folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Cebit 2005 Bulu$Ması Yapıldı.

Tahribat Cebit 2005 Bulu$Ması Yapıldı.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    of abi ben mersinde olmasam kesin gelirdim ya :( su resimleri yollayın baride onlarla avunalım :(
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    ir2 beni kabul etmedi :(:(:(

kendinize ayığ olunuz
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mayki
    Mayki's avatar
    Erkek

walla Antikky nin annesinden Allah razi olsun yaptigi pogacalar superdi hepsini yedik :) bide bahcelerinin yetistirmis oldugu 10 numara sarap tadindaki uzumler off off manyakti saol teyzecim :)

The turth is somewhere over there
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Scavenger
    Scavenger's avatar
    Erkek

sevindim sizin adiniza iyi gecmis :)

geçen senede intelcilere mi laf sokmustunuz ne hatirlamiyorm simdi :]

Siteden üyeliğimi silerseniz sewinirim !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Designer
    Designer's avatar
    Erkek

lem ipneler nie bana sölemediniz geliim :)  turan a parmak atan adam olmadan orda nasıl rahat etti ki o :))))

yok şaka bi yana arkadaşlar çağıranlar oldu ama gelemedim malesef... evdeydim freelancelere çalışıyodum..

Sen Yenisin Galiba...... ۩ шшш.ŢдћяỉБהּŢ. םכм ۩
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cukurova
    cukurova's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı:

adam once windowsun virgulden sonra 18. haneden sonraki sayilari dogru hesaplayamadigini iddia etti. ki ben tartismasina bile girmem bu yalandir. pcde hesaplamalari os degil islemci yapar bi kere, standardin disindaki hesaplar(cok buyuk yada cok kucuk sayi hesaplari) kullandiiniz classların kalitesiyle ilgilidir. ve bircogunuz biliosunuzdur ki bircok program kodu artik hem linux hem windowsda derlenebiliyor. ikisinin farkli sonuc vermesi aklin alabilecegi bişey degil.

Bu yıl şirket gönderdi bizide. Gayet güzel geçti. İş ile ilgili bir iki bağlantı yaptık ama ekibi görmedim.
    Linux arkadaş kimdi bilmiyorum ama windows sayılarda hata yaptığını söylüyorsa Matematica, statistica, MatLab, SPSS gibi tamamen bilimsel amaçlı kullanılan windows tabanlı programlar ne oluyor o zaman?
    Bunlar rüşvetlemi sertifakalandırıldı.Ve bence atmış, sanırım Nasa uzay mekiklerinde bile noktadan sonra 18 basamak kullandığını zannetmiyorum.8-10 dese mantıklı ama 18 abartı biraz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vampire
    vampire's avatar
    Erkek
    ya stormylede telde konuşmuştuk geleceğim diye ama nasip otobuslerin gozu kor olsun :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    iLLegaLL
    iLLegaLL's avatar
    Erkek

Oralardaydık hepte  gördüm birkaç kişi kesin dedim bunlar tahribatçıdır :D gerçi ben akşam üstü ordaydım fazla kalamadım

haaa bide başka yerede yazdım belki telsimdeki adam çıkar :P

Yaaaa dai varya o telsim standı varyaa ben onun taaaa a.q. sesten aşk tahlilimi bi bok vardı yaaa az daha hatundan ayrılıyoduk :P ben yoldayım cebite geliyom hatunun yanına  yenibosnadan taksideyim taksiciye kıl olmuşum öldürcem adamı  baktım özel numara arıyor açtım ,

- Aşkım nberr

- İiim aşkım sen

- Aşkım 3 Dakika romantik şeylerden bahsetmemiz gerekiyor

- Niye aşkım

- Sonra söylücem

- ehhh peki ısmarlama romantik mi olunur :P

Konuştuk  , sonra tahlil aynen şöleeee

- Size karşı heyecanlımı dıtttt

- Seviyormu felan Dıttttt

- Utangaçmı Dıttttt

- Sinirlimi Efet

Standın başındaki lavukta bırak sen bunu demiş , bombalıyodum az daha cebiti o lavuğu çok aradım hala arıyom bulursam öpücem çok kötü fena

~~~Knowledge is power and not free~~~
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    bende cebit' teydım ama fazla duramadım gorseydım standınızı kesın gelırdım zaten yanınıza (:

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Sorcerer kayıp!!!!

Arkadaşlar sorci ye ulaşamıyorum,o gece beni aradı dedi cadde bostan sahilinceyim burda kaldım 4 bira aldım sabaha kadar oturacam dedim saçmalama!Arkadaşların ne oldu gittiler dedim tel açık bi şey olursa dedim ama şarş gitti,eve geldiğimde ilk iş aradım ama teli kapalıydı

görüşüen oldumu???

Elemanın başına bi iş geldi a.k.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
Toplam Hit: 9570 Toplam Mesaj: 56