folder Tahribat.com Forumları
linefolder Yazılımlar / Diğer Programlar
linefolder T3 Tutanak Gönder Mobil Uygulaması [#OYVER]

T3 Tutanak Gönder Mobil Uygulaması [#OYVER]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    g2k
    g2k's avatar
    Erkek

Merhaba sevgili müritler ve mürideler, 

Oy ve ötesi T3 Tutanak Sistemi için mobil uygulama yapmış. Oy verelim oylarımıza sahip çıkalım. 

Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.oyveotesi

App Store: https://itunes.apple.com/tr/app/t3-tutanak/id1222756158?mt=8

https://www.youtube.com/watch?v=ro5gdghXyjc

Nedir bu diyenler için;

16 Nisan’da yapılacak Anayasa Değişikliği Halk Oylaması’nda 81 ilde sandık sonuç tutanaklarının Türkiye Tutanak Teyit Sistemi’ne (T3) aktarılmasını ve böylece YSK seçim sonuçlarının bir sağlamasını yapmayı hedefliyoruz. Bu amaçla bütün vatandaşların kullanabileceği bir mobil uygulama hazırladık: Mobil cihazlarınıza kolayca yükleyebileceğiniz T3 Tutanak Gönder uygulaması.

16 Nisan Pazar günü bu uygulama ile görev aldığınız sandığın sonuç tutanağının fotoğrafını çekip T3 sistemine yüklemenizi bekliyoruz.

Sandık başında görev alsanız da almasanız da resmi sandık sonuç tutanakları sınıf kapılarına asıldıktan hemen sonra, ulaşabildiğiniz kadar çok tutanağın fotoğrafını çekip T3 sistemine göndererek sonuçların sağlamasının yapılmasına doğrudan katkıda bulunabilirsiniz.

Bunu mümkün olduğu kadar çok kişiye duyurmak için de sizlerin desteğine ihtiyacımız var! Lütfen çevrenize bu uygulamadan bahsedip sosyal medya hesaplarımızdaki içerikleri paylaşın.

Uygulamayı İndir, Uygulamayı Paylaş; Seçim Günü Sonuç Tutanağının Fotoğrafını Çek, T3’e Gönder!

g2k tarafından 13/Nis/17 13:40 tarihinde düzenlenmiştir

g2k[et]tahribat[dat]com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

önemli bi konu up up olsun.. yapanların ellerine sağlık

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek

Bu oy ve ötesine biraz kuşkulu bakıyorum. bu konudaki programla alakalı değil kuşkum ilerde b.ku çıkacak bunların ahanda buraya yazdım.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

gereksiz bir uygulama. zaten sandık başında her gruptan bir sürü adam oluyor. kavga dövüş çıkıyor. ysk sistemde oynama yapsa bile kim hangi sandıktan neyin çıktığını bildiği için ysk sistemi ile gerçek sonucun kıyası yapılıyor.

hatta bazıları var sadece kendi sandığını değil bütün sandıkları ezbere biliyor o derece takip ediyorlar. 2014 seçiminde sandık başında beklemiş olarak yapıyorum bu yorumu.

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı

gereksiz bir uygulama. zaten sandık başında her gruptan bir sürü adam oluyor. kavga dövüş çıkıyor. ysk sistemde oynama yapsa bile kim hangi sandıktan neyin çıktığını bildiği için ysk sistemi ile gerçek sonucun kıyası yapılıyor.

hatta bazıları var sadece kendi sandığını değil bütün sandıkları ezbere biliyor o derece takip ediyorlar. 2014 seçiminde sandık başında beklemiş olarak yapıyorum bu yorumu.

Peki sandık sonuçları ile YSK sonuçları arasında bir değişiklik oluyor mu?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esinti
    esinti's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    cankol bunu yazdı

Peki sandık sonuçları ile YSK sonuçları arasında bir değişiklik oluyor mu?

YSK zaten sandık sonuçlarını kullanır.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Fox tv de Fatih portakal a da çıktı uygulama.. İndirmedim ama analizi vs kim yapacak ? Bununla ilgili kağıttaki bilgileri yazıya döküp otomatik olarak vt ye falan mı ekleyecek arka planı nasıl onu merak ettim :)

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    csfrt
    csfrt's avatar
    Erkek
    coder2 bunu yazdı

Fox tv de Fatih portakal a da çıktı uygulama.. İndirmedim ama analizi vs kim yapacak ? Bununla ilgili kağıttaki bilgileri yazıya döküp otomatik olarak vt ye falan mı ekleyecek arka planı nasıl onu merak ettim :)

hocam tutanaklar sisteme yüklendikten sonra tutanaklar random olarak kişilere gönderiliyor ve herkes tutanağı digital ortama aktarıyor. sanırım bir tutanağı 3-5 kişi falan sisteme giriyor ki güvenilirlik açısından.

ruh eşi çok sıradan, bana suç ortağı lazım.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

İlla trollemek isteyenler olacaktır , eğer aynı tipte çıktı oluyorsa arka planda bi tool çalıştırıp atmak mantıklı olur. Tabi foto montaj yapıp foto atılır sa işleri biraz zor 

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

facebook yayınlamıyor bu linki.. sakıncalı bulmuşlar..

Ne Mutlu Türk Doğana..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    twilight_flame
    twilight_flame's avatar
    Erkek

Hocam bu sefer olacağı söyleyeyim ben sana, bir grup kişi toplanacak bu sefer istemediği sonuç olursa sürekli yalan yanlış tutanak göndererek seçimlerde şike oldu falan filan diyecekler, sonuçta uygulamanın denetim mekanizması yok.

3 seferdir sandık başkanlığı yapıyorum, başımdan geçen olayı anlatayım, sandık kurulu saat 07:00'da hazır olur okulda ve hazırlık yapılır, işte oy pusulası arkası sandık mührü ile mühürlenir, zarflar mühürlenir falan filan.

Parti ismini vermeyeyim bir parti üyesi saat 07:55'te geldi, tabiki ondan önce gelenler ile 1 başkan +3 üyeyi oluşturduğumuz için biz evrakları açıp mühürlemeyip hazırladık bile sonuçta 5 dk içinde vatandaş oy kullanmaya başlayacak. 

Hiçbir sorun yok herşey devam ederken, bitime son 30 dk kala bu geç gelen partilinin okul sorumlusu geldi, tüm sandıklara itiraz ediyoruz, biz olmadan oy pusulası falan açıldı diyerek söyledi, adamda tamam dedi, bende şahıs hakkında tutanak tuttum, geldiği saati falan yazdım, kendisi itiraz etmedi tutanak olunca, yani kendi kurulundaki adam bile sahtekarlık yapmaya çalışıyorken ben programın hiç şansı yok bence...

Sevgimizin Bittiği yerde Nefretimiz Başlar...
Toplam Hit: 3357 Toplam Mesaj: 18
referandum oyver sandık tutatank oyveötesi