Suya Düşen Telefona Ne Yapmalı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

iPhone'de o kadar parayı garantiye veriyosun zaten iPhone'nin garantisi daha farklı. göndermeyi deneyin büyük ihtimalle yeni bi iPhone gönderirler.

=)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maresca
    Maresca's avatar
    Erkek

Hocam iphoneunuzu sudan çıkarttığınız suyunu akıtıp oda sıcaklığında bekletseydiniz wireless problemi haricinde bir problem çıkarmazdı. Tecrübeyle sabit, kışın 6-7 kez karın içine düşürdüm uludağda hiçbir problem çıkarmadı. Zaten sudan çıkardığınızda telefonu açmaya çalışsanızda açılmaz kendisini korumaya alıyor.(iphone 4 için konuşuyorum 3g veya 3gs de denemedim)

Gel bili bili gates
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Nasi yani iphone garanti kapsamına giriormu denize düşen telefon?

Bir iki gün sonra tekrar açmalarını söyliimmi şarja takıp yoksa daha fazlamı beklemek lazim

wireless calismasada olur wireles ile işleri olmaz zaten

HolyOne tarafından 27/Eki/12 13:59 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Hocam ben de iphoneu dusurdum, sim kart cikiyodu bi tek simkart yuvasini kokten cikardim o gece pirince yatirdim. Ertesi gun kalsiyum klorür kristali buldum 2 gun de onun icinde yatti alet. Tabi ilk adim olarak telefonu pili cikaramasam da kapattim. 

Halâ calisiyor hatta simdi ekrani kirik, yine de bana misin demiyo :)

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Milk:

Cihazlar türkiyeden alınma değil, iphone 5 iki adet. Zaten suya düşmüş telefon garanti kapsamına girmezki hiçbi durumda

Applecare var mi? Applecare varsa 149*2 applecare plus varsa 99*2 dolara ikisini de yenilerler. 

...said addicted.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

musteri memnuniyeti olayini abartmis iphone.

apple.com da livechat diye bir olay var. yazis ordaki gavurla, derdini bir anlat bakalim, ne diyecek.

All I need is a possibility.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ugur0
    ugur0's avatar
    Erkek

valla arkadaş 4s i çamaşır makinesinde yıkamıstı(= 100liraya yaptılardı telefonu

imza
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    mizahi bunu yazdı

musteri memnuniyeti olayini abartmis iphone.

apple.com da livechat diye bir olay var. yazis ordaki gavurla, derdini bir anlat bakalim, ne diyecek.

Aylardir ariyorum, nerde bu kodumun livechat i, bi kere denk geldim bi daha bulamadim. Link varsa pmle hocam

...said addicted.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek

holücüm öncelikle cihazı hiç birşekilde çalıştırmayı denemeyin.htc evo'yu çamaşır makinesinde yıkayıp sonra bataryayı çıkarıp çalıştırınca içteki devreleri yaktık.normal değeri 1100 tl bi telefondu.telefoncu bir arkadaşım var o bi güzel kuruladı ancak cihazın ekranı su aldığı için ekranı değiştirmek zorunda kaldık ve telefonun 350 tl gibi bi rakamla çalıştı tekrar.ancak eskiye göre performansta düşüklük var hızlı geçiş yapmaya çalıştığımızda hafif donmalar olmuyor değil.ancak şuan bir şekilde de olsa çalışıyo :-) 

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagilgurbuz
    cagilgurbuz's avatar
    Erkek

vaktiyle ben telefonumla denize girip yüzmüştüm . Telefonu alkolde yıkadım tuzu çözünsün iyice diye sonra 1 hafta kurumasını bekledim düzeldi 6 yıldır kullanıyorum :D

The pain you feel today is the strength you feel tomorrow.
Toplam Hit: 11196 Toplam Mesaj: 60