Tahribat Burs Sayfası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vutkubay
    vutkubay's avatar
    Erkek
    Hacılar malum çok yakında tercih sonuçları açıklanacak herkesi ondan sonra bi burs telaşı saracak..Ben diorm ki ünide okuyupta burs alanlar bi yazsınlar nasıl aldılar, hangi kurumlardan alıyorlar, ne kadar alıyorlar, aylık parayı ne kadar gösterdiler, burs verenleri nasıl katakulleye getirebilirz, İşte bunun gibi şeyler yaw...

Gece 12 den sonra, tüm içkiler şaraptır.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Süpersin dostum tam da ben böyle bişey düşünüyordum. Herkesin ilgilenmesini bekliyoruz bize yardım edin de şöyle kral bi burs alalım. Yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiden teşekkürler....

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazkopat_blade
    lazkopat_blade's avatar
    Erkek
    Abicim walla en guzel topic bu ya :D
    bende ünide okuyorum ama bi tane burs yuzu gormedim camiye gidip saf bile tuttum belki imam acırda yardım toplar die :D
    alan warsa Allah aşkına yazsın özellkle manisada okuyanlardan rica ediorum

Sen Tut milyarlarca sperm arasından birinci ol sonra gel tütün eksperi ol hayatımın a.k
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    benim kuzen kadın ve dayanışma derneğinden alıyo / kendisi erkek ..sapına kadar maço ..ben öss"de Hat Track yapmasaydım Hayvanları koruma derneğinden alıcaktım ..yane derneklere ..kurumlara vs.vs başvurun ilginizin olması gerekmiyo ama torpilinizin olması gerekiyo ..tanıdıq olması gerekiyo ..ark var çeçen düşmanıydı ..kuzey kafkasya bilmem ne sikim bilmem ne sikim derneğinden alıyodu bursu ..buna da yorum yapmaya gereq yogh herhalde..!! erinmeyin ..kum gibi dernek ..kurum var memlekette hazırlık yapın ..konuşma bazında ..ondan sora dolaşın yada bi şekilde iletişime geçin ..bide başbakanlık bursu ..kredi bursu neyümm var onların formlarınıda doldururken yalan yanlış doldurmayın sora burs murs çıkmıyo

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    Tesçev veriyor, ayrıca belediyeler, ticaret merkezleri, özel dernekler v.s. lere de gidip başvurun

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ertan
    ertan's avatar
    Erkek
    zeki olun bu konuda.Girdiğiniz büroyu iyi inceleyin.Mesela şöyle bir soruyla karşılaşmıştı arkadaşım

içeri giriyor işte, sekretere burs almak istediğini söylüyor,kadınla biraz konuşuyor, benim arkadaşa bu konuda hoca biraz uyarmıştı, etrafına dikkatli bak diye.Neyse kadın birden arkadaşa diyor ki, arkanızdaki renk mi odaya daha çok uymuş yoksa karşınızdaki rennk mi? Halbuki iki renk de aynı, çocuk arkasına hiç dönmeden iki renk de aynı demiş,kadın şaşırmış tabii. O da bursu aldı :) Dikkat önemlidir. Demek torpil olmadan da bazı şeyler yapılabiliyormuş. Kafayı çalıştıran adamlar asla mağdur olmaz

Kolay gelsin

Bundan sonra sadece insan olanlarla muhattap olacağım.. Ona göre karşıma gelin...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LYCRa
    LYCRa's avatar
    Erkek
    Aq ya kredi çıkar ya burs çıkar ya da başbakanlık. Devletin verdiklerinden anca birini alırsınız.

Bunun yanında üstün başarılı iseniz TEVden alırsınız, güzel para verior. Ama TEV alırsanız başka bişey alamazsınız.

Belediyeler ve hemşericilik ayaklarına kurulan vakıflar veriyor.

Üniversite vakıfları burs ve yemek yardımında bulunuyor durumu çok kötü olanlara.

Bu siyasi örgitler burs veriyor. Bilhassa sol uç gruplarındaki gruplar yandaşlarını çok iyi destekliyor. Ama ne olduğunuzu ispatlamak zorundasınız.

Yurt dışında burs bulunabilir ama çoooook zor...

Şayet özel bir şirketten veya bu şekilde burs alacaksanız el altından almaya çalışın. Devlet baba öğrenirse kredi ya da bursunuzu keser..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Vutkubay dai bosuna umutlanma burs icin gittigin kapilarda adamlar aglar cikarip senin para veresin gelir :=)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    samurai
    samurai's avatar
    Erkek
    benim bi tanıdık vardı sahte hafızlık belgesi falan düzenleyip diyanet burs alan arkadaşları var mış kafayi calistirmak gerekio biraz da dil döktün mü guzel burs kaparsınız ben de bu sene gidecem üniv. bende bakacam artık burs yollarına...

Mart 31 cekiyorsa Tahribat napsin...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rbtx
    rbtx's avatar
    Erkek
    şimdi şöyle birşey var tanıdık şirketler olursa paşalar gibi burs toplarsınız.Her şirket 3 öğrenciye burs verebiliyor yani vermesi gerekiyor aslında.Bunuda vergiden düşüyolar.İşte bi arkadaş aylık 1200 ytl burs alıyodu zamanında :D 3. sınıfta altına araba çekmişti pezo neyse :D tanıdık şirketler varsa yani patronları felan tanıdıksa öyle birşeyler yapmaya çalışın.Vakıflarda felan torpil lazım tev için bölüme ilk 20den girmeniz gerek.Ota boka şart var işte.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek
    özellikle ist daki kardeşleirm ist büyükşehir belediyesi ve ilçe belediyeler veriyor. ve her işadamı veriyor istemesini bilin

.
Toplam Hit: 4403 Toplam Mesaj: 14