T610 Vs. 3650

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaCReS
    NaCReS's avatar
    Erkek
    slm ben bu telefonlardan birini almayı düşünüyorum... hangisini önerirsiniz... sony ericsson t610 mu yoksa nokia 3650 mi ? veya o fiyatlara başka marka cep telefonu var mı almamı önerebileceğiniz ?.. ewt görüşlerinizi bekliom ?.. thanx...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    3650 kesinlikle!

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    holy abiye katılıyorum :9

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    magecy
    magecy's avatar
    Erkek
    Ericsson mu? ....> Dinlen dinlen kaç abi!

Love is a name Sex is a game Fuck the name Play the game
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    3650 al baba..tüm programlarından benden sana beleşş...ona telefon diyen dilleri eşek arısı soksun wala..
    bi sigarayı ateşleyemiyo..tv kumandası tv sonsuz video çekimm.allaaam say say bitmezz...neyseee al gitsin işte...
    yaw ben bu sitede en çok bu beyaz sayfaları seviyorum züper yaw...allah akıl fikir vermiş üstat bembeyaz cillop gibim sayfa yapmış forum morum gözüm gönlüm açılıyo...ihtiyacin olursaa yaz kardişş..3650/7650 java ve symbian desteği verilir full cracked..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaCReS
    NaCReS's avatar
    Erkek
    ya aslında benimde gönlüm 3650 den yana ama çok büyük yaw.. erikson onun yanında oyuncak gibi kalıyo... bide serwo tv mv fln demişsin... biraz daha açsana bu konuyu ne demek istediğini tam anlayamadım... unutmadan şeyhimiz diyosa t610 defteri kapanmıştır
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NaCReS
    NaCReS's avatar
    Erkek
    bildiğim kadarıyla eriksonda symbian fln olmadığı için değişik yazılımlar yükleyemioz.. ama 3650 de yükleyebilioz.. ne tür yazılımlar yükleyebilirim bu telefona ve nerden bulabilirim?.. övün birazcık telefonuda gaza geliym
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetufo
    mehmetufo's avatar
    Erkek
    bencede 3650 daha iyi. baba telefon t610 kullandim cok ta iyi degil. 2 mb hafizaya sahip. cektigi resim boyutu kucuk. nokia 800x600 boyutunda. bide nokianin programlari daha fazla.
    3650 yi alman daha iyi.

Elmas gibi ol ki yandığın zaman ne yerde külün,ne gökte dumanın kalsın.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    ewet baba 3650 yi açalım.açalım da toparlayamayız diye korkuyorum...baba real one yüklü geliyo zaten tv izleyebiliyosun..artııı ne yüklersen o oluyo telefon..gaza gelmene gerek yok..telefona dikkatle yanaş gör bak bi yığın gaz kokusu alırsın gaz dolu wala.ben 7650 kullanıyom..aynılar.tek fark 16mb hafıza kartının ek olarak gelmesii..şu an 128 mb ye kadar mmc card çıkmış durumda.süper diyorum.şu ajn üstüne tel yok..çünkü symbian işletim sistemini destekliyo..bu demek oluyo ki telefonun sonu yok..hergün bi sürü proıgram çıkıyo.yükle yükle dur.hafızanda war 1000 şükür kii...seni bişekilde geniş bilgilendiririm ıcq weya yahoo mes. ile konuşursakk..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    casanowa
    casanowa's avatar
    Erkek
    iyi güzel telefon ama sunuda kabul edinki tipsizin önde gideni.... tipini boşver, mesaj yazma olayı nasıl olcak???
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    sünnetçi olm azmışın wala...mailini bırak..sana program gönderiim.her yerde alkış kıyamet veryansız etmişin...sana yardım edicem...3659 we sen mutlu bi aile olucaksınız :)))))
Toplam Hit: 4017 Toplam Mesaj: 12