folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sürekli Elektrik Çarpması

Sürekli Elektrik Çarpması

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maniacrelax
    maniacrelax's avatar
    Erkek
    patron_38 bunu yazdı

Sürekli elektrik çarpıyor tokalaşırken kapıyı tutarken her dk her saniye , son 1 aydır iyice arttı ve aşırı derecede çarpıyor şartelleri indirirken korkuyorum artık o derece kıvılcım atıyor gözle görüyorum , ayabkabı değiştim kıyafet değiştim her bir halti yedim yok bir yere dokunurken önce sağa sola sürtünüyon öyle dokunuyom , bakır bileklik taksam işe yararmı yada ty de antistatik bileklikler satılıyor işe yararmı bıktım artık kurtulmak istiyorum iş yerindeki arkadaşlar bile benden birşey alırken verirken korkarak veriyorlar alıyorlar

vallah aynısı bende var nedenini çözemedim 

Bir Gün Ölmek İçin Hergün Yaşıyoruz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Excel
    radres
    radres's avatar
    Erkek

sana bi çekiç lazım

şaka bi yana, elini yüzünü yıka sürekli ve ayakların yere bassın... o zaman azalıyor. kullandığın ayakkabıların yalıtımı da etkili olabilir bu durumda.

valar morghulis ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeknikA
    TeknikA's avatar
    Erkek

Ayak basacağın  toprak yok ise ellerini saksi topragina dokundurmalisin. Arada mutlaka bahce cicek var ise onlarla haşır  neşir  olmalısın  hocam. Surekli yalıtılmis alanda olursan kondansator gorevi görürsün 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek

bahçem var hafta sonları özellikle bu dönem çok fazla haşır neşirim , ayabkabı değiştim çeşit çeşit nerden yükleniyorum çözemiyoruzm valla artık kas ağrılarımın bile bundan kaynaklandığını düşünüyorum 

yan cizdim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Petrol türevi elbiseler giyme pamuklu kullan.duş al toprak ile temasını devam ettir yeterli.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

Çok fazla elektriğe bağlı elektronik malzemelerle uğraşınca aynısı bende de oluyor.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek

1.5 yıl yaşadım bu sorunu. Hatta baya canım acıyordu, baya elektrik çarpıyordu çünkü. İnce ve kesin bir acısı vardı. Refleks oluşmuştu artık, bir yere dokunurken çekiniyordum. Benimki tamamen psikolojikti, stres kaynaklı. Seninki de öyle olabilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    patron_38
    patron_38's avatar
    Erkek
    stux bunu yazdı

1.5 yıl yaşadım bu sorunu. Hatta baya canım acıyordu, baya elektrik çarpıyordu çünkü. İnce ve kesin bir acısı vardı. Refleks oluşmuştu artık, bir yere dokunurken çekiniyordum. Benimki tamamen psikolojikti, stres kaynaklı. Seninki de öyle olabilir.

tek ihtimal bu kaldı stres piskoloki

yan cizdim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snoktabnokta
    snoktabnokta's avatar
    Erkek

Bu illet bende de vardı evde oluyordu sadece. Sonra ev içinde giydiğim terliği değiştirdim, bitti gitti. 

s.b.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    saatci
    muaythaist
    muaythaist's avatar
    Erkek

gunluk duzenli kullandigin telefon, bilgisayar, masa vb biryerden elektrik aliyor/kaciriyor olabilir.

bende de vardi, laptopun klavye kisminda elektrik kacagi oldugunu farkettim, zarari hissedecek kadar carpmiyordu ama yukluyordu yani elektrigi.

Ali & Dua & Zeynep'in Babası
Toplam Hit: 2797 Toplam Mesaj: 37
çarpılıyom