Tahribat Bi Bakın

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    ya adaş yollamıoer işte gelmıoo maıl gelmıoo dıorum sen anlamıosun proagent kurdum daha once gelmıor onnun karsısına cıkıormus maıl dıo bana senın maıl adresın le alakalı bısey cıktı kodlar var ıcınde dıo allahtan işi bilmio bende dedım yaa benle konmusuosun ya hep ondan msn verıo onu dedım ;:)

Http://www.Alkanzi.net
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Ya hakkatten cok enteresan bi adamsin... Ama yine de ben adam gibi sana bilgilendirici bi mesaj yazicam, yok bunu da okumayip denyoluk edersen, Allah'a havalesin...

Bak simdi, trojan ve keylogger farkli seylerdir. Senin proagent dedigin bokun adi trojan. Keylogger degil. Proagent in bircok surumunde reverse-connection, senin bildigin adiyla "proconnective" yok. Reverse connection router arkasindaki bir bilgisayara yada ADSL gibi sabit bir ip si olmayan insanlarin bilgisayarina baglanmani saglar. Trojanla kurbaninin bilgisayarinda degisiklikler yapabilirsin, en basitinden kaydedilmis msn loglarini kendine yollayip okursun... ( Belgelerim/alinan dosyalar ) Trojan kullanicaksan, turkojan.com a gir ordaki dokumanlari da oku anlarsin olayi da cozersin.

Gelelim keylogger nedir e, sc2 keylogger pasalar gibi calisan bi keyloggerdir, ne varki av lere yakalanir... Bu keylogger denen meret aslinda bilgisayara yazilan sifreleri almak icin kullanilan bi boktur. Ama msn loglarini cogu keylogger tutar ( mesela sc2 ) keylogger da Ip le, baglanmayla fln alakan yok. tek gereken stmp serverlarini bilmek ki, bunlari google araciligiyla bulabilirsin... Yani adam gibi git kur keyloggeri, stmp ayarlarini yaptigina da emin ol. sana yahoo - hotmail vs gibi serverlarinkini verirdim, ama arastir biraz ogren... Daha yazilani okumaktan acizsin.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    alkan bi soru daha sorarsan musket klavyeyi yiyecektir eminim.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Alkan
    Alkan's avatar
    Erkek
    teşekkur ederım allah razı olsun bıtanesın yuppii bişi demıorum ama demek ıstedıgım bu yazdıkalrını hepsını ben bılıyorummm zaten cıdden teesekkur ederım yazmıssın oraya turkojan da kurdum oda calısmadı sevmedım turkojanı zaten dokumanlarının da tumunu okudum hepsınıı bire bir yaptım ama bu kızın sıstem ama daha fazla kurcalamaya gerek yok burda ııce maskara olcaz ben yın prorattann devam edim tekrar tekrar tesekkur ederım

Http://www.Alkanzi.net
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Abi valla takdir ediyorum. Hayatinda basarilar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    student
    student's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    bence bu kadar kasma trojan leri değiştirme kızı değiştir , kendine sadık bi kız bul , kafan rahat etsin , Musket in kafası da rahat eder :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gencprens
    gencprens's avatar
    Erkek
    hee vallahh :D

Dünya hayatı kırlmaya mahkum şişeler hükmündedir...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    serwo
    serwo's avatar
    Erkek
    abi sen bişey bilmiosun...atıosun tutuosun..isim yapmış muritlere bişe öğretir edalarda bulunuosun...iiiki sabırlı davranmışlar..biliom onları diosunn router arkası dieee salak salak geveliosun..töbe töbe :)))) hiç bilmio olsan bile ki sende o akılda yokmuş,kız ark.ının evine girip program kurabiliosan o kadar güzel remote access programları warki..dünyadan haberin olmadığı burdan belli...otur tv izler gibi kızı izle...paranoya yapmışın bu belli...tek zorlanıcağın hergün ip sini bulmak...ki ondada zorlanmazsın..çok biliomuşun ya...o kadarınıda sen bulursun.....bu arada bende DALGAMA BAKAYIM...töbe töbe gelde ""tut siki yançek"" bi yerin devlet başkanıydı ama hatırlamıyorum......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rockipsiz
    rockipsiz's avatar
    Erkek
    sen bı bak bakım dalgana kaybol bızım hack la işimiz yok bize aşk yaptırıo onları
    ----------------------------------------------------------------
    çok acaip ya :)

Always with me, always with you...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    yeminle musket tuslari saymistir:D kben okurken koptum saygilar musket hocam sabrina hayran kaldim:))) ama kptum gercekten

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
Toplam Hit: 4473 Toplam Mesaj: 21