Tahribat Büyüyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    Arkadaslar Oncelıkle Selamlar,İrc Ye Takılan Arkadaslar Ve Chat Yapan Arkadaslar iRc.TaHrİBaT.com Acılmıs BulunMaktaDır.Bunun Yanında Undernette admınLerin İzin Wermediği We Dewamlı ReJet OLan #TaHRiBaT KaNalımızda Acılmıs BuLunMaKTaDIr.5. de oLdu bea Soununda :) Acıldık :pppp

"Parmağımla insanlara yıldızları gösteriyorum, onlar parmağıma bakıyorlar"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    No_MercY abicim Benim Bir Önerim Var Tüm TahribaT.Com dinLeyicilerine HoLyOne abi Sen AsLında Bir TahribaT mIRC ScRipT Yapsan Çok GüzeL oLur dimi Bence Çok TutuLur Sen ne Yapsan TutuLor SaygıLarımLa GereĞinin YapıLmasını Arz Ederim...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kesinlikle kullaniriz. hemde herkese siddetle tavsiye ederiz. ama seyh bu islerle ilgilenirmi bilmem scripti simdilerde herkes yaziyor ama sen yazarsan en babasini yazarsin diyorum baska birsey demiyorum. ozel bir script irc nin en baba scripti üff be hayali bile guzel valla . hicbir scriptte olmayan ozellikleride eklersek

simdiden yeni scripte

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackmir
    blackmir's avatar
    Erkek
    bence siteye Chat yeri açsın. Siteye girenler mirc e falan gerek kalmadan siteden chat yapabilir.

"Sevin O seni her an yaşattığı için ." "Üzül O nu bir an yaşayamadığın için."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    abi herkese hayırlı uğurlu oldun fakat seyhimizden bir şeyler bekliyoruz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    Mümkündür, Tahribat Script için biraz erken, Mirc Script yazmak Uzmanlık alanıma girmiyor, gördüğüm kadarıyla baya bi ilerleme kaydedilmiş bu konuda 0 dan yazması zaman alır ama irc server yeterince büyüdüğünde bunu kesinlikle gündeme getiricez tabi.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ouz
    Ouz's avatar
    Erkek
    HolyOne abi ScRipT Yazmak Zor değiL asLında Her önüne GeLen dandik bir adla ScripT çıkarıor.Bence Yapmanı Tafsiye ederim ama ki TahribaT.Com Farkını ScRipTTe Yansıt...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    Script Yazmak Zor değil Bılıyoruz Ama Zamnla Hersey oLucak İyi Bişi oLsun Gec oLsun Zaten Suan İRc de yani iRC.TaHRiBaT.com herkesin Duymasını we buyumesi gerekıyor bunun icin sizinde bize yardım etmenizi istiyoruz ya siz gelıyorusunuz bir arkadasınıza soleseniz 1 arkadas bile getirseniz bizim icin kafi irc zaten buyudugunde serwer dahada iyi oldugunda her sey yapılır ornegin sen geldin yanında arkadasını getir ayda kankanı oda getirsin suda getirsin ole oeladamların ayagı alısın nekadar cabulkk nekadar hızlı buyursek okadar iyi olur sevgililerle .... Sitedekı Tum arkadaslar We İrc takılna Doslar pLs Sizlerde 1 tane bile olsa 1 arkadasını getirsinortam kaltılın sohbet yapın bişiler osrun bişiler orenın serwer acıllalı 1 hafta oldu geln direk op yada ircop helper yada bunun gibi seyler icin gelıyor gorew almak icin gelıyor ayda gorew istiyor bununda zamnı war serwerde 1 kac sorun war onlar bitsin yada onlar ayarlarsın zaten her sey yapılcak ama onemiolan serwerin buyumesi kendini tanıtması her kezin bizi tanıması lasım saygılar cok sey war ama bişi bitmeden diğerine gecmiyelım plz

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    haklisin No_MeRCy

reklamin iyisi kotusu olmaz. takildiginiz yerlerden bir kac arkadasi cagirsaniz bile ilerde bayaa kalabaliklasiriz. bira serviside yapariz hooop fondip.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    abi surlarda burada cins cins selam nbr nasılsın weya ozele gelenlere cvp wercegimize yada knllarda konuscagımıza we ya kız arank yada işte dostları ıle konusmak icin gelneler 1 de olsa arkadasınız dostn-unuz baya bir reklam wb yardımlarını beklıyoruz pls arkadaslarınızı dostlarınızı carın :P kım olursa olsun reklam basın zaten bnm tkaıldıgım irclerde undernete tahribat kanalı war oradakılern hepsi bile olmasa yarsından cogu carıomn eskı takıldıgım serwerlerden arkadaslara maıl attım ciqdan yasdım beklıyorum we hala bası kısılere soyluyorum hep beraber olalım we kım oldumuzu gosterlım :pppp fondip :P

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    No_MeRCy
    No_MeRCy's avatar
    Erkek
    CıKaLıM We GoStEReLım oNLaRa :Ppppp

Toplam Hit: 10507 Toplam Mesaj: 19