folder Tahribat.com Forumları
linefolder Tahribat.Com - Açık Kapılar Önünde
linefolder Tahribat A Hack Grubu İstihbarat Grubu Gibi Gruplar Olacak Mı ?

Tahribat A Hack Grubu İstihbarat Grubu Gibi Gruplar Olacak Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Nette ajanlık genelde karı kılığında yapılır. Her hackerın exploiti karıdır, örneğine şahit oldum :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    haa anladım ama hiç bir tahripciye de bu yakışmaz ama gine de düşmanlara karşı iyi bir strateji uygulamak lazım

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Bu pckopat denyosunun benim forumda ip logları var, arkadaşımız mesajları editlemeye çalışmış denyo ile :)

Az önce geldim bi baktım bu lavuğun heryerde mesajı var bide baktım aaa banlanmış, şimdi anladım neden çok mesaj yazdığını, bu denyo arkadaşımız şimdi webwizde bir editleme olayı varya işte o açığı tahribat üzerinde denemiştir kendisi denyo ile tahribatda mesajları editlemeye çalışmış tabi dls leri kaydedemediği için her devasında yeni mesaj yazmış :)

Sen nerden biliyorsun diyecek olursanız benim forumdada aynısını yapmıştı zuhahahah

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Ne insanlar var be kardesim sen kalk tahribatın silahı ile tahrişbatı vur olacak sey değil
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BY-PCkopat
    BY-PCkopat's avatar
    Erkek
    Yaw Yapmadığım Şeyi Nerden Çıkarıyorsun. Ben Hiç Bir Zaman Tahribat a KArşı Denyo Kullanmadım. Meajları Oku Görürsün Hepsi Normal Mesaj Rasgele Mesaj Değil Zaten Toplam 3 Konu Açtım Tahribat ta. Senin Siten de Denyo Kullanacak Kadar Lamer Değilim. Hatta Bana Denyonun bazı Yönlerini sen Göstermiştin. Ben Hayatımda Denyo yu 2 Site de Kullandım oda lamer.myfreebb.ocm ve www.becerikli.org   Becerikli .org da Kullanmamın Amacı Denyoyu Yeni Öğrenmiştim O yüzzden. Kanıtlıyamadğın Şeyleri foruma yazma.. Ben Tahribat ve adminlere karşı hiç bir şekilde saldırıda bulunmadım... Bunu Bir Daha Sölüyorum..

Demirden Korksak Kemer Takmazdık.. :))) www.askerialan.net
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Abi o soylediin ajanliktan kastin, kari kiliina girip msnden muabbet eden yada bi sitenin kullanicilari arasina karisip arkadan vuran insanlar yetiştirmek ise hayır, bu sitede böyle bir sey olmadı, olmayacak. filmlerdeki ortamı yakalamak yada atmosfer yaratmak için hic olmayacak:)

holü gene lafı koymuş :)

Burada oyun oynamıoruz hoca :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolyDemon
    HolyDemon's avatar
    Erkek
    Allah Hayırlısını Versin
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

Töbe töbe dersini almadin mi yavrum sen..

BAşka üstün görev de istersen ben veriyim şifremi benim şifremle gir biraz da BY-PCkopat

lamer degil mişsin Denyo yu tahribat ta kullanacak kadar. AMA konuştugun her sözde lamerlik kokuyo leş gibi...

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Taso Pezevengi
    iso
    iso's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ana pckopat kardeşim 7.kuşak şeyhim benim sen nasıl hala yazı yazabilion la ben olsam neti bırakardım hadi çok bağlısın nete bu nickle dolaşamaazdım lamerlıkla alakası yok 1. dereceeden süzme saflıkla alakası var senin yazdıklarının anlıorumm seni sende haklısın üzülüorum snein için napcan :) ama gün gelir şeyh olursun bu arada PM geldimi sana şifren?
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sorcerer
    sorcerer's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

ne kadar saçma bişey istihbarat grubundakilerin hepsi istihbaratla ugrasıcak   eline ftp şiresi geçse bile index atmıcak fetva kurulunu bekliyecek. 1 ay içinde onay gelecek ondan sonra dilekçeyi akıncılara gönderecek 2 hafta gerçekleşicek..ondan sonra akıncılar reklam yapmaları için Habercilere Gönderecek 2 haftada öyle geçecek en son bilinen şifreye index atmak için 2 haftada index hazırlanıcak kamu oyunun gözünü boyamak için :D topla bakim

ftp şifresi bilinen bir sitenin hacklenmesi ne kadar sürüor :D 1 ay + 2 h + 2 h + 2h + 2 h = 3 Ay

wayyy süper heykırlar wayyy :D 

Coco cola gibiyim hayatın tadıyım, rocco gibiyim çok şekerim, albeniyim bahanem çok, çikolatalı gofretim beni sevmeyen yok!...
Toplam Hit: 5652 Toplam Mesaj: 22