folder Tahribat.com Forumları
linefolder Eğitim & Ödev & Bilimsel Döküman
linefolder Sürücü Kursları Hakkında Genel Bilgilendirme Konusu

Sürücü Kursları Hakkında Genel Bilgilendirme Konusu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

Arkadaşlar sürücü kursunda çalışıyorum ihtiyacınız olan her bilgiyi verebilirim

postayla ehliyet , src  , piskoteknik dışında bütün bilgileri alabilirsiiz benden :)

Zaten 2. postta genel bi anlatım yapacağım , yeni sistem ve getirdikleri ,

direksiyon sınavlarının eskiye nazaran kat be kat zor oluşu  ,

b ehliyeti alınca a2 için ya da tam tersi yazılı sınava girme zorunluluğunun kalktığı vs. hakkında bilgilendireceğim sizleri ,

sorunuz olursa buyurun sorun :)

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek

burayıda alem.

-Antalya / Kaş / Kalkan Kiralık Tatil Villaları - Beni aramadan tatilinizi planlamayın.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

Src belgesi almak için hangi yolu izlemem lazım ve ne kadar ücret ödemem lazım..

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    HoLyCat bunu yazdı

Src belgesi almak için hangi yolu izlemem lazım ve ne kadar ücret ödemem lazım..

src kaç alacaksın hocam  1 ?  2 ?  3 ?  4 ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

ben bu işi anlamadım hocam yılbaşından sonra ne olacak hala ilkokul sahipleri yılbaşından sonra alamayacakmı yoksa :D senelerdir böylede

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı

ben bu işi anlamadım hocam yılbaşından sonra ne olacak hala ilkokul sahipleri yılbaşından sonra alamayacakmı yoksa :D senelerdir böylede

hocam onu sisteme geçiremezler henüz çok zor. ayrıca stajyer ehliyeti olayı felanda hikaye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fatalaser
    Fatalaser's avatar
    Erkek

Kardeş bende B sınıfı ehliyet var, fırsat olduğu zaman A2 ehliyet almayı düşünüyorum.

Bana kaça patlar?

Motorsiklet tecrübem yok (skuter bile) bana öğretirler mi? Yoksa... öğretenler traş mı? 19-20 yaşında eğitmen gördüm de onun için soruyorum.

Yazılı sınavın kalktığı iyi olmuş, egzozdan çıkan duman renklerini öğrettiler zaten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

hocam onu sisteme geçiremezler henüz çok zor. ayrıca stajyer ehliyeti olayı felanda hikaye.

sürücü kursları bu yüzden iyi para kaldırıyorlar her sene aynı nane o değilde kardeşim yazılacak yeni kayıtlar ne zaman başlıyor ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    Shephard bunu yazdı
    HoLyCat bunu yazdı

src kaç alacaksın hocam  1 ?  2 ?  3 ?  4 ?

2-4 lazım

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    whoobay
    whoobay's avatar
    Erkek

Hali hazırda B ehliyetim var. A2 kursuna gidip dosyamı aldım. Ama trafiğe götürüp ehliyetimi yenilemedim. Dosya hala bende. Bir kaç senedir duruyor. Dosya ne kadar geçerli olarak kalıyor. Ayrıca trafiğe götürdüğümde yeni ehliyetle beraber ne kadar ödeme yapmam gerekecek?

whoobay tarafından 28/Kas/13 12:05 tarihinde düzenlenmiştir

Herşey kolaydır, bazen değil işte ∆
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Shephard
    Shephard's avatar
    Erkek
    Fatalaser bunu yazdı

Kardeş bende B sınıfı ehliyet var, fırsat olduğu zaman A2 ehliyet almayı düşünüyorum.

Bana kaça patlar?

Motorsiklet tecrübem yok (skuter bile) bana öğretirler mi? Yoksa... öğretenler traş mı? 19-20 yaşında eğitmen gördüm de onun için soruyorum.

Yazılı sınavın kalktığı iyi olmuş, egzozdan çıkan duman renklerini öğrettiler zaten.

hocam a2 alacaksan ordaki sürücü kurslarına göre değişir fiyat ortalama 300tl bir fiyatla sınavsız sadece direksiyon a girerek alabilirsin.

whoobay bunu yazdı

Hali hazırda B ehliyetim var. A2 kursuna gidip dosyamı aldım. Ama trafiğe götürüp ehliyetimi yenilemedim. Dosya hala bende. Bir kaç senedir duruyor. Dosya ne kadar geçerli olarak kalıyor. Ayrıca trafiğe götürdüğümde yeni ehliyetle beraber ne kadar ödeme yapmam gerekecek?

Hocam aldığın rapor ve sabıka kaydının süresi 1 yıl geçmişse eğer , rapor ve sabıka kaydını yenileterek emniyetten ehliyetini çıkartabilirsin 110 - 120 lira felandı. 

bu arada o 110 lira olan sadece harç  bi 100 lira felanda emniyete ödüyosun  toplamda 220yi buluo

DevilKingtr bunu yazdı
    Shephard bunu yazdı
    DevilKingtr bunu yazdı

sürücü kursları bu yüzden iyi para kaldırıyorlar her sene aynı nane o değilde kardeşim yazılacak yeni kayıtlar ne zaman başlıyor ?

bu dönem kayıtları bitti artık ocak dönemine kayıt alınıyor hocam.

Shephard tarafından 28/Kas/13 12:14 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 4852 Toplam Mesaj: 55