folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hertürlü Web tabanlı Saldırı Taktik ve Stratejileri
linefolder T H T Was Here // Nush İle Ulsanmayanı Etmeli Tekdir... / Cevabı Gördük, Cevabını Verdik...

T H T Was Here // Nush İle Ulsanmayanı Etmeli Tekdir... / Cevabı Gördük, Cevabını Verdik...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THTSoldier
    THTSoldier's avatar
    Erkek

Bu Mail Aşşağıda Adı Geçen Şahsiyetin Bütün Mail Listesine Otomatik Olarak Yollanmıştır... Lütfen Okuyunuz

Selamlar,

Bildiğiniz gibi Zigzavor Denilen Ezik Şahsiyetin,

Web Sitesi,
    Hostun bulunduğu portal,
    Bütün mailleri,
    Bütün Ftpsi (Hacklenmiş ve yayınlanmış),
    Kişisel Bilgileri,
    daha sonra donu haric(işimize yaramayacağını düşündüğümüz için almadık),

hacklenmiştir...

Fakat bu ezik arkadaş, hala utanmadan, Beni hacklemediler, hostcuma şifremi sordular söledi, ben değil hackledikleri karşı komşumuzdu, ben hepsini hackledim ondan bana karşılar, "Ben mesihim, beni hackledikleri için çarpıldılar" vs tarzında yazılar yazmaktadır..

Arkadaşın Msn Adresi 45 dakika önce tarafımızdan sikilmiş, Maili transfer edilmiştir...

Şu andan itibaren msn listelerinizde ezikzigzavor@yahoo.com adresini görürseniz eğer korkmayınız, o ezik zigzavor tarafından hacklenen zigzavor@zivzavor.com isimli maildir, Artık böle bi mail kalmamış tarih olmuştur...

Şimdi son uyarımızdır...

An itibari ile arkadaşın 6 maili birden hacklendiğinden dolayı iletişim kurulacak herhangi bir mail adresi kalmamıştır, siz biliyorsanız telefonunu fln iletirsiniz :P

ELİMİZDE KENDİSİ TARAFINDAN

UZUN SÜREDİR SÖYLENEN YALANLAR,
    ŞEREFSİZLİK YAPMAYIP ÖZEL BİLGİLERİ OLUPDA YAYINLAMADIĞIMIZ MAİLLERİ,
    MİLLETİ BİRBİRİNE ŞEREFSİZLİK YAPIP DÜŞÜRÜRKENKİ SÖYLEDİĞİ YALANLARIN KARŞILAŞTIRMALARI,
    ALDIĞIMIZ LOGLARDA İNSANLAR HAKKINDA SÖYLEDİĞİ HERŞEY,
    REZİLLİKLERİ,
    HOSTUNDAKİ BİLGİLERİ,
    ***"sizlerinde içerisinde olduğu msn listesi",

VE HACKLERKEN ALDIĞIMIZ 50 YAKIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜNÜ :) (ASIL BOMBALAR),

VE GERİ KALAN BÜTÜN EZİKLİKLERİ TARAFIMIZDAN ZAMANINDA İSKO EZİĞİNE YAPILDIĞI GİBİ WEB SİTESİ HALİNE GETİRİLMİŞTİR.... BU WEB SİTESİNİN ADRESİNİ SİTEMİZİN 10 ADMİNİ BİLMEKTEDİR.

KENDİSİ TARAFINDAN HALA DUYACAĞIMIZ EN UFAK BİR SÖZ, HALA EDECEĞİ EN UFAK BİR LAF, KÜFÜR, TEHDİT VS DURUMUNDA,

TAHRİBAT.COM İSMİNİ AZINA BESMELESİZ ALDIĞINI DUYDUĞUMUZ DURUMDA

BİZDEN ALACAĞINIZ 2. MAİLDE BU WEB SİTESİNİN LİNKİNİ YAYINLAYACAĞIZ...

