfında muhtemelen ilerlemiş de olabilir. En azından bilgisayar başında veya televizyon izlerken mutlaka gözlük kullan.

"Bugünden geru divanda, dergahta, bergahta, mecliste ve meydanda Türkçeden başka dil kullanılmayacaktır." KaramanoğluMehmet Bey - 1277 -
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

Migren olmayabilir. 

Bu sünizit bana kalırsa. Doktora gitmende fayda var. 

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zeytun-i
    Zeytun-i's avatar
    Erkek

duştan sonra ayağını soğuk su ile yıka 1 yıldır yapıyorum yaptığım günden beri ağrı çekmedim.

https://www.uvvam.com | Dünya Su Sporcuları Platformu | https://www.instagram.com/uvvam/
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    migren gibi hacim. 12 yasimdan bero benim de sureki agrir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    Zeytun-i bunu yazdı

duştan sonra ayağını soğuk su ile yıka 1 yıldır yapıyorum yaptığım günden beri ağrı çekmedim.

bunu yapmak banada rahatlık veriyodu bilincsiz yapıyodum :)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mximus
    mximus's avatar
    Erkek

Çocukluk arkadaşımda da vardı aynı problem.Beyin tomografisinden sonra kafada 2 ayrı yerde kist çıktı.Bi baktır hocam.

En çok da kapı kendiliğinden açıldığında korkuyorum şu hayattan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bende doğuştan beri var, Doktor house gibi agri kesici atiom

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asi27
    asi27's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bende doğuştan beri var, Doktor house gibi agri kesici atiom

ben de   baş ağrısı çekiyorum. doktor hause gibi dert etmiyorum ne de olsa heppimiz bir gün geberip gidecez.ha yarın ha yarından yakın.

asi27 tarafından 12/Eki/13 00:24 tarihinde düzenlenmiştir

BİZDE BİLİRİZ BİR KALBİN EN DERİN YERLERİNE İZ BIRAKMASINI,ŞAYET FARKINDA OLMASAYDIK YÜREĞİMİZDEKİ TAHRİBAT'IN...!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Şuan iyi gibiyim.

Şöyle bir durum daha var. Genellikle çok aşırı düşündüğümde bu durum artıyor.

Bu akşam beynimin yandığını hissediyordum resmen.

Sabah görmemem gereken kişiyi gördüm kafaya taktım o yüzden açığa vurmuş olabilir.

İmza...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pSkpt
    pSkpt's avatar
    Erkek

Özel bir hastanede olduğum göz muayenesi sonucu SSK'nın bana söylediği astigmat 0.75'in aslında 0.25 olduğunu öğrendim. (Acaba iyileşti mi diyeceğim ama astigmat iyileşen birşey değil diye biliyorum.)

Kesin olması için 5 er dakika arayla 3 kez konulan göz damlalarının ardından akşama kadar (bu saate kadar) yakını göremez, ışığa bakamaz oldum.

Göz bebeği büyüdükten sonra tekrar bakıldı sonuç aynı ve baş ağrımın sebebinin göz bozukluğu ile alakası olmayacağını söyledi.

Dahiliye bölümüne gitmemizi söyledi.

Acile gittik şikayetleri söylediğimizde beyin tomogrofisi çektirmemiz gerektiğini söyledi.

Çektirdik. 15 dakika sonra sonuç çıktı herhangi bir kanama ya da başka bir şey görünmediğini söyledi.

1.5 - 2 aydır devam etmesinin vermiş olduğu şüphe ile tomogrofi raporu alındıktan sonra nörolojiye gitmemizi ve MR çektirmemiz gerektiğini söyledi.

28 Ekim'de verilecekmiş tomogrofi raporu ve ben İstanbul dışında okuduğum için ancak bulunduğum şehirde alacağım randevu ile MR çektirebileceğim.

Başıma ikinci defa gelen teşhissiz hastalık dizisi yine başladı...

İmza...
Toplam Hit: 1885 Toplam Mesaj: 28