folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suriye Liler 2 Askeri Şehit Etti

Suriye Liler 2 Askeri Şehit Etti

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Ulan suriyeliler kimde bizim insanlarımızı vuruyorlar amk.Boşu boşuna reyhanlıda tek seferde 50 kişi öldü yetmedi mi?

Bu haberleri daha çok duyacaz amk.Ülkelerini amerika işgal etmedi.Kendi kendilerini kesiyorlar.Onlar birbirlerine acımıyorsa biz nie acıyalım onlara?

hoca tamam birbirlerini kesiyolarda,etliye sütlüye karışmayan hayatı düzendeyken birden maf olan insanları düşünmek lazım

bu amk hükümetinin yanlışı serbest bıraktı bunları edirnede suriyelinin işi ne amk yopla kampa savaş bitene kadar tut 

osckar schindler
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek

Çok kötü olmuş.

Beyler yapanlar onlarsa gayet normaldir.Gelirken ne düşündüşer bilmiyorum ama ebelerinin amlarını tersten gördüler burada..

Üstelik bu ilk olayları da değil.Kamplarındaki polisin elinden silahını alıp öldürmüşlerdi yine kızmıştık ama yapacak bir şey yok.

Bunları İzmir'de toplamak için hazırlık yapılıyordu son durum ne ki orada?

edit: Bu arada memleketteyken 1-2 yerde gördüm bunları gelene geçene laf atıyorlardı.2. gördüklerim sopa yemekten son anda kurtulmuştu.

HolyReform tarafından 20/Mar/14 15:39 tarihinde düzenlenmiştir

Hakkıdır nakte tapan milletimin istismar!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı

Çok kötü olmuş.

Beyler yapanlar onlarsa gayet normaldir.Gelirken ne düşündüşer bilmiyorum ama ebelerinin amlarını tersten gördüler burada..

Üstelik bu ilk olayları da değil.Kamplarındaki polisin elinden silahını alıp öldürmüşlerdi yine kızmıştık ama yapacak bir şey yok.

nie tersden gördüler ki hocam burda onların tavuğuna kış diyen mi var

İyi ki varsın Eren.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı

Çok kötü olmuş.

Hocam ben Uşaklıyım.Daha önce de yazmıştım tekrar yazayım;bunlara bizden yana bir şey yok,dışlama,nefret söylemi vb yok.Kötülük diyebileceğin anca bunlar gelince kiralar arttı o yani.

Uşakta 2 yıllıkların (sosyal bölümler) okutulduğu bir bina vardı bu bina depreme dayanıksız diye ana kampüste 2 yıllıklar için yeni bir yer yapıldı.Biz yıkılacak veya yenilenecek diye beklerken afgan,arap ne buldularsa getirdiler tıktılar oraya.Çokta boktan durumda orası arkadaşımın evi oranın hemen karşısında ki sitelerden birinde.Biz dedik ki heralde yeni bir yer yapılacak taşıyacaklar bunları hala herhangi bir hareketlenme yok.

Ebelerinin amlarını gördülerden kastım;bir arkadaşımın tanıdığı (öyle dedi artık inş kendisi değildir)20 tl karşılığı 7 tanesiyle birlikte olmuş.Uşağa son gittiğimde ise kadınlar dağıtılmış mı artık kayıp mı olmuşlar bilmiyorum.Bu olaylar ise hala sürüyor.

Söylemeyi unutmuşum organ kaçakçılarının da yüzü güldü sayelerinde.

Memlekette şerefsizden bol bir şey yok.

HolyReform tarafından 20/Mar/14 16:06 tarihinde düzenlenmiştir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manhyak
    manhyak's avatar
    Erkek
    ArduouS bunu yazdı

umuraım mit in tırcıları değildir.

Ben Rusya da bir hayat kadını Hollanda da bir eşcinsel İngiltere de bir küfürbaz Afrika da bir köle Almanya da bir alkoliğim. Ben sizin istemediğiniz herkesim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    HolyReform bunu yazdı
    u235 bunu yazdı
    HolyReform bunu yazdı

Çok kötü olmuş.

Hocam ben Uşaklıyım.Daha önce de yazmıştım tekrar yazayım;bunlara bizden yana bir şey yok,dışlama,nefret söylemi vb yok.Kötülük diyebileceğin anca bunlar gelince kiralar arttı o yani.

Uşakta 2 yıllıkların (sosyal bölümler) okutulduğu bir bina vardı bu bina depreme dayanıksız diye ana kampüste 2 yıllıklar için yeni bir yer yapıldı.Biz yıkılacak veya yenilenecek diye beklerken afgan,arap ne buldularsa getirdiler tıktılar oraya.Çokta boktan durumda orası arkadaşımın evi oranın hemen karşısında ki sitelerden birinde.Biz dedik ki heralde yeni bir yer yapılacak taşıyacaklar bunları hala herhangi bir hareketlenme yok.

Ebelerinin amlarını gördülerden kastım;bir arkadaşımın tanıdığı (öyle dedi artık inş kendisi değildir)20 tl karşılığı 7 tanesiyle birlikte olmuş.Uşağa son gittiğimde ise kadınlar dağıtılmış mı artık kayıp mı olmuşlar bilmiyorum.Bu olaylar ise hala sürüyor.

Söylemeyi unutmuşum organ kaçakçılarının da yüzü güldü sayelerinde.

Memlekette şerefsizden bol bir şey yok.

kişi başı 20 liradan mı yoksa 7 kişi toplam 20 lira mı?

Bence ikiside imkansızda burda önemli olan para değil.Aciz durumdaki bir insanı böyle kullanmak gerçekden karaktersizliktir bence.

İyi ki varsın Eren.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyReform
    HolyReform's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

kişi başı 20 liradan mı yoksa 7 kişi toplam 20 lira mı?

Bence ikiside imkansızda burda önemli olan para değil.Aciz durumdaki bir insanı böyle kullanmak gerçekden karaktersizliktir bence.

Demek istediğim oydu hocam senin de dediğin gibi büyük şerefsizlik.Bana söylediği arkadaşı 7 tanesiyle 20 tl karşılığında birlikte olmuş.7 sine mi verdi artık her birine mi verdi bilmem.Bunu sadece ondan da duymadım.Nisan ortasında Uşağa dönücem ulaşıcam o elemana bakalım nasıl oluyormuş o işler.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mylitta
    Mylitta's avatar
    Erkek

Eskiden gündemin değişmesi gerektiğinde en son çare olarak biryerlerde karakollar ya da askerler zarar görür, canından olurdu. Onların yapmadığı zamanlarda bile PKK'nın üstüne atarlardı. Şimdi çözüm süreci mözüm süreci dediler suriyelilere mi kaldı ihale?

Ayılıp bayılıp ayılıyoruz, bütün sokakları ayıkıyoruz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    griffin
    griffin's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bulgar makedonlar arnavutlarda alındı ülkeye onlarıda geri yollasınlar 

Türkiye, kendisine din olarak Kemalizmi almış, başka hiçbir dine hayat hakkı tanımayarak kitlelere zorla dikte ettirmiştir. Oysa en üst belirleyici İslam'ın ilkeleridir. Her şey ona göre belirlenir." -Recep Tayyip Erdoğan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BEDB1N
    BEDB1N's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı

Haftada 3 gun 155 i arayip sirinevlerdeki multecileri bildiriyorum. Alıp gidiyorlar bir kac saat sonra yenileri geliyor. 

geçen kaldırdılar onları ertesi gün yine gelmişlerdi.

Toplam Hit: 2379 Toplam Mesaj: 27