T-Mobile Hotspot Problemi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    badass
    badass's avatar
    Erkek
    iQsuz bunu yazdı
    badass bunu yazdı

Turkiye'de T-mobile oldugunu bilmiyordum bile. Ama Amerika'da hotspotta hic farketmiyor bilgisayar olmus telefon olmus, ben verizon kullaniyorum ama asistanimin tmobile'i var onun hotspotindan baglaniyoruz her sekilde.. Herseyi bagliyabiliyorsun. Mantiken telefon baglaniyorsa bilgisayarda baglanabilmeli. Belki bilgisayarda bir sorun vardir bir daha kontrol et. Belki telefon bilgisayardan cok uzaktadir. Veya ayni anda kac alet baglanabilir ayarlarina falan bak. 

Kolay gelsin. 

Amerikadayiz hocam zaten.

Fakat eve gidince su vpn olayini deniycem.

Acaba chromeda boyle plugin falan yok mu bilgisayari telefondan baglanmis gibi gosteren

Bi tmobile dukkanina gir onlara sor, cunku ucretsiz senin hotspot yaratman. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    enes
    enes's avatar
    Erkek

Ingiltere de yasiyorum ben de 3G kullaniyorum. Ayni sorun benim de basima gelmisti,

Cozum yollari;

Almis oldugun hat Kontratli mi ? Yoksa pay as you go mu ? ( odedigin kadar kullan)

Sayet pay as you go ise hotspot yapamazsin cunku erisimi kapatiyorlar, Eger Kontratli ve Unlimited data paketliysen hic bir problem yasayamazsin. 

Is yerin de calisan arkadaslar da T-mobile kullaniyor. Dukkan da Laptopa hotspot yapiyorlar.

Saygilar.

Hanimabi Sen Neler Dedin Oyle :( http://www.youtube.com/watch?v=YRbUA9UuUqk
Toplam Hit: 4897 Toplam Mesaj: 13
t-mobile hotspot problem