folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Suriyeden Bisiler Alan Kimse Varmi ??

Suriyeden Bisiler Alan Kimse Varmi ??

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

ahah saolun arkadaslar ben hataydan geçebilirim sadece iste ordan bi yol lazim

bu arada ruhkan benim çeyizle isim yok hatta çeyiz sandigim bile yok sie et ona para verilir mi :D

simdi ordan mrk ettigim seyler var kalitesi iyiyse çok alcam örnegin bakim ürünleri kozmetik iç çamasir fln olabilirr sonram telefon laptop (arapça olmayan varmi :D ) bilg. aletleri fln fistan

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aspirin
    aspirin's avatar
    Dişi

hoca sen laptop falan dıyon yaw nıye gıdıp bılınen klasık subelerden almıyosun kezaa tekstıl desen yıne oyle kilis de paso ev esyası bulunur yani? anasını satım hale bak tam ev kızı oldum he asiligim sokmuyo artık anneme nan hale bak ev esyası dıyorum ya :)))

-----------------------------------------------

GrayWolf ben anteplıyım hatta antep ın ılcesı nızıp demıstım ya urfa-kılıs -bırecık-nızıp-antep-maras-malatya hepsı hemserı :)))  ordan bılıyorum bıde kac kez gıttım kılıse annem zorla goturdu dedıgım gıbı...ceyız ıcın !

:)))

----------------------------------

mimi " yim ben ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

kizim ne ev esyasi yaa millet bana yalan mi söyledi yanii vardir ya arastirmam lazimmm :S  ruhkan sen nerdesin ki??

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmedmurad
    ahmedmurad's avatar
    Erkek
    ben şubat tatilinde suriyedeydim çeyizlik nakışlar dikişler elbiseler çok ucuz bir polis mmaşi 180 ytl adam bunla 1 ay idare edebiliyo orda n73 300 ytl gibi bir rakam dı inş yazın gittiğimde telefon getirmeyi düşünüyorum ayrıca gümrükten tur otobüsleriyle geçince otobüsün orasına burasına saklıyorlar.gittiğimde 10 karton malbora getiren tipler vardı. 
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    Amk ark nargile falan getiriyodu Suriyeden ..Antep üstü alıyodu emanetlerini ..ama en az 100-150 adet falan gelebiliyodu bi partide ..çokk ucuza geliyodu ..komisyon alarak bende bazı nanrgile kafelere yada denk gelirse elden birilerine iteliyodum ..bu aralar görmüyorum dötü ..döte mi gitti noldu :D ..tülayy olayın oto kontrolünü ele alınca banada bilgi neyüm ver ..ticaret iidir ..ii :D

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bella_ciaa
    bella_ciaa's avatar
    Erkek

valal biz suriyeden kız getirorz. uheh ueh uhee

glirkende bol bol kaçak eşya :D gersini bilmem amma arabada saklayacak biçok yer var. kafanı kullan sende al :D

Rüyamda Ben Ve hazreti Fethullah hoca abey efendi aynı Keranedeydik. İkimizde Aynı Kaşarı Zükmek İstedik. Ben Qarıyı Ona Vermeyince Fışfışla Fışfışlaya Ağlamaya Ve Vaaz vermeye Başladı. "Evladım Dünya Geçicidir (fışfışpırrt) Paylaşamadığınız bişey Varsa; Önce Arkadaşına İkram Et. Sonra Sen Yap... :D
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HackMan
    HackMan's avatar
    Erkek
    Diyarbakırda japon pasajı vardır... Ordaki adamların hepsi hemen hemen kaçakçıdır. Ne bok istesen pasajda var yani anlayacağın. İstediğin bişeyler varsa adamlara ayarlatırım... Sana ödemeli kargo ile atarız.

Sevmekten Korkmuyorum; Kitabını çalıştım... Başımdan geçmişi var; her cefaya alıştım...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    biz burada imei'si kitlenen bir kısım telefonları bi ara suriye'ye satıyoduk :):) laptop dersen ırak'ta çok taşaklı fiyatlar var. suriye'yi bilmiyorum. ama onu getirmek meseledir. sırf para kazanmak istiyorsan düzenli olarak çay ya da kaçak sigara getir iyi kâr edersin. sigara da çok pis kâr var ama işte yapacak vakit ve araba lazım.

kendinize ayığ olunuz
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seffah
    seffah's avatar
    Erkek
    kardeş ben biraz uçuk bi adamım iran ırak azerbaycan falan filan  biton ülkeden tanıdıklarım var  bişey olmaz problem olmuyo istediğini getirttirebilirsin...eywallah sana kolay gele..

hayat ölümle kumar oynama sanatıdır..ebn bu snatı icra edebiliyorum ya siz...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    graywolf
    tulu
    tulu's avatar
    Dişi

ya simdi sigara olmaz çünkü bizimkiler turkiyenin sigarasini bile begenmiolar farkliymis :d

su capon pasajindaki fiyatlar ne kdr acaba?? yani suriyeden alsak daha ucuz kaçakçilar fiyatlari artiriyo ya

simdi bunun vizesi de var demi verirlermi hemen ?

Toplam Hit: 17722 Toplam Mesaj: 26