Suskun Sözler ...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Biliyor musun doktor, Ben kendimi kandırmışım. Çünkü ben hayatı kaybedeni olmayan adil bir oyun sanmışım...

Farklı bir tat ayrı bir lezzet olmuş kardeşim ;) Öncelikle emeğine saygı gösterip en ince ayrıntısına ve vermek istediğin veya yüklemek istediğin anlamlara kadar okuduğumda şunu gördüm: Yitip gidenlere veya yitirilenlere karşı sessizliğin içinde ki yansıması, çaresiz kalışın darp ettiği ruhunda bıraktığı morluklar... Gerçekten farklılık arzeden bir çalışma olmuş. Tebrik ederim.

Saygılarımla

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NovalgiN
    NovalgiN's avatar
    Erkek

fisek hocam yazmaya devam etmelisin.

Ancak

152 kelimede sadece 7 adet noktalama işareti kullanmışsın. Aman dikkat cümleler birbirinden ayrılsın. yoksa insanların kafasında hiçbirşey kalmaz. Tam gaz devam (:

Yağmur dindi, yağmura inandık.|www.birboluiki.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lupin
    Lupin's avatar
    Erkek

Yüreğine sağlık kardeş güzel olmuş..

Dipnot; Noktalama işaretlerine dikkat et daha etkili olsun yazın.

Noktayı bulana kadar cümle dimağımda bin kere dolaşıyor :|

Edit: Novalgin benden önce iletmiş :)

Rus ile aldatmayanı etmeli takdir,tek biri ile uslanmayanın hakkı köçektir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

xous bunu yazdı:
    -----------------------------

hemşo kafayı çekipmi yazdın

:D Eh biraz tabikide :)

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

HannibALgan bunu yazdı:

Biliyor musun doktor, Ben kendimi kandırmışım. Çünkü ben hayatı kaybedeni olmayan adil bir oyun sanmışım...

Farklı bir tat ayrı bir lezzet olmuş kardeşim ;) Öncelikle emeğine saygı gösterip en ince ayrıntısına ve vermek istediğin veya yüklemek istediğin anlamlara kadar okuduğumda şunu gördüm: Yitip gidenlere veya yitirilenlere karşı sessizliğin içinde ki yansıması, çaresiz kalışın darp ettiği ruhunda bıraktığı morluklar... Gerçekten farklılık arzeden bir çalışma olmuş. Tebrik ederim.

Saygılarımla

:)  Saolasın Yol göstericim gaza getirirsin beni her seferinde senin yazılarını ne zaman moralim bozuk olsa okurum ...

Beni hep kavgalarımdan bildiler...Sevdiğim kız, sevdiğimi bilmeyen kız.Yalnız, çaresiz, belimde tabanca. Sevdiğimden, sevdiğim için kaçtım. Kafanı kaldırıp bi Bak !!! Cennette Cehennemde Bu Dünyada... An gelir Izdırap dolar,İsyanlar Başlar ... Ve An gelir Ölmek İstersin... Namluya bir mermi sürüp Kendine veda Edersin... Parmağın Tetikdetir Ama.. O tetik o kadar ağır gelir ki insana.. Çekemezsin !!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

NovalgiN bunu yazdı:

fisek hocam yazmaya devam etmelisin.

Ancak

152 kelimede sadece 7 adet noktalama işareti kullanmışsın. Aman dikkat cümleler birbirinden ayrılsın. yoksa insanların kafasında hiçbirşey kalmaz. Tam gaz devam (:

Haklısın yaaa noktalama işaretlerim hiç yoktur :S lisede hocalarımda da derdi :)

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berraa
    berraa's avatar
    Dişi

susmak .. susmak ta bir şeylere tepki değil mi aslında .. oda çok şey anlatmaz mı ? bir insan neden susar sessizliğe bürünür ki ..
    karşısındakine yetemediğini anladığında susar insan ( en azından ben) 

Çok güzel ifade etmişsin ..anlatmışsın eline sağlık ..devamını getirmelisin..

Başarı için kişilikte değişim şart..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fisek
    fisek's avatar
    Erkek

berraa bunu yazdı:

susmak .. susmak ta bir şeylere tepki değil mi aslında .. oda çok şey anlatmaz mı ? bir insan neden susar sessizliğe bürünür ki ..
    karşısındakine yetemediğini anladığında susar insan ( en azından ben) 

Çok güzel ifade etmişsin ..anlatmışsın eline sağlık ..devamını getirmelisin..

devamı profilimde var bakarsanız suskun sözler 2 diye açtığım konularda :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    berraa
    berraa's avatar
    Dişi

evet baktım onuda çok begendim zaten :) 

Başarı için kişilikte değişim şart..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sosyopat
    Sosyopat's avatar
    Erkek

kardeşim döktürmüşsün çok iyi olmuş hemen ekledim arşive ;)

Eğer En İyisi Olmak İstiyorsan Sana Saygı Duymalarını Sağla, Saygı Duymalarını İstiyorsan Kimseye Saygı Gösterme, Kimseye Saygı Göstermezsen Saygıyı Sen İcat Ettin Zannederler
Toplam Hit: 4712 Toplam Mesaj: 23