Tahribat A Ne Oluyo ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    _RoCKeT_
    _RoCKeT_'s avatar
    Erkek
    dnslerde bir karışma mı var yoksa tahribat ın hostunda mı bişe var. kaç gündür giremiyoruz siteye. Nedir mevzu ???

@@@@@@@_RoCKeT_@@@@@@@ FeeL thE DiFFeRenCe!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    _RoCKeT_ bunu yazdı:

tahribat ın hostunda mı bişe var.

Host değil server hemde kendi elleriyle topladıkları server.

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Hoca bulfaristandan bir saldırı vardı :)

adamın birisi datacenterla saldırdı :D

Tabiki engelledik, sonra birde minik bi mouse hatası yüzünden servera ulaşımımız kesildi..:)

Ondan dolayı kapalıydı yani...

İp Banlama sistemimiz son hız calışmaya devam etmekte :) Flood cekenler direk iisden atıldıkları için sorun yok artık :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    Geçen gün forumu kaydedeyim dedim program ile arşiv olsun diye yani , birkaçtane sayfa kaydetti program ondan sonra bi baktım ip adresim banlanmış, ip adresimin banlanması sorun değilde zaten adımız çıkmış dokuza inmez sekize saldırı yapıyorum sanıp üyeliğim banlanacak diye bir daha tövbe ettim tahribatın sayfalarını kaydetmeye...

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    spell
    spell's avatar
    Erkek
    ve hala aynı problemler devam ediyo forum hala sağlıklı olarak çalışmıyor nedense ? umarım kısa sürede düzelir...

arsız neyden arlanır çullugiyer sallanır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BOZO
    BOZO's avatar
    Erkek
    Yeni datacenter a alısamadık galıba düzelir zamanla her sey
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodE
    CodE's avatar
    Erkek

Arkadaşlar Sorunlar elbette Hal edilcektir , Umuyorum Ve umuyoruz :)

Yanlız Ben bişe Sölemek istiyorum , Bu flood Çekenler , Ellerine ne Geçiyor Hala anlamış

Deiilim :) , Zaman Kaybı Ve eziklik Başka bişe Deil walla :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Su anda saniyede ortalama 15 mbitlik saldırı var :D

Bütün bulgarisan bize saldırıor :D ip havuzumuza ortalama 15 dakkikada 5 ip düşüyor :)

Tabiki çaresini bulduk. Tahribat-Firewall'ımızı yazdık sadece kendi serverımız için :D

Onun için üzülmeyin millet artık bi skim olduğu yok :) Taş gibi maşşallah sitemiz....

Arada sırada gidio sayfalar mrk etmeyin ayar ve aspler ile oynuyoruz sorun yok yani :)

Mesela 20 dakika önce üsttaraftaki kalın italik filan olan toolbarı düzelttik...

Herşey mükemmel :) Teşekkürler...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Ha unutmadan söyleyeyim.....

Su anda Tahribat.Com serverına Yönelmiş olan ortalama 3500-4000 civarı worm bulaşmış bilgisayar var...

Hemen hemen bütün bulgaristan ip aralığından geliyor saldırı!!!

Anlık saldırı boyutumuzumuzu siz hesaplayın artık :D

Ha Tahribatımızı Kendi Firewallımız koruyor o başkaaa :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    hoja butun bulgaristan zombi mi olmuş ne :) Firewall saolsun artık kapanmayacak işallah...

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek

Bulgaristanın bütün ip aralığı bulunup hepsini banlasanız olmazmı?

Gerçi o zaman bulgar tahribat hayranlarıda giremeyecek ama olsun :)

Toplam Hit: 3179 Toplam Mesaj: 14