folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Facebook (Paylaşım)

Tahribat Facebook (Paylaşım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

forumda tekrarlanmasına rağmen facebook linkleri dolanıyor.. tabi dolayısıyla çoğumuzda kullanmadığımız için atışmalar oluyor.. durduk yere kalp kırılmasın diye tamamen İYİ NİYETİMİ ortaya koyarak böyle bişey yaptım..
    umuyorumki art niyetli biri gelip burdan laf sokarda gelenek yerini bozmaz.. yaptığım belki yararlı belki yararsız..  :)) sanki dünyayı kurtardım.. neyse.

ama yaptığım foruma aykırı bişeyse konu silinebilir.. ona lafım yok..

tek ricam kimsenin şifreyi değiştirmemesi.... böylelikle forum bundan yararlanmış olur.. şifre de değiştirilirse yapacak bişey yok...

facebook hesabı aldım.. tek adresten müridler yararlansın diye..

e-mail : tahribatfacebook@hotmail.com

şifre : tahribat.com

bu üyelikle videolara bakabilirsiniz...  

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CellyM
    CellyM's avatar
    Erkek

güzel fikir beynine sağlık :)

inş. dediğin gibi değiştirmezler şifresini :/

http://www.tahribat.com/Murit-CellyM/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    snnyk
    snnyk's avatar
    Erkek

hocam hadi tbt müridlerinden iyi niyet beklemek mümküm ama forum üyeliksiz dışardan ulaşan binlerce kişi var

art niyetli tbt düşmanıda çok.. bence akşama kalmaz değişir şifre..

hatta lamerin biri çıkıp tbt facebookunu haykledim derse şaşırma :)

snnyk.com - code is poetry all that i know...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    generous
    generous's avatar
    Erkek

snnyk bunu yazdı:
    -----------------------------

hocam hadi tbt müridlerinden iyi niyet beklemek mümküm ama forum üyeliksiz dışardan ulaşan binlerce kişi var

art niyetli tbt düşmanıda çok.. bence akşama kalmaz değişir şifre..

hatta lamerin biri çıkıp tbt facebookunu haykledim derse şaşırma :)

gayet haklı

Boş sayfaya imza atmam!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

yapacak bişey yok aga.. harcadığım zaman yanıma kar kalır... sağlık olsun.. insanlık adına yaptığım büyük bir adımdı benimki... ama olsun :)) gitti yere kadar.. umarım herkesin eli vicdanında olur  :))

kimse arkadaş olarak eklemesin... :) sonra kötü amaçla kullanılabilir adres...

düşünüyorum oysa aklım var; aklım var oysa düşünmem gerek; düşünmem gerekse düşünülmesi gereken şeyler var; bazı var olan şeyleri düşünürsem zamanımı düşnmeye harcarım;harcanılan bi zaman varsa kıymeti bilinmeli; kıymeti bilinmeyen zaman tek canı kalmış süpermario ya benzer; süper marionun mantarı şirinlerin evine benzer; şirinlerin evinde bi kaltak var şirine o şirineyi bütün şirinler s*kmek ister... şirinler çok şey isterde ben hala neyi düşünüyorum anlamadım !!!!!...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek

2 kişinin bildiği sır değildir (: Bu açık oturum şifre projesi tutmaz.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    VEXTA
    VEXTA's avatar
    Erkek
    Yaşadığı Şehir :    El Yerbo, Panama   :D:D:D:D
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

SonKralice bunu yazdı:

ahada sifre degismisss

10dk da bir hep girip bakiyordum

simdi söyle yazio

Geçersiz E-posta/Şifre Kombinasyonu

kendi feysbokun warsa onu ne acip kapiyon buda bi alem ha. neyse buda ab'ye girene kadar kapida beklicek :)

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

şifre değişceğin zaman maile onay lıyomusun diye mail atsa akar gideriz.

hemde konu misafirlere acık olunca ibneliğinede değiştirirler.

maile onay işi olsa reneye söylerdik konuyu dısarıya kitlerdi ama mail işi yok felan felan...

(:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

linkleri yayınlamayın olsun bitsin içerik yazıysa yazıyı kopyala videoysa youtube linkide vardır muhakkak bu çözüm değil şifreyi siteye üye olmayan biriside tutar değiştirir belki değişmiştir bile

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FeRoCi
    FeRoCi's avatar
    Erkek

ne kadar beyinsiz bu insan... ne kadar mal.. ne kadar aptal.. ne kadar ucube... şifreyi değiştirmekle elinize ne geçiyor anlamadım.. giden benden 5 dk.. o şifreyi değiştirmek sana kaç cm ???

Toplam Hit: 2163 Toplam Mesaj: 13