Suya Düşen İphone 4S

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek

bizim yeğen iphone 4s'i akvaryuma attı. telefon anında kapandı daha açılmadı. telefoncuya sorduk bu daha iflah olmaz dedi ama ben bi burayada sorayım dedim. sizce yapılabilitesi olur mu? bir de kardeşim yurtdışında değişimi yapılabiliyomus falan diyodu. dh de bi eleman değiştiriyomus. aslı var mı yoksa telefon gercekten çöp mü?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Akvaryum suyu tatlı sudur.Şanslısın.Hemen telefonu pirinç kavanozuna at.

Umarım telefonu açmaya çalışmadın ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

İ phone'un bir numaralı düşmanı pardon 2 numaralı 1 android 2 su bence hayır gelmez.

Converse giyen uzaylı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

Osmancık baldo pirinç bu mevzuyu çözer, o çözemezse apple store çözer.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    Jilet_Boris bunu yazdı

Osmancık baldo pirinç bu mevzuyu çözer, o çözemezse apple store çözer.

açıldı mı apple store?

Bu ilaçların, çantaların cüzdanların falan içinden çıkan plastiğe benzeyen küçük mermili tabanca mermileri gibi boncuk boncuk nem emen şeyler var,

önce pirince koy o toplardan bulana kadar, bulunca bi 12-24 saat en azından o toplara koy

Hemen bulabilirsen iphone tornavidalarından al, internette DXte 5-10 lira falan ama dışarıda kaç liradır bilmem, içini açabilirsen pilini çıkar geri kalanı kurutma makinasıyla kurut falan fişman..

Bi de acaba sigortası var mı, sigortası atıyor bazı yeni tekno. aletler ıslanınca, onu bulmak lazım sigortası varsa değiştirmek ya da açmak gerekebilir, benim laptop öyle olmuştu korudu kendini cenovar..

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EcHoLL
    EcHoLL's avatar
    Erkek

Samsun galaxy s4 active 2 kere suya düşürdüm hemde 1.5 metrelik havuza dedim gitti telefon millett aahh gitti telefon derken ben teli çıkardım havuzdan canavar gibi çalışıyor sıkıntısız. suyu yedimi işi bitti telin iphone batarya çıkarma gibi şansda yo

EcHoLL tarafından 30/Eki/13 18:16 tarihinde düzenlenmiştir

insanları Silahsızlandırmak onları köleleştirmek için En iyi Yoldur.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Castaway
    Castaway's avatar
    Homo

amerikaya giden bir tanıdıgın varsa ver. direk olarak 0 ile değişim garanti.

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Efendi
    Efendi's avatar
    Erkek

Sim kartı çıkarıp pirinci dene derim. Ayrıca ara ara çıkarıp saç kurutma makinesi ile kurutup twkrar pirince sok. Bir iki gün böyle yap. Sonrasında çaılırsa ne âlâ.

Harabat ehlini hor görme Zakir, defineye malik viraneler var...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    Castaway bunu yazdı

şu an amerikada olan bir tanıdıgım var ona göndersem değişim yapabilir mi ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Seastar bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Değişim yaparlar ama beleşe yapmazlar.Birde imei numaran değişeceğin için pasaport+100 lirayıda hazırlamalısın.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seastar
    Seastar's avatar
    Erkek
    Citizen bunu yazdı
    Seastar bunu yazdı
    Castaway bunu yazdı

Değişim yaparlar ama beleşe yapmazlar.Birde imei numaran değişeceğin için pasaport+100 lirayıda hazırlamalısın.

ne kadar bir değişim ücreti isterler hocam bilgin varmı ?

Toplam Hit: 3161 Toplam Mesaj: 15