folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tahribat Bu Konuda Ne Yapmayı Düşünüyor...

Tahribat Bu Konuda Ne Yapmayı Düşünüyor...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Evet arkadaşlar vaziyet böyle kötü... Yani Vahim... İnternet özgürlüğümüz de iyice cenderede resmen... Düpe düz Faşistlik...

Hürriyetten bir başlık

Geçen ay açıklanan İnternette Özgürlük Raporu’na göre, Türkiye’nin kötü puanı 42'den 45'e yükseltildi. 22 Ağustos tarihinden itibaren ise Çin; İran, Küba gibi ülkelerle dünya sıralamasının son sıralarında yer alacak. Çünkü kullanıcalar, BTK'nın belirlediği 4 internet filtresinden birini seçmek zorunda bırakılacak. Filtreyi aşmak suç sayılacak. Penguen de "Arama Motoru Müdürlüğü" başlığıyla internet yasaklarını yıllar önce espirili bir dille kapağına taşımıştı.

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

Bu konu internetimizin ölüm kalım meselesi olduğu için bir şekilde acilen tepkimizi göstermeliyiz.

.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

filitre gerçekleşirse neti kapattırıcam 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xzxz
    xzxz's avatar
    Erkek

açıkçası hiç bi halt yapabilecğeimizi sanmıyorum, tek yol yabancı ülkelerden internet bağlantısı sağlamak olacak 

çünkü bu yasakları destekleyen ampüller ztn internet kullanmıyor ki yasak olmuş olmamış ...

herşeyin bir şeyi vardır
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:
    -----------------------------

açıkçası hiç bi halt yapabilecğeimizi sanmıyorum, tek yol yabancı ülkelerden internet bağlantısı sağlamak olacak 

çünkü bu yasakları destekleyen ampüller ztn internet kullanmıyor ki yasak olmuş olmamış ...

Superonline da yasaklıyacak mı?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviEkran
    MaviEkran's avatar
    Erkek

xzxz bunu yazdı:

Yabancı ülkeden bağlantı almak pek mümkün görünmüyor. Bir ISP Türkiyede hizmet veriyorsa, Türkiye Yasalarına uymak zorunda, lisansı olmalı. Bu durumda da BTK'nın uygulamalarından etkilenecek doğal olarak.

Tek yol, tepkimizi göstermek ve BTK'yı vazgeçirmek.

@gokcan

BTK tüm İnternet sağlayıcıların bu filtreyi uygulamasını zorunlu tutuyor. Yani sansür, Superonline, Avea, Turkcell, Vodafone, TTNET, BiRi,vs gibi tüm internet sağlayıcılarda geçerli olacak

Blue Screen of Death
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sokoban
    sokoban's avatar
    Erkek

gokcan bunu yazdı:

xzxz bunu yazdı:

Superonline da yasaklıyacak mı?

Türkiyedeki bütün firmalar bu yasaya uymak zorunda.

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zfc
    zfc's avatar
    Erkek

Çanağı kurup yurtdışından hizmet almak lazım :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yanak
    yanak's avatar
    Erkek

s.kerler böyle özgürlüğü

Sene 2011 evliliğimin ilk ayları, pc başında Tahribat'da takılıyorum, açılış sayfa falan direk tahribat açılıyor. Bi gün hanım "beni mi daha çok seviyorsun Tahribatı mı?" dedi. "Hatun sen yokken Tahribat vardı." dedim, demez olaydım..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CoolerMaster
    CoolerMaster's avatar
    Erkek

Bizim milletimize yetmez ama evet...

Toplam Hit: 5135 Toplam Mesaj: 46