ARTIK KENDİNİSİ İSTANBUL KÖPRÜSÜNDEN Mİ ATAR, ANTEP KERHANELERİNEMİ DÜŞER BİLEMEYİZ..

FAKAT BİZ BU KADARDA İNSAFSIZ DEĞİLİZ, ARKADAŞIMIZIN ARTIK SUSUP, SENİNİ KESMESİ, ADAM OLMASI EFENDİLİK YAPMASI, DERSLERİNİ ÇALIŞMASI, BİZİ ÜZMEMESİ, YEMEĞİNİ YEMESİ,ERKEN YATMASI, KÖTÜ KANALLARI İZLEMEMESİ, ARKADAŞLARI İLE KAVGA ETMEMESİ DURUMUNDA, DÜZGÜN BİR ŞEKİLDE KONUŞMASI DURUMUNDA, 1 AY İÇERİSİNDE MAİL ADRESİ YENİDEN KENDİSİNE VERİLECEKTİR :)

EFENDİM BİZİ OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER, BU KONU İLE İLGİLİ BİLGİ TAHRIBAT.COM'DA VERİLECEKTİR, ORADAN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ...

SAĞOLUN VAROLUN...

Tariqat-Ul Tahribat.Com

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Google
    Google's avatar
    Erkek
    Huh şimdi akıllanır heralde (: ...

Abra Kadabra
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sirpence
    sirpence's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    hele daha akıllanmamış mı?:D
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KorteX
    KorteX's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    nah suraya yazıyorum bu adam uslanmaz.. akıllı olmaz.. buda isko yoluna düştü ( bok yoluna ) :D

Yetim düşler bekçisi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ebter
    ebter's avatar
    Erkek
    sağlam iş yaptnz walla helal olsn

//www.radyosu.org\\//Gerçek Yeraltı\\
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spybreak
    spybreak's avatar
    Erkek

KorteX bunu yazdı:
    -----------------------------
    nah suraya yazıyorum bu adam uslanmaz.. akıllı olmaz.. buda isko yoluna düştü ( bok yoluna ) :D
    -----------------------------

bak buna katılıyorum hocam ;)  

REMEMBER! RESPECT IS EVERYTHING
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

uslanmaz...

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Allah Tarikatımıza Zeval vermesin, Allah tarikatımızı başımızdan eksik etmesin

Valla ne desem boş, en kötü zamanımızda tarikatımız yanımızda oldu gerisi boş, çoluk çocuğun attığı yalanlar yüzünde maskara oluyorduk, tahrikatımız sağolsun eline verip gönderdi...

Herdönemde böyle kilottan fırlayan yarak gibi kişiler çıkmıştır ve herdefasındada tahribat o yarağı alıp götlerine geri sokmuştur, geçmiş tarihe tanık olanlar bilir, böyle geldiği gibi böylede gidiyor, fakat tarihten ders almıyorlar...

Ha bu arada deca hocamıza gonderdiği mailden dolayı çok teşekkür ederim, biz tarikatımıza bağlılığımızı hiçbir zaman unutmadık, tarikatımızda herzaman bizden desteğini eksik etmedi...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    arsız ezik.... nasılda kapak oldu aklı sıra beni hacklemiş vsvsv rüyasında bile göremeyeceği arap taşşana keskin ter kokusu bile olamayacak adam.. asırlardır 3. bir şahıs şifremi dahi görmedi :D geldi onun rüyasında bile uzanamayacağı decameron ustasının abisinin şifresini almış sözde :D deca miksin seni emi...

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RemotE
    RemotE's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Decaaaaaaaaaa ne o herkesi mikion kıskanıyorum ama ueheuheuheuehuh öjadgksghlskdhg :D:D:D:D:D

Bizi Satanı Biz Bedavaya Veririz..! http://www.intikal.org - http://www.ohbea.com
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yasin_55
    yasin_55's avatar
    Erkek
    post çok eğlenceli la tekrar okuyacam :))
Toplam Hit: 5099 Toplam Mesaj: 23