folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Sürücü Kursu Bizi Kazıklıyormu?

Sürücü Kursu Bizi Kazıklıyormu?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

selam dostlar, kardeşimi ehliyet alması için sürücü kursuna yazdırdık. ilkyardım sınavından kaldı. zaten derslerede gitmemişti. şimdi kaldığı için tekrar ek 50 tl para istiyorlar. daha önce bize kaldığı için herhangi bir ücret ödemeyeceğimizi sölemişlerdi. daha önce bu tecrübeyi yaşayan varmı? bu durum doğrumu yoksa basıcam sürücü kursunu :)

Kendi şansımı yaratırım...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek
    SALDIRAY bunu yazdı

selam dostlar, kardeşimi ehliyet alması için sürücü kursuna yazdırdık. ilkyardım sınavından kaldı. zaten derslerede gitmemişti. şimdi kaldığı için tekrar ek 50 tl para istiyorlar. daha önce bize kaldığı için herhangi bir ücret ödemeyeceğimizi sölemişlerdi. daha önce bu tecrübeyi yaşayan varmı? bu durum doğrumu yoksa basıcam sürücü kursunu :)

Sınav ücretinin 50 tl'si olması lazım o hocam. Her yerde öyle.

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WebJas
    WebJas's avatar
    Erkek

kazık falan yok hocam para meb'in hesabına yatıyor 60 lira almışlardı arkadaştan o da şubat döneminde kalmıştı 1 dersten.

bilmediklerimi ayaklarımın altına alsam başım göğe ererdi..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    essan
    essan's avatar
    Erkek

belli bir sınıra kadar (sanırım 5 hakkı vardı) sınavdan kalırsa her sınava girişte para yatırıyorsun hocam.. bu sınırı aşınca her şey sil baştan..

essan tarafından 24/Haz/13 20:04 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    essan bunu yazdı

belli bir sınıra kadar (sanırım 5 hakkı vardı) sınavdan kalırsa her sınava girişte para yatırıyorsun hocam.. bu sınırı aşınca her şey sil baştan..

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

pardon hocalar o ayrıntıyı atladım çünkü sınav ücretini 50 tl şeklinde bankaya yatırdık onun haricinde sürücü kursunun tekrar 50 tl istemesi doğrumudur?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    asiminnesli
    asiminnesli's avatar
    Erkek
    SALDIRAY bunu yazdı

pardon hocalar o ayrıntıyı atladım çünkü sınav ücretini 50 tl şeklinde bankaya yatırdık onun haricinde sürücü kursunun tekrar 50 tl istemesi doğrumudur?

bunu kurs biliyormu onalr da yatırmak için istemiş olabilirler

I am Jack's inflamed sense of rejection
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SALDIRAY
    SALDIRAY's avatar
    Erkek

orası muallakta işte kardeşim konuşmuş demişler 50 tl kardeşimde bişey dememiş yarın ben gidicem zaten sizdende bilgi almak istedim. ilk yazılırken söylemiştik biz kendimiz yatıracağız diye belki unutmuş olabilirler benimde  aklıma o geliyor yoksa tekrar ders parası almaları saçma, hele hele gidilmeyen bir ders için

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fifsonic
    fifsonic's avatar
    Erkek
    SALDIRAY bunu yazdı

normalde kaldığın için ödersin kural böyledir ama kayıtta kurs fazladan para alır kalırsanız  bizden der o kursa  bağlı bişey ayrıca bizim burada 110 tl alıyorlar tamamen kurs ile alakalı herşey 

sinir bozucuyum... inatçıyım... anti ciddiyim... kopuğum... kıskancım.. sevimliyim... duygusalım... üff...deli doluyum... çabuk sinirlenirim a$ığım... sahipleniciym... acımasızım... gizemliyim... Ben Bir FENERBAHÇELİYİM (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LeonX
    LeonX's avatar
    Erkek

kaldıysa isterler normal her kurs alır o parayı

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    sınav ücretidir o, sinavdan once cevaplari veren kurslar var ;) hatta cevapları telefonuna yollayan bile var :) kurs parası bütün vergiler sınav paraları dahil 560 tl ye almıştım bende.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
Toplam Hit: 2025 Toplam Mesaj: 15