System Of A Down ???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hell_is_cool
    Hell_is_cool's avatar
    Erkek
    Yahu nereden açtım bu forumu.Demek türk düşmanıymışlar haa? Günde 5 şarkısını dinlemezsem soad krizim tutardı.Bundan sonra gelde dinle şimdi.Siz bunu okuya durun ben bi soluk şarkılarını sileyim.Bi arada forumlarına bi saldırı gerçekleştiririm olur biter.
    Tamam tamam sakin olun.Ben onların kulaklarını çekerim.Ailerleri ile görüşürüm.Çocuklarının nasıl bize nasıl kötü sözler söylediklerini ispiyonlarım.Yaramazlar.

bunu yapmayacaktın SYSTEM OF A DOWN

that the soothing light at the end of your tunnel is just a freight train comin your way
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dynamite
    dynamite's avatar
    Dişi
    *iktirip gitsinler...pis türk düşmanları!!!!

kendi omzuna tırman..başka nasıl yükselebilirsin ki?? NIETZCHE
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zehir26
    zehir26's avatar
    Erkek
    ilginç şarkıları var o. çocuklarının ama dur bende sileyim(beğeniyorum ama milletime küfredenin ta a.a.k)

Good Day To Be Alive Sir...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zehir26
    zehir26's avatar
    Erkek
    bizede lazım böyle lavuklara küfür etmeyi öğretecek bırak konseri tuvalete bile sokmayacak bir grup.

Good Day To Be Alive Sir...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    avkan
    avkan's avatar
    Erkek
    system of down elbet bir gün yok olacak ama"TÜRK MİLLETİ İLELEBET PAYİDAR KALACAK"

ZEROCOOL KARDEŞ "Fuck the Turk"diye bagirmaya basladilar,biz sok olduk.Tabi birkac ipne nazi de gaza gelince ortalik resmen nazi bayramina döndü.Biz cok sasirdik ama bisey yapamadik tabi cünkü baya korktuk.Ayrica eminim orda bizim gibi baska türklerde vardi ve onlarda korkudan bi bok yapamadilar." KORKTUK KELİMESİ ÇOK AYIP

avkan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AlexTrusk
    AlexTrusk's avatar
    Erkek
    italya konserinde "aerials"--> türkçe karşılığı ile "özürlüler" şarkısını söylemeden önce::

-Bu parça tüm özürlülere ve Türklere diye bağırmış köpekler!

bir ara bir forumda rastlamıştım.. soad"ın forumlarına kayıt olmak isterken ülkeyi "Turkey" diye seçince---> "Error! Invalid Country" mesajı geliyordu. Ben de kendim deneyip onaylamıştım.

ayrıca ""P.L.U.C.K."" isimli şarkılarında direkmen ermeni soykırımından(sözde soykırım) bahsediyorlar.. adamalar 1 ideolojiye hizmet ediyorlar apaçık belli..

NOT: Ermeni soy kırımı olmuş gibi konuşanlara rastlıyorum. Lütfen biraz da olsa araştıralım.. Soykırım değil, sözde soykırım diyelim... unutmayınki o yıllarda asıl soykırma uğrayan bizleriz!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bozkurt1071
    Bozkurt1071's avatar
    Erkek
    arkadaşlar ben amerikada yaşıyorum ama BURADA Kİ HİÇBİRŞEY AMA HİÇBİRŞEY TÜRKİYENİN YERİNİ TUTMUYOR.Öncelikle bunu söyliyeyim artık amerikan özentisi olmayalı.

İkincisi bu grubun değil cdlerini almak müziğini mp3 ten bile dinlemek taviz vermek demektir.bugün bu kadar küçük görünen tavizi veren türk gençliği ,bunudan 50 yıl sonra ağrı dağını ermenistan a devretme tavizine kadar gidebilir.Tavizler kanser gibidir önceden durdurulmazsa bütün vücudu mahveder canlıyı yok ederler.

tek istediğim bu tavizin son bulması ve güzel türkiyemin tüm vatandaşlarının bu ırkçı insanlardan haberdar olarak, onları cd raflarından mp3 dosyalarına kadar her yerde reddetmeleridir.
    bu sadece türklükle alakalı değil.bu grup evrensel bir hatadır ve en azından türk halkı tarafından reddedilmelidir.
    (bizi *ikmekten bahseden bir grup bu kadar sevilmez.
    çanakkale de ölen 250.000 şehidimin kanlarına yanarım.)
Toplam Hit: 6213 Toplam Mesaj: 28