folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Taban Puanları

Taban Puanları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GeForce
    GeForce's avatar
    Erkek

Össde aşağı çekilen (önlisans 145,lisans 165)taban puanları nasıl yorumlarsınız?Bize bi faydası olurmu?Olursa nasıl?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    GÜzel oluyo dahada güzel oluyo üniye girmek kolaylaşıyo ve şimdi üniden mezun olan ve kendini daha ii geliştiren adamlar işe alınack bnce ii oldu
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

skyvalet bunu yazdı:
    -----------------------------
    GÜzel oluyo dahada güzel oluyo üniye girmek kolaylaşıyo ve şimdi üniden mezun olan ve kendini daha ii geliştiren adamlar işe alınack bnce ii oldu

Nesi iyi oldu anlamadım olaylara biraz genelden bakalım ; İlkokul ve liselerde 5 zayıfı olan gül gibi bi üst sınıfa geçirtiliyor.. Üniv.lerde taban puanları düşürtülüyor bu yaptıkları eğitim sistemimizin bir rezillik olduğunun itirafıdır başkada bişe değildir ! 

selam gençlik!
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ahmike
    ahmike's avatar
    Erkek
    hem olum hem de olumsuz yanları var elbet. ama adamlar boş durmaktansa gitsinler biraz bilgi alsınlar.

Sessiz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    Mortunes bunu yazdı:

skyvalet bunu yazdı:

Nesi iyi oldu anlamadım olaylara biraz genelden bakalım ; İlkokul ve liselerde 5 zayıfı olan gül gibi bi üst sınıfa geçirtiliyor.. Üniv.lerde taban puanları düşürtülüyor bu yaptıkları eğitim sistemimizin bir rezillik olduğunun itirafıdır başkada bişe değildir ! 

aynen mortunes katılıyorum.kafanı kullan (zeka) veya çalış o kadar sene,sınıfı zor geçen adamlar üniversiteye girsin.sonmra da onlardan hayır bekle
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    skyvalet
    skyvalet's avatar
    Erkek
    bak dikkat ettysen ben sana zyfı olanları geçirmelerini desteklediğimi sölemedim.SAdece böle  olunca üni mezunu artıyo ve kendini geliştirenler işi kapıyo bölesi bnce daha ii.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Darkroasted
    Darkroasted's avatar
    Erkek

bence sadece bu seneyi göze alınarak yapılan bir değişiklik bu

çünkü çok az mezun verdi bu sene liseler, adamlarda kimse açıkta kalmasın dye puanları indirdi.

önümüzdeki sene tassak bizim başımızda patlicak :S

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek
    Keşke 200 olsaydı taban puanı
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek

skyvalet bunu yazdı:
    bak dikkat ettysen ben sana zyfı olanları geçirmelerini desteklediğimi sölemedim.SAdece böle  olunca üni mezunu artıyo ve kendini geliştirenler işi kapıyo bölesi bnce daha ii.

olaylara sence,bence tarzında yaklaşmak yerine Türkiyenin geleceğini düşünmek daha mantıklı geldi bana... 

selam gençlik!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Armigerovs
    Armigerovs's avatar
    Erkek
    Allah ösym  yi  ne etsin bilmiyorum..... hep sistemin kurbanları olduk.   3. senemde yerlestim  ilk yıl kazandıgım yere hemde mecburiyetten bu 2.bölüm dalagsi cıkti rezil ettiler bizi .hayatmdan 2 yıl caldilar bedduam üzerlerine valla.hep çarpik sistemler dicek söz bulamıorum

Lay lay lay lay lay OOOOOOOOOOOO Türkiiiiiiiiyeeeeeee/CELEBRATE ORGINALITY
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek
    kimse kusura bakmasın ama 250 puan yapanda açıkta kalsın arkadaş. üni mezunu boş adam kaynıcak ortalık

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
Toplam Hit: 2280 Toplam Mesaj: 20