folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Sütaş Süzme Peynir Almayın

Sütaş Süzme Peynir Almayın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    frekaze
    frekaze's avatar
    Erkek

Bizim Eğitim kurumda 2 günde bir sütaş tüketimi rahat 400kg vardır süt peynir vs kahvaltıda özellikle adamlar günlük partiler halinde getiriyor. Ve direk araçtan indiği gibi yemekhanenin özel depolarına alınıyor. Bu resimde görüldüğü üzere depolamda sıkıntı var tahminim ürünü araç bıraktı ve belli bir saat ürün dışarıda unutuldu sonrasında malum raf ömrü denen olay erken gerçekleşti. Sütaş iyidir. Eğitime destek verir. o yüzden ufak birşeyde büyütmek yerine direk sütaş ile irtibata geçebilirsin ki sana itiraz edeceklerinide sanmıyorum aksine daha çok üstüne düşerler. Sütaş ana merkezini (karacabey) ulabilir yada mail atabilirsin.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

beyler yorumları okudum büyültülecek bir konu şu ben fark etmeden bunu yiyip zehirlenirdim + alkol ile beni böbrek yada karaciğer yetmezliğine sokup diyaliz hastası olabilirdim, marka büyüktür bana denk gelmiştir doğrudur sizde birşey yoktur oda doğrudur ancak bu tip bir olayın bir daha olmaması için sineye çekmek saçmalık olur durum ile alakalı ,

halk sağlığı il müdürlüğünden gelip numune alacaklar , sütaş gelip ürünü inceleyecek yani bu mevzu bir daha olmasın diye birşeyler olacak , metro marketin şarküteri reyonu kapalı buzdolabı şeklinde orada 500e yakın kutu vardı aynı partiden muhtemel onlarda bozuk fark etmeden bir insanın yemesini önledim.Metro elindeki peynirleri satıştan çekeceğini söyledi.durum aydınlatılana kadar.

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

beyler yorumları okudum büyültülecek bir konu şu ben fark etmeden bunu yiyip zehirlenirdim + alkol ile beni böbrek yada karaciğer yetmezliğine sokup diyaliz hastası olabilirdim, marka büyüktür bana denk gelmiştir doğrudur sizde birşey yoktur oda doğrudur ancak bu tip bir olayın bir daha olmaması için sineye çekmek saçmalık olur durum ile alakalı ,

halk sağlığı il müdürlüğünden gelip numune alacaklar , sütaş gelip ürünü inceleyecek yani bu mevzu bir daha olmasın diye birşeyler olacak , metro marketin şarküteri reyonu kapalı buzdolabı şeklinde orada 500e yakın kutu vardı aynı partiden muhtemel onlarda bozuk fark etmeden bir insanın yemesini önledim.Metro elindeki peynirleri satıştan çekeceğini söyledi.durum aydınlatılana kadar.

metro deposundan kaynaklı bence

Amatör forever
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    imlegend bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı

peynirinizi evde yapın açık sütün kilosu 2 liraya kadar düşmüş.

Resmi Gazete 7 Aralık 2016 ÇARŞAMBA MOLDOVA CUMHURİYETİ MENŞELİ BAZI TARIM ÜRÜNLERİ İTHALATINDA TARİFE KONTENJANI UYGULANMASINA İLİŞKİN TEBLİĞ

Fiyat muhtemelen bu yüzden düştü.

En anlamadığım ise Bu kadar Domuz etini kim tüketecek???

@nereodi mürit Kedi şeyini görmüş yaram var demiş. Adamları direk karalamadan bir telefon aç durumu anlat. Adamlara hem bilgi ver hem de sebebini öğrenir. Hediye ürün bile gönderebilirler. Belki aynı partide üretim hatası vardır adamlar diğer ürünleri de toplarlar. Koca firma ürünler satılana kadar bir dünya elden geçiyor.

domuz eti mi hani nerede satılıyor?  

Çok sıkılıyom
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek
    nereodi bunu yazdı

Bu olay asla cezasiz kalmamali, ders almalilar bundan. Ancak genelleme de yapmak yanlis. Bence de Sütas kaliteli bir firma. 

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    Delinetci bunu yazdı

Sütaşı bilmem de pınarda gıda mühendisi olarak çalışan birisi "Ben çocuklarıma pınar yedirmiyorum eve dahi sokmuyorum." demişti.

Şu sozu daha once farkli markalar icin 10 larca kez duydum. Yiyeceginden , icecegine kadar..cips , tavuk , kek , biskuvi , yogurt , nescafe , yumurta , damacana su. Ve daha nicesi..., hatta araba markasi bile var....

Ne yapacagiz hocam.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek
    THT2005 bunu yazdı
    Delinetci bunu yazdı

Sütaşı bilmem de pınarda gıda mühendisi olarak çalışan birisi "Ben çocuklarıma pınar yedirmiyorum eve dahi sokmuyorum." demişti.

Şu sozu daha once farkli markalar icin 10 larca kez duydum. Yiyeceginden , icecegine kadar..cips , tavuk , kek , biskuvi , yogurt , nescafe , yumurta , damacana su. Ve daha nicesi..., hatta araba markasi bile var....

Ne yapacagiz hocam.

yemicez geberecez bu gidişle hiç bişi yemeyek, ulan köydemiyiz inek sağıp yumurta üretelim keşke olsakta organil beslensek mecburuz işte sike sike gidip alıyoruz.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek
    DevilKingtr bunu yazdı
    THT2005 bunu yazdı
    Delinetci bunu yazdı

Ne yapacagiz hocam.

yemicez geberecez bu gidişle hiç bişi yemeyek, ulan köydemiyiz inek sağıp yumurta üretelim keşke olsakta organil beslensek mecburuz işte sike sike gidip alıyoruz.

Vallahi hocam artik nerden ne marka alacagimi sasirdim...migtostaki organik urunler reyonundan alis veris yapar oldum.. 10 yumurtaya 30 parasi veriyom. Kendime de degil cocuk icin aliyom. Sutu gunluk sutcuden aliyom yogurt yapilsin.. Unu da koyden isteyecem ekmegide evde yapsinlar..

Yapacak bisi yok.

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    khonyalim
    khonyalim's avatar
    Erkek

hocam merhaba sütaşın aksaraydaki fabrikasının çok yakınında çalışıyorum, bir boru fabrikasında bşz buradan direk fabrika satıştan günlük üretim alabiliyoruz. bunlarda bi problem yok. acaba aldığın marketin muhafaza etme koşulları veya nakliye esnasında hava alacak bi olay olmuş olabilir mi? bide peynir be hocam o sıyır üstünü :D konyalıyım ben konyalı arkadaşlar bilir biz hususi küflü peynir satın alıp yiyoruz :D 

Hep Oyunlar Senaryolar, Sustuysak Bi Yere Kadar, Aklınızdan Çıkarmayın, Türkiyedir GALATASARAY...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek

Bende bu markanın tam yağlı beyaz peyniri var. Ona hastayım. 

Tabi bu durumu da ilgililere anlatmak gerek. Varsa bir sorumlu bulunmalı. Sağlık bu boru değil. 

Toplam Hit: 5448 Toplam Mesaj: 36
sütaş